Hayvan Pazarında Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı

Hayvan Pazarında Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı

Tokat'ta hayvan pazarında 2 grup arasında çıkan silahlı kavgada 25 yaşındaki Sinan Nazlı öldü, 16 yaşındaki B.T.ise, yaralandı.

Hayvan Pazarında Silahlı Kavga: 1 Ölü, 1 Yaralı

Tokat'ta hayvan pazarında 2 grup arasında çıkan silahlı kavgada 25 yaşındaki Sinan Nazlı öldü, 16 yaşındaki B.T. ise, yaralandı.

Kavga, sabah saatlerinde Yeniyurt Mahallesi'nde bulunan hayvan pazarında başladı. Hayvan pazarında satış yapan 47 yaşındaki Zübeyir T., daha önceden aralarında husumet bulunan 25 yaşındaki Sinan Nazlı ve yakınları ile tartışmaya başladı. Tartışma daha sonra kavgaya dönüştü. Çıkan kavgada Zübeyir T., üzerine gelen Sinan Nazlı'ya tabancayla ateş etti. Zübeyir T., silahlı kavgayı ayırmak isteyen oğlu B.T.'yi de yanlışlıkla vurdu. Çeşitli yerlerinden ağır yaralanan Sinan Nazlı, ambulansla Tokat Devlet Hastanesi'ne, babası tarafından vurulan B.T. ise Gaziosmanpaşa Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan müdahalelere rağmen Sinan Nazlı kurtarılamadı.

Babası tarafından karnından vurulan B.T.'nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. Silahlı kavga üzerine hayvan pazarına çok sayıda polis sevk edilirken Zübeyir T. gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

----------------------------- - Tokat