Hilal Cebeci'den Şok Açıklama

Hilal Cebeci'den Şok Açıklama

'Doğuş'un Menejeri Serdar Uygun, Doğuş'u Kendi Kızıyla Evlendirebilmek İçin Aramızı Bozdu!'

Hilal Cebeci'den Şok Açıklama

'DOĞUŞ'UN MENEJERİ SERDAR UYGUN, DOĞUŞ'U KENDİ KIZIYLA EVLENDİREBİLMEK İÇİN ARAMIZI BOZDU!'

Doğuş'un evliliğini bitirme kararının ardından "On kere evlense de, Doğuş beni seviyor. Bu evliliğin sürmeyeceğini söylemiştim" diyen Hilal Cebeci gündeme bomba gibi düşen iddiasını şöyle dile getirdi: "Serdar Uygun benim babam gibiydi. Doğuş'la aramızda bir köprüydü. Bazı sıkıntılarımı Doğuş'a iletmesi için ona söylerdim. Nasıl aktarıyordu bilmiyorum. Doğuş'un evleneceğinden iki üç gün önce o kişinin ortağı Hilal Hanım sizi ayıran kişi odur. Hakkınızda olur olmadık şeyler söylemiştir dedi"

Şenay Düdek ve Müge Anlı'nın sunduğu, Kanal D ekranlarında yayınlanan "Dobra Dobra"ya bugün (18.01.2007) Hilal Cebeci, Canlı Canlı Programının yapımcısı Cebrail Mungan ve Prof.Dr. Arif Verimli konuk oldular.

Doğuş'un evliliğini bitirme kararı almasının ardından gözler "Nispet yapmak için evleniyor. Bana hala aşık, bu evlilik yürümez" diyen Hilal Cebeciye çevrilmişti. "Dobra Dobra"ya konuk olan Hilal Cebeci, zamanın kendisini haklı çıkardığına vurgu yaparken, Doğuş açıklama yapmadan daha fazla konuşmak istemediğini belirtti.

Bir araya gelip konuşamadıkları için ayrıldıklarını söyleyen Cebeci,ayrılmalarına aralarına giren Doğuş'un menejeri ve kayınpederi Serdar Uygun'un neden olduğunu ileri sürdü. Cebeci, tartışmalar yaratacak iddiasını şu sözlerle dile getirdi: "Doğuş'un psikolojisini, ruh halini benden iyi bilen yoktur. Bizim aramıza giren, bizi birbirimize düşüren bir insan vardı. Doğuş'un menejeri, evlendiği kızın babası Serdar Uygun. Ben ona baba, abi diyordum. Saatlerce telefonda derdimi anlatıyordum. Doğuş'un babaannesi ve halası bir gün bana "Hilal bu adamdan uzak dur" dediler. Demek ki bildikleri bir şey varmış. Güvendiğim için uzun süre şüphelenmedim. Sonra bu kişinin ortağı bana telefon açtı. "Bu kişi sizinle konuşurken telefonu kapattıktan sonra size hakaret ediyor" dedi. Buna da inanmadım, benim babam gibiydi. Aramızda bir köprüydü. Bazı sıkıntılarımı Doğuş'a iletmesi için söylerdim. Nasıl aktarıyordu bilmiyorum. Bütün bunları yaparken, Doğuş'un kendi kızıyla evlenmesi için çaba gösteriyormuş.Doğuş benim gibi sinirlidir. Benim söylemediğim şeyleri ona söylediğinde belki de sinirlenip küplere biniyordu"

Programa telefonla katılan Serdar Uygun ise hakkındaki iddiaları reddederken, ortağının kendisiyle ilgili suçlamalarını iftira olarak değerlendirdi. "Ortağım olan o insanla ortaklığım bitti. Attığı kazıkları temizleyemiyorum. Ben Hilal Hanım'ın bana anlattıklarını kimseye anlatmış değilim. Ben bunları hak etmiyorum" sözleriyle kendini savundu.

"Doğuş'a inat olsun diye nişanlandım"

Doğuş gibi, kendisinin de inat olsun diye nişanlandığını anlatan Cebeci, bir gecede karar verdiği bu nişanlanmayı şöyle anlattı: "Saat yedi gibi falandı evde oturuyordum. Pijamalarımı bile giymiştim. Müge Anlı aradı "Doğuş evleniyormuş" dedi. Üç gün önce böyle bir şey yoktu. Ve o gün pijamalarımı çıkardım ve nişanlanmaya gittim. Evet bunu itiraf ediyorum, herkesten ve nişanlandığım kişiden de özür diliyorum. Yalan söyleyemediğim için de ertesi gün de olay bitti. İnsanlar hırslanıp neler yapmıyorlar ki, hatta evleniyorlar bile"

"Zor durumda olduğumu, kiramı ödeyemediğimi söylediğimde telefonu yüzüme kapattı" diyen Cebeci ayrılmalarının ardından yaptıklarıyla ve açıklamalarıyla Doğuş'un kendisini çok yaraladığını ama bunları kimseyle paylaşmadığını belirtti.

Sokakta kendisini gören insanların "ahın tuttu" dediğini belirten Cebeci ah etmediğini, dini inançlarından dolayı bunu kimseye yapamayacağını söyledi. "İnşallah boşanmazlar, inşallah yuvaları kurtulur" sözleriyle mutluluklar diledi.

Kaynak: Gecce