Herkes Onu Konuşuyor!

Herkes Onu Konuşuyor!

Korku Filmlerinin Seksi Sarışını Ali Larter, Heroes Dizisiyle Yldızını Parlattı!

Herkes Onu Konuşuyor!

KORKU FİLMLERİNİN SEKSİ SARIŞINI ALİ LARTER, HEROES DİZİSİYLE YLDIZINI PARLATTI!

Ali Larter'ı, korku filmlerinin seksi sarışını olarak tanıdık. Tüm dünyada sükse yapan 'Final Destination-Son Durak'ın ilk iki bölümünde rol alan Larter bu filmlerle yıldızını parlattı. Ama güzel oyuncunun geniş kitleler tarafından tanınması, şu sıralar CNBC-e'de ekrana gelen 'Heroes' dizisiyle oldu. Larter 'Heroes'un katkısıyla fantastik sinemanın da önemli yüzlerinden biri haline geldi.

AYNADA DEĞİŞİYOR

Süper güçleri olan insanların dünyayı kurtarma mücadelelerini anlatan 'Heroes'da Larter, Niki Sanders'ı canlandırıyor; yani 'karanlık yansımalı kadın'ı... Niki, para kazanabilmek için internette striptiz yapan bir anneydi ilk bölümlerde... Niki'nin başı, aldığı borç yüzünden belaya girdi. Tam o sırada, bu güzel kadının sıradışı yanıyla tanıştık: Niki, aynaya baktığında, kendisine tıpatıp benzeyen ama daha saldırgan birini buluyordu karşısında; Jessica'yı...

SANAL YILDIZ

Ali Larter'ın şöhrete kavuşmasının ilginç bir hikayesi var. 1976 doğumlu güzel sarışın, kariyerine 13 yaşında modellikle başladı. 20 yaşında Esquire dergisinin kapağında yer aldı. Ama başka bir isimle-Allegra Coleman- ve kurmaca bir özgeçmişle. Larter bu olayla bir anda 'sanal yıldız' oldu. Heroes'un senaryosunu beğenince seçmelere katılmaya karar veren Larter, Niki rolünü kaptı. Hem diziden, hem de karakterinden memnun olan güzel yıldız 'Niki'nin çelişkili karakterini çok seviyorum' diyor.