Hayat Ağacı Haberleri

Hayat Ağacı haber, Hayat Ağacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayat Ağacı - 06.02.2020
Sivas ve Yozgat'ta ülkede yaşanan olumsuzluklara karşı mevlit okutuldu, kurban kesildi
Sivas'ta 41 kurban kesildi Sivas Valiliği ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının desteğiyle son günlerde yaşanan doğal afetler, kazalar ve şehitler için Hayat Ağacı Derneği'nde 41 kurban kesildi.
Hayat Ağacı - 06.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Sivas Valiliği ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarının desteğiyle son günlerde yaşanan doğal afetler, kazalar ve şehitler için Hayat Ağacı Derneği'nde 41 küçükbaş kurban edildi.
Hayat Ağacı - 06.12.2019
Gıda israfını önleyecek kritik buluşma gerçekleşti
"Gıda İsrafının Önlenmesinde Bağış-Gıda Bankacılığı" Çalıştay programı, gıda israfının azaltılması ve önlenmesine ışık tutan panel etkinlikleriyle devam etti. "Gıda İsrafının Önlenmesinde Bağış-Gıda Bankacılığı" başlığındaki panel, GKTD moderasyonunda, Türkiye'de gıda bankacılığının iyi örnekleri arasında yer alan Sosyal Market Vakfı, Hatay Yardımlaşma Derneği (HAYAD), Sivas Hayat Ağacı Derneği, Elele Yaşam Derneği ile gıda güvenliği alanında faaliyet gösteren Gıda Güvenliği Derneği ve Türkiye'de kurtarılabilen gıdaların kurtartılması operasyonunda öncü kuruluş olan Fazla Gıda yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti.
Hayat Ağacı - 05.12.2019
Sivas'tan kısa kısa
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, değerler eğitimi dersinde "yardımseverlik" konusunu işleyen öğrenciler, Sivas'ta kurumsal yapıda faaliyet gösteren Hayat Ağacı Derneği bünyesindeki "Gıda Bankası" için yardım topladı.
Hayat Ağacı - 28.11.2019
Sivas'ta minik öğrenciler ihtiyaç sahibi çocuklar için oyuncak topladı
Sivas Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, Hayat Ağacı Derneğinden yardım alan ailelerin çocukları için oyuncak topladı.
Hayat Ağacı - 11.11.2019
Bakan Pakdemirli: "13 sin futbol sahası kadar alana fidan dikiliyor"
"11.11.2019- 'Milli Ağaçlandırma Günü' Seferberliği" Tarihi bir gün olan 11.11.2019-Milli Ağaçlandırma Günü'nün hayırlı ve ebedi olması temennisinde bulunan Bakan Pakdemirli, vatandaşların projeye gösterdiği yoğun ilgiye değindi, 14 milyona yakın bir sayı da fidan sahiplenildiğini belirten Pakdemirli, "Bugün görüyoruz ki; Milletimizin Orta Asya'nın kalbinden çıkardığı "Hayat Ağacı", Anadolu'nun göğsünde büyüyen bir "Hayat Çınarı"na dönüşmüştür.
Hayat Ağacı - 21.10.2019
3 bin yıllık "Asur mührü" kazılarda ortaya çıktı
"Kutsal bir anlamı var" Coşkun, mührün, üzerindeki figürlerden dolayı başka bir örneğinin olamayacağını dile getirerek, şunları kaydetti: "Mührün kil bir baskısı var. Mühür kloritten yapılmış. Üzerinde tanrı figürü var. Tanrının karşısında bir hayat ağacı bulunuyor.
Hayat Ağacı - 17.09.2019
Hayat Ağacı Derneği'nden 78 bin liralık kırtasiye yardımı
Sivas Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Hayat Ağacı Derneği, maddi durumu iyi olmayan bin 555 öğrenciye 78 bin lira tutarında kırtasiye yardımında bulundu.
Hayat Ağacı - 15.09.2019
İnce Minareli Medrese mimarisiyle ziyaretçilerini cezbediyor
"Hayat ağacının farklı versiyonlarından biri" Selçuklu Kültür ve Medeniyeti Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hayat Ağacı Haberleri | Hayat Ağacı Haber - Haberler - Sayfa 2 - Hayat Ağacı haberleri, son dakika hayat ağacı haber ve gelişmeleri burada. Başkan Bilgin, Bizim bu şehirde yaşayan her vatandaşa karşı sorumluluğumuz var.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 11:57:11. #1.16#

title