Hayalet Haberleri

Hayalet haber, Hayalet son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hayalet - 18.11.2020
Köprüde Buluşmalar 2021 "Film Geliştirme Atölyesi" başvuruları başladı
Köprüde Buluşmalar Köprüde Buluşmalar atölyelerine katılan filmler arasından "Hayaletler" (Azra Deniz Okyay), "Af" (Cem Özay), "Av" (Emre Akay), "Bir Nefes Daha" (Nisan Dağ), "Kumbara" (Ferit Karol), "Miss Holokost Survivor" (Eytan İpeker), "Dirlik Düzenlik" (Nesimi Yetik) ve "Mimaroğlu: The Robinson of Manhattan Island" (Serdar Kökçeoğlu) 2020'de ilk gösterimlerini seçkin festivallerde yaptı.
Hayalet - 17.11.2020
Bahçeli, MHP Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
46 yıldır hayalet şehir olan Kapalı Maraş'ın, çok yerinde bir kararla sahil kesiminin açılmasının ve burayı ziyaret etmelerinin, konuya muhatap ve müdahil çevrelerin tepkisini çektiğini dile getiren Devlet Bahçeli, şunları söyledi: "Nitekim rahatsız olanların sicilini, itiraz edenlerin cibilliyetini incelediğimizde ne kadar doğru, ne denli isabetli bir iş yapıldığı hakikaten gözler önüne serilecektir.
Hayalet - 15.11.2020
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Kapalı Maraş'taki mal sahiplerinden başvuru yapmalarını istedi Açıklaması
Tatar, Kapalı Maraş'ın açılmasının insan haklarının bir gereği olduğuna işaret ederek, şunları söyledi: "Maraş'ın açılması ve mal sahiplerinin de buraya Taşınmaz Mal Komisyonu üzerinden gelebilmeleri, mallarına mülklerine kavuşabilmeleri artık insan haklarının bir gereğidir diye düşündük. Bu önerimizi elbette kendi içimizde tartıştıktan sonra Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve Türk hükümetinin de desteğini aldıktan sonra bu adımı attık." Atılan adımın bölgenin kalkınması, gelişmesi ve insanlığa kazandırılması için atıldığını vurgulayan Tatar, "Gerçekten çok mutluyuz çünkü burası 46 yıldır bir hayalet şehir.
Hayalet - 10.11.2020
Senato'dan Pentagon'a 2021 yılı için 696 milyar dolar bütçe teklifi
Bütçe teklifinde, B-21 tipi hayalet bombardıman uçağı programı için 974 milyon dolar, Karada Konuşlu Stratejik Caydırıcılık Sistemleri için 1,5 milyar dolar ve uzun menzilli "Standoff Silah Sistemleri" için 444 milyon dolar ayrıldı.
Hayalet - 30.10.2020
Mitsubishi, Japonya'nın yeni nesil hayalet uçağını üretecek
Japonya gelecek nesil hayalet uçağının dizayn ve üretimi için ana üstlenici olarak Mitsubishi Ağır Sanayi (MHI) ile anlaşmaya vardı.
Hayalet - 29.10.2020
ABD Dışişleri Bakanlığından BAE'ye F-35 satışı konusunda Kongre'ye gayriresmi tebligat
Konuyla ilgili açıklamasında Engel, "Bu teknoloji, Körfez'deki askeri dengeyi ve İsrail'in askeri üstünlüğünü önemli ölçüde etkileyecektir. F-35 Müşterek Taarruz Uçağı, ileri saldırı kabiliyeti ve benzersiz sensör teknolojisiyle çığır açan bir hayalet platformdur.
Hayalet - 28.10.2020
Çeçen lider Osaev'i öldürdüğü iddiasıyla yargılanan sanığın dosyası ölmesi nedeniyle düştü
DAVANIN GEÇMİŞİ Çeçen komutan Ali Osaev, 2009 yılında Zeytinburnu'nda silahlı saldırıya uğrayarak öldürülmesine ilişkin Gürcü asıllı Temur Makhauri, 2012 yılında gözaltına alınmıştı. Cinayet iddialarını reddeden kod adı Zona (Hayalet) olan Makhauri, Gürcistan istihbaratı adına çalıştığını savcılık ifadesinde itiraf etmişti.
Hayalet - 26.10.2020
Erdoğan-Tatar ortak basın toplantısı
"Maraş 'hayalet kent' olmaktan çıkacak" Cumhurbaşkanı Tatar, Kapalı Maras¸'ın, belirlenen yol haritasına uygun olarak ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dirayetli, kararlı durus¸u sayesinde açıldığına işaret ederek, "I·ns¸allah Maras¸ bir 'hayalet kent' olmaktan c¸ıkacak ve u¨lke ekonomimize, insanlıgˆa yeniden bir turizm cenneti olarak hizmet verir noktaya gelecektir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hayalet Haberleri | Hayalet Haber - Haberler - Hayalet haberleri, son dakika hayalet haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberi: Bodrum sokakları boş kaldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.11.2020 05:43:42. #1.14#
title