Helyum ve Check Point’ten Güvenlik Üzerine Özel Bölge Toplantıları

Helyum ve Check Point’ten Güvenlik Üzerine Özel Bölge Toplantıları

En Güçlü Güvenlik Ürünlerini, Bilişim Kanalı Üzerinden Kullanıcılara Ulaştıran Check Point SMB Partner'ı Helyum Bilişim, Check Point İle Beraber "Özel Bölge" Tanımlamalarını Yaptı.

Helyum ve Check Point’ten Güvenlik Üzerine Özel Bölge Toplantıları
14.02.2011 22:16 | Son Güncelleme: 14.02.2011 22:16

Helyum Pazarlama Müdürü Neslihan Aksun, "Özel Bölge" olarak adlandırdıkları Trabzon, Ankara ve İzmir'de Şubat ve Mart aylarında yapacakları kanal toplantılarını açıkladı.

Check Point ile Helyum'un birlikte düzenledikleri kanal toplantılarının amacı; "Özel Bölge" Stratejilerini kanal ile birlikte belirlemek istememizdir diyen Aksun; "İnternetteki yaygın kullanım bu derece artış gösterirken, güvenliği tehdit eden zararlılar da aynı paralelde artmaktadır. Bu tehditlerden korunmak için günümüzde maalesef sadece AV ürünleri kullanmak yeterli olmamaktadır. Günümüzde teknolojik gelişmelere paralel olarak güvenlik çözümleri vazgeçilmez bir ihtiyaç halini almaktadır. Bu paralelde bilgisayar güvenliği her sektörün en önemli sorunu haline gelmiştir.

Büyük ya da küçük ölçekteki neredeyse her firma, artık çeşitli güvenlik çözümlerini bünyesinde barındırmaya özen göstermektedir. Bilgi Güvenliği sektörüne yönelen firmalar, kurumlara özel tüm tehditleri engelleyen bütünleşik cihazlar geliştirmektedirler. Biz Helyum olarak, alanında uzmanlaşmış birçok teknoloji güvenlik ürününü kanalımız aracılığı ile son kullanıcılar ile buluşturuyoruz. Fakat küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin büyük bir kısmı, daha az karmaşık, kolay kurulum ve sorun giderme kolaylığı olan ürünler ile ihtiyaçlarını karşılamak istemektedirler.

Bu tarz küçük ve orta büyüklükteki firmaların da ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacı ile; tam da bu kuruluşlar için üretilmiş ve pazara sunulmuş olan lider firma Check Point ile bir süre önce anlaşma sağladık. Yapacağımız kanal toplantısında, bölgeye özel stratejileri konuşacağız. Her zaman olduğu gibi teknoloji bayilerinin fikri bizim için önceliklidir. Bayilerimiz ile stratejilerimizi konuşmak üzere; 26 Şubat – Grand Zorlu Otel/ TRABZON'da, 11 Mart – Hilton Otel/ANKARA'da ve 12 Mart - Swiss Otel/İZMİR'de bulunacağız. " açıklamasında bulundu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Şu an buradasınız: Helyum ve Check Point’ten Güvenlik Üzerine Özel Bölge Toplantıları - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.8.2020 18:11:47. #1.14#
title