Hediye Çeki Verme Bahanesiyle Eve Giren Sapık Küçük Kıza Tecavüze Yeltendi

Hediye Çeki Verme Bahanesiyle Eve Giren Sapık Küçük Kıza Tecavüze Yeltendi

Zeytinburnu'nda, Marketten Geldiğini Söyleyerek, Hediye Çeki Verme Bahanesiyle Girdiği Evdeki İlköğretim Öğrencisi Kıza Tecavüze Kalkıştığı İddia Edilen Sapık, Komşuların Yardıma Koşmasıyla Çirkin Amacına Ulaşamadı. Zanlı Olay Yerinden Uzaklaşmayı Başarırken, Küçük Kız İfadesine Başvurulmak Üzere Polis Merkezine Götürüldü.

Hediye Çeki Verme Bahanesiyle Eve Giren Sapık Küçük Kıza Tecavüze Yeltendi

Zeytinburnu'nda, marketten geldiğini söyleyerek, hediye çeki verme bahanesiyle girdiği evdeki ilköğretim öğrencisi kıza tecavüze kalkıştığı iddia edilen sapık, komşuların yardıma koşmasıyla çirkin amacına ulaşamadı. Zanlı olay yerinden uzaklaşmayı başarırken, küçük kız ifadesine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

Edinilen bilgiye göre, olay Beştelsiz Mahallesi 117'nci Sokak'ta saat 16.00 sıralarında meydana geldi. İlköğretim Okulu 6. sınıf öğrencisi S.B. anne ve babası dışarı çıktığı için evde yalnız kaldı. Apartmanın birinci katındaki dairenin zilini çalan bir kişi, küçük kıza marketten geldiğini söyledi. Kapıyı açan S.B'ye, "Marketten hediye çeki kazandınız" diyen zanlı, eve girmeyi başardı. Daha sonra küçük kıza tecavüze kalkışan sapık, çığlıklar üzerine eve gelen apartman sakinlerini görünce kaçtı. Olayı öğrenerek eve dönen küçük kızın ailesi sinir krizleri geçirdi. Daha sonra polis merkezine götürülen S.B. kendine tecavüz etmeye kalkışan sapığın eşkalini polise verdi.

20-25 yaşlarında orta boylu ve üzerinde kareli gömlek ve bir bond çantası bulunan sapığın yakalanması için polisin araştırması sürüyor.

Kaynak: CHA