Helikopterli Düğün Yapan Emlakçı, Dolandırıcılık İddiasıyla Adliyeye Sevk Edildi (2)

Helikopterli Düğün Yapan Emlakçı, Dolandırıcılık İddiasıyla Adliyeye Sevk Edildi (2)

Helikopterli Düğün Yapan Emlakçı, Dolandırıcılık İddiasıyla Adliyeye Sevk Edildi (2)
CHA - Haberler | Güncel

Bursa'da Geçtiğimiz Ağustos Ayında Oğluna Yaptığı Limuzin ve Helikopterli Düğünle Gündeme Gelen Bursalı Emlakçı, Dolandırıcılık Yaptığı İddiasıyla Gözaltına Alınarak Adliyeye Sevk Edildi.

Bursa'da geçtiğimiz Ağustos ayında oğluna yaptığı limuzin ve helikopterli düğünle gündeme gelen Bursalı emlakçı, dolandırıcılık yaptığı iddiasıyla gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

Sahte isim kullanarak başkasına ait arsayı 230 bin YTL'ye sattığı iddia edilen Kayapalı Emlak sahibi İsmail Dengiz, emniyetten çıkışında gazetecilerin iddialarla ilgili sorusuna cevap verdi. İsmail Dengiz, piyasada çok miktarda parası olduğunu ve alamadığını söyledi.

Sahte evrak ve dolandırıcılıktan poliste kaydının olduğu öğrenilen Dengiz'in, polisteki ifadesinde Selim Şemin'in kendisine 30 bin YTL borcu olduğunu ve bunu vermemek için böyle bir yola başvurduğunu söylediği öğrenildi.

Sahte kimlik kullanan Hüseyin P. ile Rahmi S. de polisteki ifadelerinde, İsmail Dengiz'in kendilerine bin YTL vereceğini söyleyerek, sahte kimlik kullanmalarını istediğini söylediği belirtildi.

Öte yandan, İsmail Dengiz'den 31 bin YTL değerinde arsa aldığını öne süren Süleymen S. de dolandırıldığı gerekçesiyle polise başvurdu.

"SÜNNET DÜĞÜNÜNDE HELİKOPTER VE LİMUZİN KİRALAMIŞTI"

Ünlü Emlakçılarından İsmail Dengiz, 11 yaşındaki oğlu Tahsin Dengiz'in 21-23 Ağustos'daki sünnet düğünü için eşi benzeri görülmemiş bir tören hazırlarlamış, helikopter ve limuzin kiralamıştı. Düğün için Kayapa belde stadyumunu tutup bir çok ünlü sanatçıyı davet eden işadamı İsmail Dengiz, havayi fişek gösterileri, mehter takımı gösterileri, şarkıcıların konserleri ile Türkiye'nin gündemine gelmişti. Dengiz, yaptığı harcamalarla eleştiri almıştı. (CİHAN)

Kaynak: CHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title