Hiç Estetik Yaptırmamış

Hiç Estetik Yaptırmamış

Yılların Eskitemediği Sanatçı Gönül Yazar, Hayranlarıyla Biraraya Geldi, Kendini Anlata Anlata Bitiremedi: Bende Estetik Yok, Zeka Var.türk Sanat Müziği'nin Ünlü Seslerinden Gönül Yazar, Maltepe'deki Carrefour Alışveriş Merkezi'ndeki Bir Etkinlikte Hayranlarıyla Buluştu. Sevenlerinin Sorularını Yanıtlayan Yazar, En Çok Zekası Konusunda Yaptığı Açıklamayla İlgi Çekti. Zekasına Çok Güvendiğini Sö...

Hiç Estetik Yaptırmamış

Yılların eskitemediği sanatçı Gönül Yazar, hayranlarıyla biraraya geldi, kendini anlata anlata bitiremedi: Bende estetik yok, zeka var.Türk Sanat Müziği'nin ünlü seslerinden Gönül Yazar, Maltepe'deki Carrefour Alışveriş Merkezi'ndeki bir etkinlikte hayranlarıyla buluştu. Sevenlerinin sorularını yanıtlayan Yazar, en çok zekası konusunda yaptığı açıklamayla ilgi çekti. Zekasına çok güvendiğini söyleyen ünlü sanatçı, "Hiçbir şeyi unutmam. Bu zeka bir bende var bir de Süleyman Demirel'de var" dedi.

Yazar'ın kendisine ilişkin açıklamaları güzelliğini nasıl koruduğunu anlatmasıyla devam etti. "Sevgilimden ayrıldığım dönemdi, güzellik derdine düştüm, ayrılık acısını unuttum" diyen Yazar ekledi: "Estetik yaptırmadım, sadece silikon operasyonu geçirdim." Bülent Ersoy'la yaşadığı polemiğe de değinen Yazar şunları söyledi: "Tepeden tırnağa değişim geçirdi ve hayatını farklı biri olarak yaşıyor. Bülent'i 32 yıl önce tanıdım. O, benim için aynı Bülent. İnsan 30 yıllık komşusuna nasıl 'hanım' diyemezse ben de diyemem. O benim için hep "Bülent'çiğim"dir.

Kaynak: Gecce