Heavy Metal Düşkünü Rahip, İkinci Albümünü Çıkardı

Heavy Metal Düşkünü Rahip, İkinci Albümünü Çıkardı

Heavy Metal Düşkünü Rahip Cesare Bonizzi, İkinci Albümünü Çıkardı. Bonizzi, Grubun Solisti. Fildişi Sahilleri'nde Misyonerlik Yapan Bonizzi, Şu An Milan'da Yaşıyor. Grup, İkinci Albümünü Çıkardı.

Heavy Metal Düşkünü Rahip, İkinci Albümünü Çıkardı

Heavy metal düşkünü rahip Cesare Bonizzi, ikinci albümünü çıkardı. Bonizzi, grubun solisti. Fildişi Sahilleri'nde misyonerlik yapan Bonizzi, şu an Milan'da yaşıyor. Grup, ikinci albümünü çıkardı.

62 yaşındaki rahip, 15 yıl önce gittiği bir Metallica konseri sonrası heavy metal hayranı oldu. Rahip Bonizzi, "Ortaya koydukları enerji beni şaşırttı." dedi. Rock ve heavy metal türleri, "şeytani" olarak nitelendirilmesine rağmen rahip bunu "saçma" olarak görüyor.

Konserin ardından "hafif" metal müzik eserleri çalan rahip, daha sonra kendisini çekenin "heavy metal" olduğunu farketti. Grup ilk önce bir rahiple metal müzik grubu kurmakta kararsız kalırken daha sonra bu endişeleri ortadan kayboldu. Gitarist Cesare Zanotti, Reuters'e yaptığı açıklamada, "Rakip Bonizzi ile 5 dakika görüştükten sonra grup kurmaya karar verdim." dedi.

Grup Iron Maiden, Judas Priest ve Metallica'nın da katıldığı bir konserde heavy metal düşkünlerine konser verdi. Rahip Bonizzi, La Repubblica gazetesine, "O kadar genç insanın arasında yer almak çok güzeldi." dedi. Rahip Bonizzi, bazı gençlerin kendisinin kostüm giydiğini sandığını da kaydetti.