Her Zaman Dinamik ve Enerjikler

Her Zaman Dinamik ve Enerjikler

Sibel Can'dan Sezen Aksu'ya, Enerjik Olmanın Sırları...

Her Zaman Dinamik ve Enerjikler

SİBEL CAN'DAN SEZEN AKSU'YA, ENERJİK OLMANIN SIRLARI...

Ünlüler her zaman çok dinamik ve enerjik görünüyorlar. Yıllar ilerlese de performanslarından bir şey kaybetmedikleri gibi adeta daha da gençleşiyorlar. İşte onların enerji kaynakları...

İSVEÇ ŞURUBU İÇİYOR

SEZEN AKSU: Yeni albümüyle birlikte hemen her gece konser veren ve sahnede hem konuşan hem şarkı söyleyen Sezen Aksu, enerjisini doğal yollardan alıyor. Ünlü sanatçı bitmek bilmeyen enerjisini, son günlerde tüm dünyada moda olan ve 14 çeşit bitkinin karışımıyla elde edilen İsveç şurubuyla sağlıyor.

TAZE MEYVE MÜPTELASI

SERAY SEVER: Başarılı sunucu ve oyuncu her gün düzenli olarak iki saat spor yapıyor. Enerjisini düzenli spor yaparak ve taze mevsim meyveleri yiyerek arttırdığını belirten Sever, herkese bunu tavsiye ediyor.

OLUMLU BAKIŞ AÇISI

İPEK TUZCUOĞLU: Pozitif enerjisini alan her ortamdan uzak durmaya çalışıyor. Olumlu bakış açısının yaşam kalitesini arttırdığını ifade eden ünlü oyuncu Tuzcuoğlu, sağlıklı yaşamaya özen göstererek enerjisini yüksek tutuyor.

ÇOCUKLARI HAYAT PINARI

SİBEL CAN: Güzel sanatçı, en büyük enerji kaynağının çocukları olduğunu söylüyor. 'Çocuklarım benim hayat pınarım' diyen Can, düzenli yaşamı sayesinde de enerjisini artırdığını ifade ediyor.

DÜZENLİ SPOR

ZUHAL OLCAY: Güzelliğini korumayı başaran Zuhal Olcay da, Sezen Aksu gibi İsveç şurubu müdavimlerinden. Olcay aynı zamanda, her gün düzenli spor yaparak da zinde kalmayı başarıyor.

GÜNDE 5 CEVİZ

NÜKHET DURU: Ünlü şarkıcı, her zaman çok neşeli ve sahnede fıkır fıkır. Bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini, her gün yediği 5 tane taze cevize ve içtiği taze sıkılmış meyve sularına borçlu olduğunu söyleyen Duru, 'Bunu herkese öneriyorum' diyor

ORGANİK TAKILIYOR

DERYA BAYKAL: Ünlü oyuncu ve televizyoncu, organik ürünler tüketiyor. Her gün süt içen Baykal, enerjisini beslenme tarzına ve düzenli uykusuna borçlu olduğunu söylüyor.

Kaynak: Gecce