Hepsinin Ki Farklı

Hepsinin Ki Farklı

Son Günlerde Birbiri Ardına Paparazzilere Frikik Veren Hollywood Yıldızları Soyunmanın Çok Moda Olduğu Şu Günlerde 'Çıplak' İtiraflarda Bulundu:

Hepsinin Ki Farklı

SON GÜNLERDE BİRBİRİ ARDINA PAPARAZZİLERE FRİKİK VEREN HOLLYWOOD YILDIZLARI SOYUNMANIN ÇOK MODA OLDUĞU ŞU GÜNLERDE 'ÇIPLAK' İTİRAFLARDA BULUNDU:

'Charlie'nin Melekleri'nin güzel yıldızı Drew Barrymore doğada çırılçıplak dolaşmak istediğini itiraf ederken ünlü şarkıcı Christina Aquilera eşiyle yaşadığı 'sıradışı' Pazar günlerini anlattı.

Çıplaklığın hayatlarında gizli bir alışkanlık olduğunu itiraf eden diğer yıldızlar arasında Jennifer Aniston, Mariah Carey, Pamela Anderson ve Charlize Theron var:

Jennifer Aniston: Etrafta çırılçıplak dolaşmak insana özgürlük hissi veriyor. Ben de çıplak gezmeyi severim. Ama tabi herkesin gözü önünde değil!

Christina Aquilera: Kocamla Pazar günlerini 'çıplak dolaşma günü' ilan ettik. Bütün gün karı-koca eğlencesi yaşıyoruz.

Pamela Anderson: Ne zaman Hollywood'a gitsem önce bir barda içmeye başlıyorum. Gecenin sonunda bir bakıyorum ki bir fotoğraf stüdyosunda çıplak fotoğraflar çektiriyorum.

Mariah Carey: Sıcak suyla dolu küvetten çıkıp kendimi karların üzerine atmak istiyorum.

Charlize Theron: İnsanları çıplak gösteren X-ray cihazıyla sokağa çıkmak çok eğlenceli olabilir.

Drew Berrymore: Arabama atlayıp İrlanda'ya gideceğim. Bulduğum ilk tarlanın önünde park edip kendimi dışarı atacağım. Üzerimdeki her şeyi çıkartıp çimenler üzerinde koşacağım!