HDP binası önünde eylem yapan anneye PKK'dan tehdit
Haberler » Güncel » HDP binası önünde eylem yapan anneye PKK'dan tehdit - Haber

HDP binası önünde eylem yapan anneye PKK'dan tehdit

HDP binası önünde eylem yapan anneye PKK'dan tehdit Çocuğunun dağa kaçırıldığı iddiası ile HDP Diyarbakır il binası önünde oturma eylemi başlatan Biçer: "O kadar alçak yüzleri var ki, beni iki kız çocuğumla tehdit ediyorlar"DİYARBAKIR - Oğlu Mustafa Biçer'in terör örgütü PKK tarafından...

HDP binası önünde eylem yapan anneye PKK'dan tehdit

HDP binası önünde eylem yapan anneye 'dan tehdit

Çocuğunun dağa kaçırıldığı iddiası ile HDP il binası önünde oturma eylemi başlatan Biçer: "O kadar alçak yüzleri var ki, beni iki kız çocuğumla tehdit ediyorlar"

DİYARBAKIR - Oğlu Mustafa Biçer'in terör örgütü PKK tarafından dağa kaçırıldığı iddiası ile HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde oturma eylemi başlatan Ayşegül Biçer, kızları üzerinden tehdit edildiğini açıkladı. Biçer, "O kadar alçak yüzleri var ki, beni iki kız çocuğumla tehdit ediyorlar" dedi.

Diyarbakır'da oturan Rauf- Ayşegül Biçer çifti, oğulları Mustafa için 3 Eylül Salı günü HDP Diyarbakır il binası önünde oturma eylemi başlattı. Oğlunun HDP aracılığıyla kandırıldığını kaydeden kanser hastası Ayşegül Biçer, oturma eylemine katıldıklarından beri gerek yüz yüze, gerekse sosyal medya üzerinden iki kız çocuğu üzerinden tehdit edildiğini söyledi. Ayşegül Biçer, oğlunun YPG'li teröristler tarafından alıkonulduğu dile getirerek, "Bugün eylemimizin 49'uncu günü. Bu 49 gün içerisinde defalarca tehdit aldım. Sosyal medya olsun, yüz yüze olsun, silahla olsun. Her türlü tehdit aldım. Ben bu tehditlere boyun eğmiyorum. Boyun eğmiş olsaydım burada eylemi devam ettirmezdim. O kadar alçak yüzleri var ki, iki kız çocuğumla beni tehdit ediyorlar. Onların topunu iki kız çocuğumun tırnağına kurban ederim. Eylemim sonuna kadar devam edecektir. Buradan kalkmıyorum. Ben Kürt'üm, benim adıma Kürtlük davası diye geçiştirmesinler. Biz bu davayı kabul etmiyoruz. Bizi mecliste de savunmasınlar. Zaten Türkiye Cumhuriyeti her türlü bizi savunuyor, bizim arkamızdalar. Gerekenlerin hepsini bildirdik. Şuan devlettin kanatları altındayız, hiçbir şey yapamazlar. Havlayan köpek ısırmaz diyorum" dedi.

Kaynak: İHA

Haber Videosu: HDP binası önünde eylem yapan anneye PKK'dan tehdit