Hayat Ağacı Haberleri

Hayat Ağacı haber, Hayat Ağacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayat Ağacı - 19.04.2017
Dha Yurt Bülteni-8
Minik Tugan'ın daha önce kahvehanede çalışan babası Tolga Kümbetlioğlu'nun ayağındaki rahatsızlıktan dolayı işten ayrılmak zorunda kaldığı öğrenildi. Baba Kümbetlioğlu'nun işsiz olması nedeniyle aile Sivas Valiliği'nden kira yardımı ve Sivas Belediyesi Hayat Ağacı Derneği'nden ise gıda yardımı alıyor.
Hayat Ağacı - 10.04.2017
Başkan Aydın Gıda Bankasına Destek İstedi
Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın, Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki Gıda Bankasına destek çağrısı yaptı.
Hayat Ağacı - 01.04.2017
Dha Yurt Bülteni-3
MOTİFLERİYLE HAYRANLIK VERİYOR 1399 yılında Şehri istila eden Timur'un hayran kaldığı eser olarak da bilinen, astronomi bilimi alanında derslerin verildiği Gökmedrese, Evliya Çelebi'nin seyahatnamesine de konu oldu. Portal süslemeleri ile anıtsal özellik kazanan, dönemin ve bugünün en önemli eserleri arasında yer alan eserde kapı kemerinin her iki yanında 12 hayvan başı kabartması yer alıyor. Bunun dışında pek çok motifin görüldüğü kapıda, iri yıldız motifleri, hayat ağacı, küçük kuşlar, kartallar, çeşitli bitkisel motifler bulunuyor.
Hayat Ağacı - 28.03.2017
Engellilerin Örnek Yardımlaşması
Sivas Belediyesi, Cumhuriyet Üniversitesi ve Hayat Ağacı Derneğinin işbirliği ile engelli bireylerin dayanışması sağlanıyor.
Hayat Ağacı - 07.03.2017
Çedaş'tan Gıda Bankasına Destek
Ahmet Özaydın, Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki Gıda Bankasının, hayır sahiplerinin katkı ve destekleriyle Sivas'ta bulunan ihtiyaç sahibi dul, yetim, düşkün kimseler ile birlikte mültecilere yardımcı olduğunu belirterek, bağışların her kuruşunun mağdur kimselere ulaştırıldığını ifade etti.
Hayat Ağacı - 27.02.2017
Yağcıbedir Motifleri "Hayat Ağacı" ile Yaşatılıyor
Sındırgı Belediyesi öncülüğünde açılan Hayat Ağacı kursuyla kadınlar hem boş vakitlerini değerlendiriyor hem de Yağcıbedir halılarında yer alan desenlerin yaşatılmasını sağlıyor.
Hayat Ağacı - 18.02.2017
Elden Ele Yadigar, Yamalı Bohça Sergisi"
Araştırmaları sonunda ilk olarak eski kumaşları değerlendirmeye çalıştığını belirten Madzar, şöyle devam etti: "Kumaşların hayatlarını uzatmak ve Anadolu'daki kültür zenginliğini değişik şekillerde yorumlamak istedim. Yurtdışına çağrıldığımızda Anadolu'yu anlatma ve sevdirme imkanı buluyoruz. Birçok misyon yüklenmiş gibi görünüyoruz. Çalışmalarda, tasarımları, renklendirmeyi yapıyorum. Teknikleri geliştiriyorum." Madzar, Hayat Ağacı adını verdiği grubuyla çalışmalarına devam ettiğini anımsatarak, grubun büyük bir dayanışma örneği sergilediğini vurguladı.
Hayat Ağacı - 17.02.2017
118- U Lions Kulüpleri Federasyonundan , Hatay Barosuna Ziyaret
Genel Yönetmen Eryurt Geçen yıl Türkiye Barolar Birliği ile Hayat Ağacı Projesi kapsamında bölgede yapılan çalışmalardan bahsetti.
Hayat Ağacı - 12.01.2017
Gizemli Fosil Hayat Ağacındaki Yerini Nihayet Buldu
Gümünüzden 500 milyon yıl önce okyanus tabanında yaşayan bir canlı, ilk fosillerinin keşfedilmesinden 175 yıl sonra canlı tasnifi içindeki yerini buldu.
Hayat Ağacı - 10.01.2017
Halepliler İçin Soba ve Battaniye Kampanyası
Hayat Ağacı Derneği tarafından, Halepliler için başlatılan soba ve battaniye kampanyası devam ediyor.
Hayat Ağacı - 27.12.2016
Yardımlarla Binlerce Kişiye "Hayat" Veriyorlar
Sivas Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Hayat Ağacı Derneği, her gün 2 bini sığınmacı 4 bin 300 kişiye ekmek, ayda 500'ü sığınmacı bin 500 aileye gıda yardımında bulunuyor.
Hayat Ağacı - 27.12.2016
Yardımlarla Binlerce Kişiye "Hayat" Veriyorlar
Sivas Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Hayat Ağacı Derneği, her gün 2 bini sığınmacı 4 bin 300 kişiye ekmek, ayda 500'ü sığınmacı bin 500 aileye gıda yardımında bulunuyor.
Hayat Ağacı - 25.12.2016
Halep'ten Tahliye Edilen Sivillere Yardım
Türkiye Diyanet Vakfı, İHH İnsani Yardım Vakfı, Hayat Ağacı Derneği, Hayrat Derneği, Sivas Belediyesi gibi Türkiye'nin farklı illerindeki kurum ve kuruluşlarca gönderilen yardımların yüklü olduğu tırlar, Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan geçiş yapıyor.
Hayat Ağacı - 23.11.2016
Sivas'tan Bayırbucak Türkmenleri'ne Yardım
SİVAS Belediyesi ve Hayat Ağacı Derneği işbirliği ile Suriye'de rejimin zulmünden kaçıp Türkiye'ye yakın bölgede kurulan çadırkentlerde yaşamını sürdüren Bayırbucak Türkmenleri'ne 2 TIR ve 2 kamyon yardım gönderildi.
Hayat Ağacı - 11.11.2016
16 Bin Adet Çocuk Kıyafeti Bağışı
İstanbul'da yaşayan Sivaslı bir hayırsever, Hayat Ağacı Derneği'ne 16 bin adet çocuk kıyafeti bağışladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hayat Ağacı Haberleri | Hayat Ağacı Haber - Haberler - Sayfa 9 - Hayat Ağacı haberleri, son dakika hayat ağacı haber ve gelişmeleri burada. Dha Yurt Bülteni- 12.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 06:50:46. #1.16#
title