Hayvan Hırsızlığı Zanlıları Tutuklandı

Hayvan Hırsızlığı Zanlıları Tutuklandı

Mersin'in Erdemli İlçesine Bağlı Kargıpınarı Beldesinde Jandarma Ekipleri, Hayvan Hırsızlığı Yaptıkları Belirlenen 3 Kişiyi Yakaladı. Şahıslar, Çıkırıldıkları Mahkemece Tutuklandı.

Hayvan Hırsızlığı Zanlıları Tutuklandı

Mersin'in Erdemli ilçesine bağlı Kargıpınarı beldesinde jandarma ekipleri, hayvan hırsızlığı yaptıkları belirlenen 3 kişiyi yakaladı. Şahıslar, çıkırıldıkları mahkemece tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, önceki gün Muhammet Küçük'e ait 5 adet büyükbaş hayvanın ahırdan çalındığının bildirilmesi üzerine harekete geçen Çeşmeli Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, yaptıkları kontroller sırasında Hatay'dan çalındığı tespit edilen 31 E 8052 plakalı kamyoneti ve 5 adet hayvanı terk edilmiş halde buldu. Daha sonra kontroller sırasında 01 JR 881 plakalı otomobili şüpheli bularak durduran jandarma ekipleri, araç içerisinde bulunan E.G. (55), Y.A. (35) ve kaçmayı başaran ve daha sonra Adana'da kaçmaya çalışırken ayağından vurulan R.S. (27) adlı şahısları yakaladı. Şahıslar, çıkarıldıkları nöbetçi mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

(HT-OK-OK-Y)