Helikopterli Sünnet Düğününe Vergi Dairesi İnceleme Başlattı

Helikopterli Sünnet Düğününe Vergi Dairesi İnceleme Başlattı

Helikopterli Sünnet Düğününe Vergi Dairesi İnceleme Başlattı
CHA - Haberler | Güncel

Bursa'da, Bir İşadamı Tarafından Stadyum Kiralanarak 3 Gün 3 Gece Yapılan Sünnet Düğünüyle İlgili Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı İnceleme Başlattı.

Bursa'da, bir işadamı tarafından stadyum kiralanarak 3 gün 3 gece yapılan sünnet düğünüyle ilgili Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı inceleme başlattı.

Bursa Vergi Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, İsmail Dengiz isimli işadamının 21 Ağustos'ta yazılı basında yer alan düğün organizasyonuna ilişkin davet ve ilanların değerlendirilerek, konu hakkında Denetim Grup Müdürlüğüne bağlı Denetim Koordinasyon Müdürlüğü'nce gerekli tespitlerin yapıldığı bildirildi.

Bursa'da emlakçılık yapan İsmail Dengiz, 11 aşındaki oğlu Tahsin Dengiz'in sünnet düğünü için bir stadyum kiralayıp, helikopter ve limuzinli düğün yapmış, çok sayıda sanatçının da katıldığı düğün 3 gün 3 gece sürmüştü. Düğün için 5 bin davetiye dağıtan Dengiz, bir yerel gazeteye de tam sayfa ilan vermişti. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title