Hayat Ağacı Haberleri

Hayat Ağacı haber, Hayat Ağacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayat Ağacı - 26.05.2018
Hayat Ağacı Derneği Köprü Oluyor
İstanbul'da yaşayan Sivaslı hayırsever iş adamı Hayat Ağacı Derneği'ne 82 koli bayram çikolatası ile 440 anaokulu seti bağışladı.
Hayat Ağacı - 04.05.2018
Öğrencilerden Hayat Ağacı Derneğine Oyuncak Bağışı
Sivas Gazi Osman Paşa İlkokulu öğrencileri, Hayat Ağacı Derneğini ziyaret ederek oyuncak bağışladı.
Hayat Ağacı - 21.04.2018
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Kongresi
Ödül töreni Açılış konuşmasının ardından ödül törenine geçildi. Sabuncuoğlu Şerefeddin Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Bilim Ödülü'nü Yeditepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmakognozi ve Fitoretapi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Erdem Yeşilada'ya verildi. Yeşiladaya'ya ödülünü Emine Erdoğan takdim etti. Bakan Demircan, Emine Erdoğan'a katkılarından dolayı da kongrenin logosu olan Hayat Ağacı tablosunu hediye etti.
Hayat Ağacı - 17.04.2018
Öğrenciler Gıda Bankasını Gezdi
Sivas'ta, Yıldızeli Pamukpınar Anadolu Lisesi öğretmenleri ile okulun Sosyal Yardımlaşma Kulübü öğrencileri, Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki Gıda Bankası'nı gezdi.
Hayat Ağacı - 12.04.2018
Öğrenciler, Hayat Ağacı Derneğini Ziyaret Etti
Sivas Şeyh Şamil İlkokulu, Hayat Ağacı Derneğini ziyaret etti.
Hayat Ağacı - 28.03.2018
Öğrencilerden Gıda Bankasına Ziyaret
Şeyh Şamil İlkokulu öğrencileri, Hayat Ağacı Derneğine bağlı Gıda Bankasını ziyaret etti.
Hayat Ağacı - 28.03.2018
Sivas'tan Kısa Kısa
Şeyh Şamil İlkokulu öğrencileri, Hayat Ağacı Derneğini gezerek, kumbarada biriktirdikleri 535 lira yardımı dernek yetkililerine teslim etti.
Hayat Ağacı - 26.03.2018
Korunmaya Muhtaç Çocukların Şefkat Yuvaları- "Zuhal'imin Kokusunu Elif'imde Alıyorum"
Elif'in ardından Muhammet'e de annelik yapmanın mutluluğunu yaşadığını anlatan Çimen, şunları söyledi: "Elif'i de Muhammet'i de en güzel şekilde yetiştirmek istiyoruz. Elif saz çalmayı öğrendi ve çok güzel türkü söylüyor. Bağlama kursuna gitmeye devam ediyor. Ayrıca su topu oynuyor. Yüzme derslerine devam ediyor. Öz çocuklarımıza yapamadıklarımızı onlara yapmak için mücadele ediyoruz." Baba Çimen ise 60 yaşından sonra güzel bir kız ve yakışıklı bir oğlu olduğunu söyledi. Çimen, "Zuhal'imizi kaybettik. Biri kız diğeri erkek olan diğer çocuklarımız da evlenip gidince karı koca yalnız kaldık. Çocuklarımız bizim hayat ağacımız.
Hayat Ağacı - 22.03.2018
Öğrencilerden Hayat Ağacı Derneğine Yardım
Şehit Ebubekir Ekinci İlkokulu öğrencileri, Hayat Ağacı Derneğine para ve gıda yardımında bulundu.
Hayat Ağacı - 18.03.2018
Dha Yurt Bülteni-1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------------------- Fotoğraflar Haber: GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ===================================== Sivas'tan Afrin'e 12 TIR yardım SİVAS Belediyesi, Hayat Ağacı Derneği ve İnsani Yardım Derneği (İHH) öncülüğünce temin edilen gıda, temizlik ürünü ve okul sırası taşıyan 12 TIR, düzenlenen törenle Afrin'e gönderildi.
Hayat Ağacı - 17.03.2018
Dha Yurt Bülteni-18 (Yeniden)
Sivas'tan Afrin'e 12 TIR yardımSİVAS Belediyesi, Hayat Ağacı Derneği ve İnsani Yardım Derneği (İHH) öncülüğünce temin edilen gıda, temizlik ürünü ve okul sırası malzemeleri taşıyan 12 TIR, düzenlenen törenle Afrin'e gönderildi.
Hayat Ağacı - 17.03.2018
Dha Yurt Bülteni-17
Sivas'tan Afrin'e 12 TIR yardımSİVAS Belediyesi, Hayat Ağacı Derneği ve İnsani Yardım Derneği (İHH) öncülüğünce temin edilen gıda, temizlik ürünü ve okul sırası malzemeleri taşıyan 12 TIR, düzenlenen törenle Afrin'e gönderildi.
Hayat Ağacı - 17.03.2018
Sivas'tan Afrin'e 12 Tır Yardım
SİVAS Belediyesi, Hayat Ağacı Derneği ve İnsani Yardım Derneği (İHH) öncülüğünce temin edilen gıda, temizlik ürünü ve okul sırası taşıyan 12 TIR, düzenlenen törenle Afrin'e gönderildi.
Hayat Ağacı - 17.03.2018
İhh'dan Afrin'e 12 Tır Gıda Yardımı
Bugün gönderilen yardımlarda Hayat Ağacı Derneğinin katkılarını gördüklerini dile getiren Yıldırım, emeği geçenlere teşekkür etti.
Hayat Ağacı - 11.03.2018
Öğrencilerden Çocuklar İçin Oyuncak Kampanyası
Sivas Kılıçaslan İlkokulu, Hayat Ağacı Derneği'ne 3 koli oyuncak hediye etti.
Hayat Ağacı - 01.03.2018
Sığınmacılara 'Gıda Bankası' Desteği
SİVAS Belediyesi'nce 2005 yılında yoksul ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması için kurulan Hayat Ağacı Derneği'ne bağlı 'Gıda Bankası' kentteki sığınmacıların en büyük destekçisi oldu.
Hayat Ağacı - 01.03.2018
Sığınmacılara 'Gıda Bankası' Desteği
SİVAS Belediyesi'nce 2005 yılında yoksul ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması için kurulan Hayat Ağacı Derneği'ne bağlı 'Gıda Bankası' kentteki sığınmacıların en büyük destekçisi oldu.
Hayat Ağacı - 01.03.2018
Dha Yurt Bülteni-5
Görüntü Dökümü  --------------------------------- Rama Casim Çocuk ve arkadaşlarından detaylar Öğretmeni ile röportaj Genel ve detay görüntüler (Haber-Kamera: Taylan YILDIRIM, Güven USTA, Akın ÇELİKTAŞ-KİLİS-DHA) GÖRÜNTÜ BOYUTU: 215 MB ====================================================== 2)SIĞINMACILARA 'GIDA BANKASI' DESTEĞİ (ÖZEL- HD) SİVAS Belediyesi tarafından 2005 yılında ihtiyaç sahibi ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki Gıda Bankası kentteki sığınmacıların en büyük destekçisi oldu.
Hayat Ağacı - 27.02.2018
Öğrencilerden Gıda Bankasına Yardım
Cumhuriyet Üniversitesi ilkokulu Şirinler Sınıfı öğretmeni Leyla Aydın Uzun ve beraberindeki bir grup öğrenci, kampanya süresince topladıkları yardımı teslim etmek amacıyla Hayat Ağacı Derneğini ziyaret etti.
Hayat Ağacı - 23.02.2018
Afrin'deki Güvenlik Güçleri İçin Kurban Kesildi
Afrin'de bulunan askerler için dua edilmesinin ardından Sağlık İl Müdürlüğü çalışanlarının aralarında topladıkları para ile alınan 5 kurban tekbirler eşliğinde kesildi. Kurban kesiminin ardından açıklama yapan Sağlık İl Müdürü Fethullah Selçuk Moğulkoç, "Personelimizin arzusuyla onların gönlünden gelerek Afrin'de görev yapan askerimize, polisimize manevi bir destek olması açısından kurbana niyetlendi kardeşlerimiz. Organize ederek bugün de yerine getirdik. Rabbim orada hizmet eden, çarpışan askerimizi, polisimizi muhafaza etsin" dedi. Kesilen kurbanlar Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki Gıda Bankası'na bağışlanarak ihtiyaçlı ailelere dağıtılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hayat Ağacı Haberleri | Hayat Ağacı Haber - Haberler - Sayfa 6 - Hayat Ağacı haberleri, son dakika hayat ağacı haber ve gelişmeleri burada. Okul Duvarında Kullanılan Tarihi Mezar Taşları Tek Tek Söküldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 12:32:43. #1.15#

title