Hes Kodu Haberleri

Hes Kodu haber, Hes Kodu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hes Kodu - 10.09.2021
Kamuda işe alımlar mayıs ayı itibarıyla tek kapıdan yapılıyor
Son 8 ayda e-Devlet'ten yapılan işlem sayısı 715 milyonu aştı E-Devlet Kapısı'nda 2021 yılının 8 aylık döneminde 715 milyon 675 bin 848 işlem yapıldı. Aynı dönemde vatandaşlar en çok Sosyal Güvenlik Kurumu-4A Hizmet Dökümü, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı-Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama, Gelir İdaresi Başkanlığı-Vergi Borcu Sorgulama, İçişleri Bakanlığı-e-Başvuru, Adalet Bakanlığı-Dava Dosyası Sorgulama, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı-Pandemi Sosyal Destek Ön Başvurusu, Türkiye Noterler Birliği-Adıma Tescilli Araç Sorgulama, Sağlık Bakanlığı-HES Kodu Üretme ve Listeleme, Sosyal Güvenlik Kurumu-SGK Tescil ve Hizmet Dökümü/İşyeri Unvan Listesi hizmetleri üzerinden işlem yaptı.
Hes Kodu - 09.09.2021
Muğla 6. Uluslararası Zurnazen Festivali sürüyor
HES kodu ve PCR test sorgusu yapılmadan festival alanlarına giriş yapılamıyor.
Hes Kodu - 08.09.2021
KTÜ ile Trabzon Üniversitesinde güz dönemi dersleri 27 Eylül'de başlayacak
Fiziki imkanların, salgın şartları çerçevesinde en ekonomik ve verimli şekilde kullanılması için programların nitelikleri, pedagojik yapısı ve derslerdeki öğrenci sayısı dikkate alınarak akademik birimler kapsamında açılan derslerin en fazla yüzde 40'ının uzaktan eğitim yöntemiyle yürütüleceği kaydedilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Teorik ve uygulamalı derslerin ara sınav, final, bütünleme, mezuniyet ve özür sınavları yüz yüze yapılacaktır. İlerleyen süreçte salgının seyrine göre yüz yüze ve yüzde 40 uzaktan eğitim yöntemlerinden değişiklik yapılabilecektir. Tıp Fakültesi 4, 5, 6. ve Diş Hekimliği 4. ve 5. sınıflar ile klinik uygulama, intern ve stajyer uygulaması, laboratuvar, saha ve atölye çalışmaları, gerekli önlemler alınarak yüz yüze yapılacaktır. Öğrencilerimiz üniversitemize bağlı birimler ile diğer hizmet alanlarına HES kodu ile girebileceklerdir.
Hes Kodu - 07.09.2021
İzmir +1 Fest tüm hızıyla müzikseverler ile buluşmaya devam ediyor
Kapı açılış saati 16.00, konser başlangıç saatleri ise 21.00 olarak belirlenen, 2500 kişi kapasiteli festivale giriş ücretsiz. Alana girişler, aşı kartı veya 48 saat önce alınmış negatif PCR testi sonucuyla, o tarihten önceki günlerde ise HES kodu ile gerçekleşecek.
Hes Kodu - 06.09.2021
Yaz Okulu Sınavları ile İlgili Bilgilendirme
Ülkemizde yapılan diğer tüm merkezi sınavlarda olduğu gibi gerekli tüm önlemler alınmış olup Sağlık Bakanlığınca verilen HES kodu kontrol yetkisi ile online olarak risk durumu kontrolü yapılmaktadır.
Hes Kodu - 06.09.2021
Menteşe Belediyesi, PCR Test uygulamasına başladı
Buna göre; Menteşe Belediyesi tarafından 6 Eylül'den itibaren düzenlenecek konser, sinema, tiyatro gibi tüm etkinliklerde HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (COVID-19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacak.
Hes Kodu - 06.09.2021
Okullarda yüz yüze eğitim başladı
Zorunlu durumlarda ziyaretçilerin okul bahçesi girişi, bahçenin olmadığı durumlarda da en dış noktadan itibaren girişleri sırasında maske takmaları sağlanacak. Ziyaretçilerin okul içine alınması gerektiğinde HES kodu kontrolü yapılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hes Kodu Haberleri | Hes Kodu Haber - Haberler - Sayfa 7 - Hes Kodu haberleri, son dakika hes kodu haber ve gelişmeleri burada. Merkezefendi Yağlı Güreşlerinin başpehlivanı Ali Gürbüz oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 17:03:17. #1.15#

title