HER DİLDE MODANIN ADI OBLAVION

HER DİLDE MODANIN ADI OBLAVION
Snob Magazin - Haberler | Magazin

Genç ve başarılı bir kadın girişimci...Karşılaştığımız ilk anda samimi tavırları ile bizi kendine çekmeyi başarıyor. Röportajımızın başından sonuna dek yüzünde apaydınlık bir tebessümle konuşuyor. Kendinden ve başarılı bir işin parçası olduğundan emin, tüm sorularımıza içtenlikle cevap veriyor.

Merve Hanım bize biraz kendinizden ve Oblavion yolculuğunuzdan bahseder misiniz?& ;

Üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra uluslararası şirketlerde yönetici pozisyonlarında çalıştım. Ne var ki içimde bir boşluk hissediyordum. Bir yolculuk düşlüyordum ama o yolculuk adım adım ilerlediğim kariyer basamaklarında değildi. Modaya uzun yıllardır tutkundum. Eşimin de moda alanında bir mağazası bulunuyordu. Oblavion, 2017 yılında, işte o mağazada doğdu. Modayla ilgilenmek, bana daha büyük mutluluk veriyordu. Bir kadın girişimci olmak istiyordum. Kadınlara istihdam sağlayan, fark yaratan bir kadın olmak istiyordum. Bir yerden sonra hayallerime söz geçiremedim ve eşimle birlikte Oblavion'u büyütmek için herkesin gıpta ettiği işimi bıraktım.& ;

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title