Hearst'ün Varisi Soyunuyor

Hearst'ün Varisi Soyunuyor

Dünyanın Önde Gelen Yayıncılarından Hearst Magazin'in Varislerinden Lydia Hearst, Rol Aldığı 'Frost' Adlı Filmde Çıplak Görünmekten Çekinmedi.

Hearst'ün Varisi Soyunuyor

DÜNYANIN ÖNDE GELEN YAYINCILARINDAN HEARST MAGAZİN'İN VARİSLERİNDEN LYDİA HEARST, ROL ALDIĞI 'FROST' ADLI FİLMDE ÇIPLAK GÖRÜNMEKTEN ÇEKİNMEDİ.

Dünyada Harper's Bazaar ve Esquire gibi dergilerin yayıncısı Hearst Magazin'in varisi güzel model Lydia Hearst, ününü sinemada da sürdürmek istiyor.

23 yaşındaki genç model, tasarımcı, 'Frost' isimli filmde bir parti kızını (Stella) canlandırıyor. Filmin ilk gösterimi önümüzdeki hafta Gen Art Film Festivali'nde yapılacak ve biletlerin şimdiden tükendiği açıklandı.

Sosyetenin tanınmış isimlerinden olan Lydia Hearst'ün filmdeki kışkırtıcı stripstease sahneleri için yapımcı Mike Landry 'Lydia, çekilerde çok rahattı, rolünün gereği kışkırtıcı olmayı da çok iyi başardı' diyor.

Genç modelin seksi bir ışıltıya sahip olduğunu söyleyen yapımcı, erkeklerin bu filmden çok hoşlanacaklarını, kadınların ise kıskanacaklarını iddia ediyor.

ABD'deki medya devlerinden Hearst'ün varisi Lydia Hearst'ün annesi Patricia Hearst, 1974 yılında silahlı eylem yapan bir örgüt tarafından fidye için kaçırılmış, kendisi de sonradan bu örgüte katılmıştı.

Daha sonra bir banka soygununda yakalanan Patricia'nın, iki yıl hapis cezasından sonra suçu affedilmişti.