Hayatının Erkeğini Arayacak

Hayatının Erkeğini Arayacak

Merakla Beklenen 'Scarlet' Adlı Dizinin Dünya Prömiyeri 6 Mayıs'ta İstanbul'da Yapılacak.

Hayatının Erkeğini Arayacak

MERAKLA BEKLENEN 'SCARLET' ADLI DİZİNİN DÜNYA PRÖMİYERİ 6 MAYIS'TA İSTANBUL'DA YAPILACAK.

Sevgilisi Robbie Williams'tan ayrılan dizinin seksi başrol oyuncusu Natassia Scarlet Malthe, şimdiden Türk erkeklerine göz kırptı.

Aksiyon ve gizem yüklü TV dizisinin seksi oyuncusu Natassia Scarlet Malthe, dizinin İstanbul'da yapılacak olan dünya prömiyeri için hazırlıklarını sürdürüyor. Günaydın'ın haberine göre, 150 kişilik ekibin çalışmasıyla ortaya çıkarılacak gecce için Natassia Scarlet Malthe de özel dersler alıyor. Katılacak konuklara büyük sürprizlerin hazırlandığı geccede Malthe'nin de sürpriz bir gösteri yapacağı konuşuluyor.

Malthe bu gecce için Tom Ford, Naomi Campbell, Trudie Styler ve Sting'in özel antrenörü Joe Staples tarafından eğitim kampına alındı. Staples, 'Natassia ile Scarlet dizisi için 3 ay boyunca haftanın 5 günü, günde 8 saat antrenman yaptık. Ancak İstanbul'da yapılacak geccenin önemi çok büyük, son iki haftadır sadece bu geceye hazırlanıyoruz Yediklerinden uyku saatine kadar tam bir asker disipliniyle çalışıyoruz. Çabalarımızın karşılığını İstanbul'da göstereceğiz' diyor.

Kaynak: Gecce