"Hayatımda Neden Prens Olmasın?" Diyen Eşinin Kaldığı Eve Kurşun Yağdırdı

"Hayatımda Neden Prens Olmasın?" Diyen Eşinin Kaldığı Eve Kurşun Yağdırdı

Antalya'da boşanma aşamasında olduğu eşinin, "Senin hayatında prensesler var. Benimkinde neden prens olmasın?" sözüne sinirlenen koca, eşinin misafir olarak kaldığı evi kurşunladı.

Öfkeli koca, boşanma aşamasında olduğu eşinin misafir olarak kaldığı eve 6 kez ateş etti. Olay sonrası kaçan C.G., bir restoranda yemek yerken yakalandı.

EŞİNE "BİR DAHA BİR ARAYA GELMEK İSTEMEDİĞİNİ" SÖYLEDİ

Olay, saat 15.30 sıralarında Kepez ilçesine bağlı Yeşiltepe Mahallesi'nde 4 katlı apartmanın birinci katında meydana geldi. Boşanma aşamasında olan E.G., bir süre önce eşi C.G.'yi terk ederek, İzmir'den Antalya'daki akrabalarının yanına yerleşti. E.G., kendisine telefonla ulaşan eşi C.G.'ye artık bir araya gelmek istemediğini söyledi.

"SENİN HAYATINDA PRENSESLER VAR BENİMKİNDE NEDEN PRENS OLMASIN"

Eşinin kendisini başka kadınlarla aldattığını söyleyen E.G., "Senin hayatında prensesler var. Benimkinde neden prens olmasın?" dedi. Bu söz üzerine sinirlenen C.G., İzmir'den Antalya'ya geldi ve eşinin misafir olarak kaldığı eve tabancayla 6 kez ateş etti. Şans eseri ölen ya da yaralananın olmadığı olay sonrası C.G. kayıplara karıştı.

ÖFKELİ KOCA RESTORANDA YEMEK YERKEN YAKALANDI

Bölgeye sevk edilen polis ekipleri, 3 çocuk annesi E.G.'nin ifadesine başvurdu. Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri, yaklaşık 1 saat sonra C.G.'yi restoranda yemek yerken yakaladı. Sağlık kontrolünden geçirilen C.G., emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Kaynak: DHA