Her Şey Reklamdı!

Her Şey Reklamdı!

'Gaffur' Tiplemesi ile Tanınan Peker Açıkalın Çelişkili Sözler Söylemekten Kendini Alamıyor

Her Şey Reklamdı!

'GAFFUR' TİPLEMESİ İLE TANINAN PEKER AÇIKALIN ÇELİŞKİLİ SÖZLER SÖYLEMEKTEN KENDİNİ ALAMIYOR

İnsanların kendisine 'Gaffur' diye seslenip seslenmediğinin sorulması üzerine; 'İnsanlar bana senelerdir Peker Açıkalın diye sesleniyorlar!' şeklinde cevap veren Peker'e, daha biraz önce birisinin 'Gaffur' diye seslendiğinin hatırlatılması üzerine; 'Tabi insanların gönlüne taht kurduk. İnsanlar da o tahttan inmemi istemiyorlar ve teessüflerini bildiriyorlar!' yanıtını vererek ilginç bir açıklamada bulundu.

Geçtiğimiz hafta yayından kaldırılan 'Güldür Bakalım' programı ile ilgili olarak; 'Yayından kaldırılması çok iyi oldu ya. Dünyada yapılmamış bir canlı yayın denemesidir. Gerçekten ben kendi alanımda çok başarılı bir canlı yayın performansı sergilediğimi düşünüyorum. Programdaki bütün atışmalar reklamdı!' diyerek her şeyin bir şov olduğunu söyledi.

'Maskeli Beşler Kıbrıs' filminin çekimlerinin başladığını ve bütün ekibin 'Peker Açıkalın olursa biz oynamayız' diye bir açıklama yaptığını belirten gazetecilere; 'Benim öyle bir şeyden haberim yok. Demek ki tek başıma oynayacağım filmde' şeklinde bir cevap veren Peker, daha sonra; 'Ben zaten bu tip serilerde oynamayı pek düşünmüyorum. Benim projelerim daha sanatsal projeler.' açıklamasını yaparak kıvırmaya çalıştı.

Gazetecileri peşinden koşturmaya bayıldığını söyleyen Peker, taksiye binerek uzaklaştı.

Kaynak: Gecce