Hikmet Tosun Haberleri

Hikmet Tosun haber, Hikmet Tosun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hikmet Tosun - 11.8.2013
Tarihi Sinop Cezaevi'ne Bayramda Yoğun İlgi
Tarihi Sinop Cezaevi, Ramazan Bayramı tatilinde 10 bin kişi ziyaret etti.  Sinop Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yaklaşık 3 bin yıllık tarihi Sinop Kalesi surları arasında yer alan ve aralarında Sebahattin Ali, Refik Halit Karay, Mustafa Suphi, Burhan Felek ve Kerim Korcan gibi ünlü isimlerin mahkum olarak yattığı tarihi Sinop Cezaevi'nin büyük ilgi gördüğünü belirterek, tarihi mekanı bayram süresince 10 bin kişi ziyaret ettiğini söyledi.
Hikmet Tosun - 3.8.2013
Karadeniz'in "Kuşadası" Sinop
İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sinop Limanı'nın son yıllarda kruvaziyer turizmi açısından önemli limanlardan biri haline geldiğini söyledi.
Hikmet Tosun - 22.7.2013
Sinop İl Turizm Denetim ve Kontrol Komitesinin Denetimleri Sürüyor
Sinop Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Valilik tarafından kurulan "İl Turizm Denetim ve Kontrol Komitesi"nin 15 Mayıs'ta başlayan denetimlerinin 15 Eylül'de sona ereceğini söyledi.
Hikmet Tosun - 2.7.2013
Sinop'ta Suda Boğulma Olaylarına Karşı Önlemler Alındı
Kültür ve Turizm İl Müdürü Hikmet Tosun, yaptığı yazılı açıklamada, turizmin yoğun sirkülasyonunun olduğu yaz mevsiminde Sinop'ta olumsuz, istenmeyen vakaların yaşanmaması ve vatandaşların can güvenliğinin korunmasına yönelik Sinop Valiliğince bir dizi önlem alındığını belirtti.
Hikmet Tosun - 3.6.2013
Sinop Tarihi ve Kültür Envanteri Yayımlandı
Sinop il Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sinop Valiliği İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinden sağlanan kaynakla hazırladıkları envanterden 570 adet bastırdıklarını söyledi.
Hikmet Tosun - 1.6.2013
Tatlıca Şelaleleri, Sinop'un Turizm Markası Olma Yolunda
Sinop Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Erfelek ilçesinde bulunan Tatlıca Şelalelerin büyük ilgi gördüğünü, kentin en çok turist çeken yerlerinden biri olduğunu söyledi.
Hikmet Tosun - 20.5.2013
Aldığı Ödülleri Müzede Sergilemek İstiyor
Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, görev yaptığı 19 yıl içinde aldığı ödül ve plaketleri, sergileme amacını dile getirdi.
Hikmet Tosun - 8.5.2013
62 Metrelik Balıkçı Gemisinin Maketini Yaptı
Geminin birebir kopyası, emekli Astsubay Alparslan Güzle tarafından tamamen ahşap el işçiliğiyle yapılarak İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun'a teslim edildi.
Hikmet Tosun - 26.4.2013
Tarihi Cezaevi Ziyaretçilerine Uyarı
Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, tarihi Sinop Cezaevinin duvarlarına yazı yazan ve resim çizen ziyaretçilere tepki gösterdi.
Hikmet Tosun - 24.4.2013
Atama Kararları
Sayıştay savcılılıklarına Hikmet Tosun ve Mehmet Şimşek, Türk Patent Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyeliğine Mürsel Ali Kaplan getirildi.
Hikmet Tosun - 24.4.2013
Kamuda Atama Rüzgarı
Devlet Desteklerini İzleme ve Denetleme Kurulu üyeliklerine Ekonomi Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İbrahim Şenel, Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürü Ahmet Genç atandı. Maliye Bakanlığı'nda açık bulunan Sayıştay Savcılığına Muhasebat Genel Müdür Yardımcısı Hikmet Tosun, Personel Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şimşek getirildi.
Hikmet Tosun - 24.4.2013
Atama Kararları Resmi Gazete'de Yayımlandı
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Et ve Balık Kurumu Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına, İsmail Kemaloglu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Ali Temiz, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Hakan Ceylan, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Münir Uğuz, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Muhammet Baran, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Şevket Yasin Özmen, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Başmüfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettişi Oğuzhan Orhan, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Müfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı Haldun Ağanoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Müfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı Mehmet Doğru, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Müfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı Şükrü Özkan, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Müfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı Cafer Tayyar Polat, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Gümrük ve Ticaret Müfettişliğine, Gümrük ve Ticaret Müfettiş Yardımcısı Yaşar Baltacı, Kültür ve Turizm Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine, Mazhar Yasin Tüylüoğlu, Maliye Bakanlığı Sayıştay Savcılığına Muhasebat Genel Müdür Yardımcısı Hikmet Tosun, Maliye Bakanlığı Sayıştay Savcılığına Personel Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şimşek, Maliye Bakanlığı Türk Patent Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyeliğine Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanı Mürsel Ali Kaplan atandı.
Hikmet Tosun - 22.4.2013
Sinop'ta Kruvaziyer Turizmi
Sinop Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, sezonun ilk turist kafilesini karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Hikmet Tosun - 22.4.2013
Müsteşar Özarslan Sinop Basınıyla Buluştu
İşkadını Ayşe Serpil Yıldız tarafından organize edilen programa Sinop valisi Dr. Ahmet Cengiz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, Alan Yönetimi Başkanı Hüsnü Gümüş, Sinop Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Fahri Bostan ile Sinop'ta görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının muhabir ve yöneticileri katıldı.
Hikmet Tosun - 18.4.2013
Alan Yönetimi Danışma Kurulunu Yaptı
Alan Yönetimi Başkanı Hüsnü Gümüş'ün başkanlığında Kültür ve Turizm Bakanlığı Avrupa Birliği Kültür Komisyonu üyeleri, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, alan yönetimi ve danışma kurulu üyeleri, turizmciler ile ilgili kurumların yöneticileri katıldı.
Hikmet Tosun - 1.4.2013
Tarihi Sinop Cezaevi Doğal Film Platosu Gibi
Sinop Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sinop Cezaevi'nin, tarihi dokusu ve doğal yapısıyla, konusu cezaevinde geçen film ve dizilerde aranan bir mekan haline geldiğini söyledi.
Hikmet Tosun - 27.3.2013
Sinop'ta Karikatür Sergisi ve Ödül Töreni
Sergi açılışı ve ödül törenine Vali Ahmet Cengiz, İl Emniyet Müdürü Şeref Aytekin, Kültür ve Turizm İl Müdürü Hikmet Tosun ve davetliler katıldı.
Hikmet Tosun - 12.3.2013
Tarihi Cezaevinin Nakil Aracı, Turizmin Hizmetinde
Sinop Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 1999 yılında Adalet Bakanlığı tarafından Kültür Bakanlığı'na devredilen tarihi Sinop Cezaevi'nin müze olarak hizmet vermeye başlamasının ardından 1968 model BMC kapalı kasa mahkum nakil aracının da Çocuk Islah Bölümü önünde sergilenmeye başladığını ancak aracın zaman içinde çürümeye yüz tuttuğunu söyledi.
Hikmet Tosun - 10.3.2013
Vali Dr. Ahmet Cengiz Dizi Setinde
Vali Cengiz beraberinde ki İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Orhan Alpay, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hakan Şimşek ile tarihi mekanda çekimleri süren dizi ekibiyle, sohbet ederek dizi hakkında bilgi aldı.
Hikmet Tosun - 9.3.2013
Sinop Valisi Cengiz, Dizi Setini Ziyaret Etti
Vali Cengiz'e İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun da eşlik etti.
Hikmet Tosun - 27.2.2013
Hurdalıktan Asırlık Tekne Çıktı
İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun ise tarihi teknenin, bakım ve onarımı yapıldıktan sonra Sinop'un en önemli sembolleri arasında yerini alacağını söyledi.
Hikmet Tosun - 23.2.2013
Diyojen Sinop'un Bir Marka Değeridir
Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, ünlü filozof Diyojen'in Sinop'un marka değeri olduğunu belirterek, kentte nisan ayında Diyojen Felsefe Kongresi düzenleneceğini söyledi.
Hikmet Tosun - 27.1.2013
Sinop Tarihi Cezaevi'nin Ücret Tarifesi Değiştirildi
Sinop Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, yaptığı yazılı açıklamada, tarihi cezaevinin kültürel amaçlı kullanılmak üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı DÖSİM kullanım yönergesinde belirlenen, hafta içi günlük 2 bin 500 lira ve hafta sonu günlük 3 bin lira uygulanan tahsis bedelinin 500 liraya düşürüldüğünü bildirildi.
Hikmet Tosun - 19.1.2013
Sinop'ta Yöresel Keten Ürünlerine Yoğun İlgi
İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine, ketenden yapılan ürünleri turizm bürosunda teşhir ederek yeniden canlandırmaya ve tanıtmaya çalıştıklarını söyledi.
Hikmet Tosun - 8.1.2013
Sinop Halk Kütüphanesi'nde Restorasyon Çalışmaları
Sinop İl Turizm Müdürü Hikmet Tosun, Dr. Rıza Nur İl Halk Kütüphanesi hizmet binasının restorasyon çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Hikmet Tosun - 24.12.2012
Sinop Buzhanesi Kültür Merkezine Dönüştürülecek
Konuşmaların ardından mülkiyeti Sinop Belediyesi'nde olan ve 1954 yılında yapılan Buzhane için Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özaslan, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, OPET AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk birlikte protokolü imzaladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özaslan, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Sinop Valisi Dr. Ahmet Cengiz, OPET AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk ve OPET AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun ile davetliler katıldı.
Hikmet Tosun - 16.12.2012
'Anılarla Yaşayan Şarkılar' Konseri
Konseri Sinop Valisi Ahmet Cengiz, İl Jandarma ve Garnizon Komutanı Albay Osman Coşkun, Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Recep Bircan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileriyle vatandaşlar izledi.
Hikmet Tosun - 30.11.2012
Sahipsiz Hayvan Barınağı Törenle Açıldı
Ada Mahallesi, Sülük Gölü mevkisinde kurulan hayvan barınağının açılış kurdelesini Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Vali Yardımcısı Hıdır Kahveci, İl Emniyet Müdürü Şeref Aytekin, CHP İl Başkanı Mustafa Acun, Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Gülser Diri birlikte kesti.
Hikmet Tosun - 29.11.2012
1. Sinop En Kuzey Fener Belgesel Film Festivali
Sinop Kültür ve Turizm İl Müdürü Hikmet Tosun, bu yıl ilki gerçekleştirilecek 1.Sinop En Kuzey Fener Belgesel Film Festivali ile Sinop'un Türkiye sinemasının feneri haline dönüşmesinin amaçlandığını söyledi.
Hikmet Tosun - 29.11.2012
Sinop'taki Yol Genişletme Kazısından 2 Bin 500 Yıllık Lahit Bulundu
Müze bahçesinde konu ile ilgili bilgi veren Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, kazı çalışmaları sırasında bulunan eserlerin Sinop Arkeoloji Müzesi'nde koruma altına alındığını söyledi.
Hikmet Tosun - 29.11.2012
Sinop'taki Altyapı Kazısından Tarih Fışkırdı
Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, kent merkezindeki Gelincik Mahallesi'nde Çalık Yedaş il Koordinatörlüğü tarafından elektrik tellerinin yer altına alınması için yapılan altyapı kazı çalışmaları sırasında ilk belirlemelere göre M.
Hikmet Tosun - 15.11.2012
Tarzan Kemal'in Evi Kültür Evine Dönüştürülecek
Konu ile ilgili bilgi veren İl Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, Tarzan Kemal'in İstanbul'da İşadamı olan kardeşi Rahmi Koca'nın kendilerine gelerek bu tarihi evi kültürevi yapılmasını istediğini söyledi.
Hikmet Tosun - 1.11.2012
Sinop Kalesi'nin Çevre Temizliği ve Düzenlemesi Yapıldı
Kültür ve Turizm İl Müdürü Hikmet Tosun, Sinop Kalesi'nin batı surlarının bulunduğu bölümde yaklaşık 6 ay süren temizlik ve çevre düzenlemesi çalışmalarının bittiğini söyledi.
Hikmet Tosun - 18.10.2012
İnceburun Feneri Altyapı Sorunları
Sinop Kültür ve Turizm Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği Türkiye'nin en kuzey noktası olan İnceburun Feneri'nde su sorunu olduğunu belirtti.
Hikmet Tosun - 14.10.2012
Turistlerden Yöresel Ürünlere İlgi
Kültür ve Turizm İl Müdürü Hikmet Tosun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "İlimize gelen yerli yabancı turistler ve özellikle 5 yıl önce başlayan kruvaziyer gemilerle gelen turistler yöresel el işi ürünlere büyük ilgi gösteriyor" dedi.
Hikmet Tosun - 10.10.2012
Sinop Kültür ve Turizm Müdürü Tosun Açıklaması
Sinop Kültür ve Turizm İl Müdürü Hikmet Tosun, meteoroloji tarafından lokal yaz yağmurlarının il genelinde etkiliymiş gibi yayınlanmasının, kent turizmine zarar verdiğini belirtti.
Hikmet Tosun - 8.10.2012
Sinop İl Kültür ve Turizm Müdürü Tosun Açıklaması
"Sinop Kalesi'nin genel görünümünü ortaya çıkarıyoruz" dedi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Hikmet Tosun Haberleri | Hikmet Tosun Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hikmet Tosun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hikmet Tosun kimdir, hayatı ve biyografisi. Karadeniz, Kruvaziyer Turizminde Akdeniz ve Ege'yi Geride Bıraktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 22:08:21. #1.14#
title