Hekimoğlu Trabzon Haberleri

Hekimoğlu Trabzon haber, Hekimoğlu Trabzon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hekimoğlu Trabzon - 23.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Kupada 4. turun programı şöyle: Yarın: 13.00 Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor (Eryaman) 14.30 Ankaraspor-Muğlaspor (Osmanlı) 14.30 Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor (Bolu Atatürk) 14.30 Giresunspor-Niğde Anadolu FK (Giresun Atatürk) 15.00 Yukatel Denizlispor-Turgutluspor (Denizli Atatürk) 17.00 Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor (Vefa) 19.00 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 21.00 Fenerbahçe-Sivas Belediyespor (Ülker) 25 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Sultanbeyli Gölet Futbol) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe) 13.00 Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Malatya) 14.30 İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 14.30 Altınordu-Çorum FK (Bornova Aziz Kocaoğlu) 14.30 Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor (Yeni Eskişehir) 15.00 Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor (Antakya Atatürk) 17.00 Gaziantep FK-Serik Belediyespor (Kalyon) 19.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor (Antalya) 21.00 Çaykur Rizespor-Uşakspor (Çaykur Didi) 26 Kasım Perşembe: 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir) 15.00 Kasımpaşa-Anagold 24Erzincanspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 17.00 Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.
Hekimoğlu Trabzon - 20.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 4. tur maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Hekimoğlu Trabzon - 19.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de 11. hafta, ertelenen 4 maç dışında tamamlandı.
Hekimoğlu Trabzon - 19.11.2020
Manisa FK koptu geliyor
GEÇEN sezon aylarca liderlik koltuğunda oturmasına rağmen şampiyonluğu kaybederek Play-Off finalinden de eli boş dönen Manisa Futbol Kulübü, bu sezon yine zirvede başladığı Misli.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta henüz 11 haftada takipçileriyle arasındaki puan farkını 10'a çıkardı. Sergilediği müthiş performansla bileği hiç bükülmeyen, sezon başından beri tek maç hariç rakiplerine puan dahi kaptırmayan Manisa ekibi üst üste 5'inci galibiyetini en yakın takipçisi Anagold 24Erzincanspor'u deplasmanda 3-2 yenerek aldı. Ligde 11 maçta 10 galibiyet, 1 beraberlikle 31 puana ulaşan Manisa FK, ikinci basamağa yerleşen Hekimoğlu Trabzon'a 10 puan fark atarak şimdiden şampiyonluk yarışında dev bir avantaj elde etti.
Hekimoğlu Trabzon - 18.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'in 11. haftası bir maç dışında tamamlandı.
Hekimoğlu Trabzon - 17.11.2020
Futbo: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de Beyaz ve Kırmızı gruplarındaki 11. hafta maçları yarın yapılacak.
Hekimoğlu Trabzon - 14.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de 10. hafta, ertelenen 4 maç dışında tamamlandı.
Hekimoğlu Trabzon - 14.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de 10. hafta müsabakaları oynandı.
Hekimoğlu Trabzon - 13.11.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle: Misli com 2. Lig Beyaz Grup Yarın: 13.00 Manisa FK-Kahramanmaraşspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor (Devrek İlçe) 13.00 Kocaelispor-Sancaktepe FK (Kocaeli) 13.00 Sarıyer-Angold 24 Erzincanspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Gümüşhanespor-Hekimoğlu Trabzon (Gümüşhane Yenişehir) 13.
Hekimoğlu Trabzon - 11.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'in 9. haftası, 3 maç dışında tamamlandı.
Hekimoğlu Trabzon - 11.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları oynandı.
Hekimoğlu Trabzon - 10.11.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'de 9. hafta karşılaşmaları yarın oynanacak.
Hekimoğlu Trabzon - 04.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle yeni uygulanan statü gereği müsabakalar tek maç eleme usulüne göre yapıldı. Maçlarını kazanan, Süper Lig takımları Fatih Karagümrük, Hes Kablo Kayserispor, TFF 1. Lig ekipleri Royal Hastanesi Bandırmaspor, Ankara Keçiörengücü, Ankaraspor, Beypiliç Boluspor, Giresunspor, Altınordu, Adana Demirspor ve Bursaspor, Misli.com 2. Lig temsilcileri Manisa FK, Hekimoğlu Trabzon, Anagold 24 Erzincanspor ile Kırklarelispor, 4.
Hekimoğlu Trabzon - 04.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası 3. turunda rakiplerini yenin Manisa FK ile Hekimoğlu Trabzon, 4. tura yükseldi.
Hekimoğlu Trabzon - 04.11.2020
4 Kasım Çarşamba DHA Spor Gündemi
MİLLİYET YILIN SPORCUSU ÖDÜL TÖRENİ18.15 Dünya spor tarihinin en uzun soluklu spor organizasyonlarından biri olan Gilette-Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri sahiplerini bulacak.
Hekimoğlu Trabzon - 03.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. turda oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle: Balıkesirspor-Esenler Erokspor: 2-2 (Penaltılarda 5-6) Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare: 2-1 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor: 2-1 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor: 0-2 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor: 6-2 MKE Ankaragücü-Kocaelispor: 1-2 Kupada yarının programı Kupada üçüncü tur mücadelesi yarın yapılacak 14 karşılaşmayla devam edecek, program şöyle: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Manisa Futbol Kulübü-Gümüşhanespor (Manisa 19 Mayıs) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.
Hekimoğlu Trabzon - 02.11.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur maçlarının programı şöyle: Yarın: 13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) 13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) 15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman) 4 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.30 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor (Vefa) 18.00 Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.30 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Büyükşehir Belediye) 5 Kasım Perşembe: 13.00 Yılport Samsunspor-Muğlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.00 Bodrumspor-Niğde Anadolu FK (Bodrum İlçe) 13.00 Manisa FK-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (12 Şubat) 13.00 Sancaktepe FK-Serik Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu (Tarsus İlçe) 13.00 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Devrek İlçe) 13.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer) 13.00 Uşakspor-Şile Yıldızspor (Uşak 1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi) 13.00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir) 13.00 GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kastamonu Gazi) 13.00 Ankara Demirspor-Mamak FK (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Ergene Velimeşespor-Karacabey Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk) 13.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Vanspor FK-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) 13.00 Pendikspor-Düzcespor (Pendik) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.
Hekimoğlu Trabzon - 31.10.2020
Şanlıurfaspor: 2-1
STAT: 1 Eylül HAKEMLER: Cihan Ataş (xx), Sedat Etik (xx), Sinan Ertinğü (xx) UŞAKSPOR: Ersin (xx) – Türker (xx) (Dk. 77 Levent x), Samet (xx), Ali (xxx), Alpay (xxx), İsmet (xx), Selim (xx) (Dk. 67 Abdullah x), Serhat (xx) (Dk. 67 Uğur xx), Kadir (xxx), Seçkin (xxx) (Dk. 89 Berat), Gürkan (xxx) (Dk. 76 Noyan x) ŞANLIURFASPOR: Hakan (x) – Emre (x) (Dk. 87 Enes), Mahmut (x) (Dk. 66 Süleyman x), Volkan (xx), Galip (xx), Samican (x), Muhammed (x) (Dk. 65 Mustafa x), Gökdeniz (xx), Tarik (x) (Dk. 46 Yunus Emre x), İlker (x) (Dk. 46 Serkan x), Cem (xx) GOLLER: Dk. 1 Selim, Dk. 11 Alpay (Uşakspor), Dk. 79 Gökdeniz (Şanlıurfaspor) SARI KARTLAR: Alpay, İsmet (Uşakspor), Volkan, Galip, Samican, Enes (Şanlıurfaspor) Misli.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta geçen hafta deplasmanda Hekimoğlu Trabzon'u 2-1 yenerek zirve yarışına yeniden ortak olan Uşakspor, evinde son sıradaki Şanlıurfaspor'u da aynı skorla yendi.
Hekimoğlu Trabzon - 30.10.2020
Uşakspor evinde oynayacak
MİSLİ.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta geçen hafta deplasmanda Hekimoğlu Trabzon'u 2-1 yenerek 2 maç aradan sonra kazanan Uşakspor, yarın evinde sonuncu Şanlıurfaspor'la kozlarını paylaşacak.
Hekimoğlu Trabzon - 30.10.2020
Hekimoğlu Trabzon FK'ın yeni teknik direktörü Osman Özköylü oldu
Misli.com 2. Lig Beyaz Grup'ta mücadele eden Hekimoğlu Trabzon FK, Teknik Direktör olarak Osman Özköylü ile anlaştı.
Hekimoğlu Trabzon - 29.10.2020
Uşakspor nefes aldı
MİSLİ.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta üst üste Kahramanmaraşspor ve Anagold 24Erzincanspor mağlubiyetleriyle zirve yolunda yara alan Uşakspor, Hekimoğlu Trabzon deplasmanında kendine geldi.
Hekimoğlu Trabzon - 28.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Misli.com 2. Lig'in 7. haftası bir maç dışında tamamlandı.
Hekimoğlu Trabzon - 27.10.2020
Uşakspor'un rakibi Hekimoğlu Trabzon
Misli.com 2'nci Lig Beyaz Grup'ta son iki maçında Kahramanmaraşspor ve Anagold 24Erzincanspor'a yenilerek zirve yarışında yara alan Uşakspor, yarın deplasmanda Hekimoğlu Trabzon ile karşı karşıya gelecek.
Hekimoğlu Trabzon - 27.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 7. hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 14.00 İnegölspor-Afjet Afyonspor (İnegöl İlçe) 14.00 Niğde Anadolu FK-Kocaelispor (Niğde 5 Şubat) 14.00 Ergene Velimeşespor-Çorum FK (Mustafa Kemal Atatürk) 14.00 Ankara Demirspor-Manisa FK (TCDD Ankara Demirspor) 14.00 Anagold 24Erzincanspor-Hacettepe (Mustakil Atletizm Pisti Sahası) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Uşakspor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.
Hekimoğlu Trabzon - 26.10.2020
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre yapılacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle: 3 Kasım Salı: 13.00 Balıkesirspor-Esenler Erokspor (Balıkesir Atatürk) 13.00 Tuzlaspor-Bayburt İl Özel İdare (Tuzla Belediye) 15.30 Adanaspor-68 Aksaray Belediyespor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Altay-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Erzurum Kazım Karabekir) 20.30 MKE Ankaragücü-Kocaelispor (Eryaman) 4 Kasım Çarşamba: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Belediye Derincespor (Bandırma 17 Eylül) 13.00 Ankara Keçiörengücü-Büyükçekmece Tepecikspor (Aktepe) 13.00 Menemenspor-Anagold 24Erzincanspor (Menemen İlçe) 13.00 Ümraniyespor-Kırklarelispor (Ümraniye Belediyesi Şehir) 13.00 Ankaraspor-Pazarspor (Osmanlı) 13.00 Beypiliç Boluspor-Hacettepe (Bolu Atatürk) 13.00 Giresunspor-Tekirdağspor (Giresun Atatürk) 15.30 Altınordu-Fethiyespor (Bornova Aziz Kocaoğlu) 15.30 Adana Demirspor-Alanya Kestelspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Fatih Karagümrük-Nevşehir Belediyespor (Vefa) 18.00 Hes Kablo Kayserispor-Yomraspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 20.30 Bursaspor-Karşıyaka (Bursa Büyükşehir Belediye) 5 Kasım Perşembe: 13.00 Yılport Samsunspor-Muğlaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.00 Bodrumspor-Niğde Anadolu FK (Bodrum İlçe) 13.00 Manisa FK-Gümüşhanespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.00 İnegölspor-Sultanbeyli Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.00 Kahramanmaraşspor-Somaspor (12 Şubat) 13.00 Sancaktepe FK-Serik Belediyespor (15 Temmuz) 13.00 Tarsus İdmanyurdu-İçel İdmanyurdu (Tarsus İlçe) 13.00 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Devrek İlçe) 13.00 Afjet Afyonspor-Kardemir Karabükspor (Zafer) 13.00 Uşakspor-Şile Yıldızspor (Uşak 1 Eylül) 13.00 Kırşehir Belediyespor-Yozgatspor 1959 (Kırşehir Ahi) 13.00 Çorum FK-Eyüpspor (Çorum Şehir) 13.00 GMG Kastamonuspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kastamonu Gazi) 13.00 Ankara Demirspor-Mamak FK (TCDD Ankara Demirspor) 13.00 Ergene Velimeşespor-Karacabey Belediyespor (Mustafa Kemal Atatürk) 13.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.00 Vanspor FK-Sivas Belediyespor (Van Atatürk) 13.00 Pendikspor-Düzcespor (Pendik) 13.00 Hekimoğlu Trabzon-52 Orduspor (Ortahisar Yavuz Selim) 15.
Hekimoğlu Trabzon - 23.10.2020
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur eşleşmeleri belli oldu
Ziraat Türkiye Kupası'nda üçüncü eleme turu eşleşmeleri belli oldu.
Hekimoğlu Trabzon - 22.10.2020
Uşakspor düşüşe geçti
Uşakspor gelecek hafta Hekimoğlu Trabzon deplasmanına çıkacak.
Hekimoğlu Trabzon - 21.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de toplu sonuç
Misli.com 2. Lig'in 6. haftasında toplam 15 maç oynandı.
Hekimoğlu Trabzon - 20.10.2020
Profesyonel futbol liglerinde en iyi başlangıç Manisa temsilcilerinden
TFF 1. Lig'de Tuzlaspor ve Adanaspor, Misli.com 2. Lig'de Manisa FK ve Turgutluspor'un yanı sıra Sancaktepe FK, Sarıyer, Serik Belediyespor, Kırklarelispor ile birer maçı eksik olan Anagold 24Erzincanspor ve Hekimoğlu Trabzon, Misli.
Hekimoğlu Trabzon - 19.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, ligde 6. hafta maçlarının programı şöyle: Beyaz Grup 21 Ekim Çarşamba: 14.00 Şanlıurfaspor-Hekimoğlu Trabzon (Şanlıurfa GAP) 14.
Hekimoğlu Trabzon - 15.10.2020
Futbolda 2020-2021 kulüp lisans süreci sonuçlandı
İkinci aşama kararlarında ise TFF 1. Lig'den Adanaspor, Ümraniyespor, Fatih Karagümrük, Giresunspor, Hatayspor ile Misli.com 2. Lig'den Ankara Demirspor, Başkent Akademi, Hekimoğlu Trabzon, Sancaktepe, Sarıyer, Vanspor FK ve 1922 Konyaspor kulüpleri ulusal lisansa layık görülmüştü.
Hekimoğlu Trabzon - 10.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de görünüm
Misli.com 2. Lig'de tamamlanan 4. hafta maçlarının ardından iki grupta da liderler değişmedi.
Hekimoğlu Trabzon - 10.10.2020
Futbol: Misli.com 2. Lig'de toplu sonuç
Futbolda Misli.com 2. Lig'de 4. hafta maçları tamamlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hekimoğlu Trabzon Haberleri | Hekimoğlu Trabzon Haber - Haberler - Sayfa 5 - Hekimoğlu Trabzon haberleri, son dakika hekimoğlu trabzon haber ve gelişmeleri burada. Ziraat Türkiye Kupası: Kayserispor: 3 - Hekimoğlu Trabzon: 3.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 18:15:56. #1.16#
title