HAYRİ TÜRKYILMAZ HABERLERİ

Hayri Türkyılmaz haber, Hayri Türkyılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayri Türkyılmaz - 31.03.2020
Tarihi Mudanya Bandosu sokaklarda "moral" konseri verdi
Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, etkinliğin amacının bu zor günlerde büyüklere ve çocuklara tebessüm ettirmek olduğunu belirtti.
Hayri Türkyılmaz - 30.03.2020
Yıldıztepe'nin temel betonu döküldü
Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, ilk etap projesinin bir yıl içerisinde tamamlanacağını belirtirken, "Bursa'nın buluşma noktası Yıldıztepe olacak" dedi.
Hayri Türkyılmaz - 26.03.2020
Mudanya'daki kamu kurumlarına belediyeden hijyen desteği
Kamu kurumlarına el dezenfeksiyon ürünleri yerleştirilirken, vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlardaki riski azaltmak için de çalıştıklarını belirten Başkan Türkyılmaz, "Kamu kurumlarındaki çalışanların sağlıklı olması bizlerin sağlığı için çok önemli" dedi. Koronavirüs (COVID-19) salgın riskine karşı önlemlerini artıran Mudanya Belediyesi, ortak kullanım alanlarının yanı sıra ilçe genelindeki tüm kamu kurumlarında dezenfekte çalışmalarını yoğunlaştırdı. Mudanya Belediyesi ekipleri, riskin en yoğun olduğu kamu kurumlarında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda belediye ekipleri tarafından Kaymakamlık, Jandrama ve Emniyet Müdürlüğü başta olmak üzere kamu kurumlarında el ve ayakkabı dezenfeksiyon ürünleri yerleştirildi. Hemşehrilerinin sağlığını korumak için 7/24 görev başında olduklarının altını çizen Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, "Hemşehrilerimizden beklentimiz, yalnızca ihtiyaçları için dışarıya çıkmaları, bu süreçte evde, aileleriyle zaman geçirmeleridir.
Hayri Türkyılmaz - 20.03.2020
Mudanya Belediyesi'nden kiracılarına destek
Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, İçişleri Bakanlığı tarafından alınan tedbirler gereği faaliyetleri durdurulan işyerlerinden kapalı kaldığı süre boyunca kira alınmayacağını belirterek, "Zorlukları kenetlenerek, hep birlikte aşacağız" dedi.
Hayri Türkyılmaz - 20.03.2020
Mudanya Belediyesi kapalı iş yerlerinden kira almayacak
Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, belediyeye ait olup İçişleri Bakanlığınca yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında alınan tedbirler gereği faaliyetleri durdurulan iş yerlerinden kapalı kaldıkları süre boyunca kira almayacaklarını duyurdu.
Hayri Türkyılmaz - 06.03.2020
Mudanya Belediyesi, Tirilye için Cittaslow başvurusunda bulunacak
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Uğur Mumcu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Mudanya Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısında, Tirilye'nin Cittaslow ağına girebilmesi amacıyla Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'a Belediye Meclisi tarafından yetki verildi.
Hayri Türkyılmaz - 02.03.2020
Mudanya Belediyesi yeni Kapalı Pazar Yeri'nin proje çalışmalarını tamamladı
Mudanya Belediyesi, Mudanyalıların rahat ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilmelerine olanak sağlayacak Kapalı Pazar Yeri projesini tamamladı. Mudanya Belediyesi mühendis ve mimarları tarafından hazırlanan proje, Başkan Hayri Türkyılmaz'a sunuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hayri Türkyılmaz Haberleri | Hayri Türkyılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hayri Türkyılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hayri Türkyılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Mudanya Belediyesi'nden karantina seferberliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 20:01:00. #1.15#
title