Hepsiburada.com, "En Sevilen E-ticaret Sitesi" Seçildi - Haberler
Haberi Paylaş

Hepsiburada.com, "En Sevilen E-ticaret Sitesi" Seçildi

AA - Güncel
Hepsiburada.com,

Hepsiburada.com, Türkiye'nin "en sevilen e-ticaret sitesi" seçildi.

Hepsiburada.com, Türkiye'nin "en sevilen e-ticaret sitesi" seçildi.

Hepsiburada.com'dan yapılan açıklamaya göre, MediaCat dergisi ve Ipsos iş birliğiyle, Türk tüketicisinin en sevdiği markaların belirlendiği "Türkiye'nin Lovemark'ları" araştırması bu yıl sekizinci kez gerçekleştirildi.

4 Mayıs-21 Haziran 2015 tarihleri arasında 12 kentte, 15-55 yaş arasında kadın ve erkek toplam 2 bin kişiyle bilgisayar destekli telefon görüşmeleriyle yapılan araştırma sonucunda e-ticaret kategorisinin en sevilen markası Hepsiburada.com oldu.

Araştırmada birinci olan markalara ödüllerinin verildiği törende Hepsiburada.com adına ödülü Hepsiburada.com Pazarlama Grup Başkanı Özgür Doğan aldı. Doğan, konuya ilişkin değerlendirmesinde, en iyi online alışveriş deneyimini sunarak tüketicilerle bir sevgi bağı kurduklarını belirterek, şunları kaydetti:

"Hepsiburada.com olarak, 1998 yılından bu yana milyonlarca tüketiciyi e-ticaretin kolaylıkları ve avantajlarıyla tanıştırdık. Müşterilerimiz pek çok ilki bizimle birlikte yaşadı. Hepsiburada.com, en güvenli ve en basit online alışveriş deneyiminin, 27 farklı kategoride en iyi markaların, 500 binden fazla ürünle en zengin ürün portföyünün ve en rekabetçi fiyatların adresi oldu. Geldiğimiz noktada, e-ticaret pazarının en büyük oyuncusu, perakende sektörünün en hızlı büyüyen şirketi konumunda bulunuyoruz."

Özgür Doğan, gelecekte hiçbir sektörün e-ticaret sektörünün büyüme hızına yetişemeyeceğini vurgulayarak, "Biz de Türkiye'de e-ticaretin yaygınlaşmasına bugün olduğu gibi gelecekte de liderlik etmeye devam edeceğiz. Türkiye'nin en sevilen markalarından biri olmak, müşterilerin gönlünü kazandığımızı görmek bizi çok mutlu etti. Hepsiburada.com ekibi olarak bu memnuniyeti daha yukarı taşımak için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Bu açıdan bakıldığında müşterilerin en sevdiği marka seçilmek çok gurur verici. Markamızın arkasında çok kuvvetli büyük bir ekip var. Ödül alan diğer markaların çoğu da bizim iş ortaklarımız arasında. Bizi bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.

AA - Güncel

Türkiye, Ipsos, Politika, Güncel, Haber

title