Hayırseverlere Hayır Evi'nden Plaket

Hayırseverlere Hayır Evi'nden Plaket

Kırşehir Belediyesi Hayır Evi, ihtiyaç sahipleri ile hayır sahiplerini bir araya getirmeye devam ediyor.

Hayırseverlere Hayır Evi'nden Plaket

Kırşehir Belediyesi Hayır Evi, ihtiyaç sahipleri ile hayır sahiplerini bir araya getirmeye devam ediyor.Hayır Evi, ihtiyaç sahiplerini unutmayan yardımseverlere plaketle teşekkür ediyor.

Hayırları doğru adreslere götüren ve ihtiyaç sahiplerini unutmayan Hayır Evi, gıda, temizlik maddeleri, mobilya, beyaz eşya, tekstil ürünleri, gibi yardımları hayırseverlerden alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. Kırşehir Belediyesi Hayır Evi, hayırsever vatandaşların bağışlarını ihtiyaç sahiplerine iletirken, hayırseverleri ziyaret ederek teşekkür plaketi veriyor. Plaketleri hayırseverleri ziyaret ederek takdim eden Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin, "Hayır Evimize yapılan yardımlarla vatandaşlarımızın yüzlerini güldürmek bizleri sevindiriyor. Hayırseverlerimizin yapmış olduğu bağışlar bizler için çok önemlidir." dedi.

Ayrıca plaketlerin yardımda bulunan vatandaşlara verilmeye devam edeceğini vurgulayan Belediye Başkan Yardımcısı Veli Şahin, kış aylarının da gelmesi nedeniyle daha da öncelik arz eden bu konuda hayırsever vatandaşların, ihtiyaç sahiplerinin yanında olmaya davet etti.

Kaynak: CHA