Henüz Evlilik Yok

Henüz Evlilik Yok

İngiltere Veliahtının Büyük Oğlu Prens Wıllıam, Sevgilisi Kate Mıddleton ile Evleneceğini Henüz Açıklamadı. Ama Bir Firma, Prens ile Gelin Adayının Hediyelik Eşyalarını Şimdiden Hazırladı.prens William, Sevgilisi Kate Middleton ile Yaklaşık Beş Yıldır Birlikte Ama Müstakbel Gelin Adayının Henüz Parmağında Nişan Yüzüğü Yok. Ancak Bu Durum Bazıları İçin Hiç Önemli Değil.

Henüz Evlilik Yok

İngiltere veliahtının büyük oğlu Prens Wıllıam, sevgilisi Kate Mıddleton ile evleneceğini henüz açıklamadı. Ama bir firma, prens ile gelin adayının hediyelik eşyalarını şimdiden hazırladı.Prens William, sevgilisi Kate Middleton ile yaklaşık beş yıldır birlikte ama müstakbel gelin adayının henüz parmağında nişan yüzüğü yok. Ancak bu durum bazıları için hiç önemli değil.

Ünlü İngiliz hediyelik eşya firması Woolworth, Prens William'ın bir yıl içinde evleneceğinden o kadar emin ki, daha şimdiden sevgililerin hediyelik eşyalarını hazırladı. Prens William ve sevgilisi Kate Middleton'ın resimlerinin bulunduğu porselen takımlar, kahve kupaları ve çeşitli süs eşyaları üreten firma, bu ürünleri önceden hazırlayarak büyük kár elde etmeyi hedefliyor.

Nişan ilan edilmeden düğün için hediyelik anı eşyalarının hazırlanmış olması, bazılarına garip gelebilir ama Woolworth yöneticilerinin telaşına biraz da hak vermek gerekiyor. Prens William, önümüzdeki yıl Sandhurst Akademisi'nden mezun olup orduda görev alacak. Bu durumda Prens William'ın özel hayatını düzene sokup, evleneceğine kesin gözüyle bakılıyor. Kraliyet ailesi üyeleri, özellikle de Kraliçe Elizabeth ve Prens Charles da Kate Middleton'u uygun bir eş adayı saydıklarını davranışlarıyla belli ediyorlar. Kate Middleton, sık sık saraya davet ediliyor. Tatil dönemlerinde Windsor Sarayı'nda ağırlanan kişiler arasında Kate Middleton da var.