Havuz Haberleri

Havuz haber, Havuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Havuz - Dün
Son dakika gündem: İtalya'da Kovid-19 salgınına yönelik OHAL durumu 30 Nisan'a kadar uzatıldı
Geceleri 22.00-05.00 arasında sokağa çıkma yasağı uygulaması ile sinema, spor salonları ve havuzların kapalı kalması ise 5 Mart'a kadar sürecek.
Havuz - Dün
"Dönüştüren Koçluk Hikayeleri"nin altıncısı gerçekleştirildi
Bu konuda içerden üst düzey yöneticilerin, deneyimli yöneticilerin gönüllü olduğunu bildiren Çelebiöven, şunları kaydetti: "Onlara hem koçvari liderlik hem de mentorluk eğitimi aldırdık. Bu şekilde 100 kişi civarında mentimiz oldu. Bu süreç, içeride net bir dönüşüm getirdi. Bu sürecin hemen ardından Koç Holding iç koçluk sistemini kurdu. ve bizim potansiyel olarak gördüğümüz, üst yönetici adaylarına iç koçlar koçluk yapmaya başladı. Gönüllü üst düzey yöneticilerimiz koçluk eğitimleri aldılar. Bir süre sonra, kurumumuz içindeki bu mentorluk ve koçluk havuzu bir statü unsuru haline geldi.
Havuz - Dün
İzmir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İKÇÜ arasında spor kompleksi protokolü
İKÇÜ Senato Salonunda Rektör Prof. Dr. Saffet Köse ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Murat Eskici'nin katıldığı törende imzalanan protokolle üniversitenin Çiğli yerleşkesinde yarı olimpik havuzun da bulunduğu spor kompleksi, 3 yıllığına Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne tahsis edildi.
Havuz - Dün
Türkiye Finans'ın "Üretime Dönüş" buluşmalarının üçüncüsü gerçekleştirildi
Sektörümüz 7 gün 24 saat boyunca müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Türkiye Finans olarak sokağa çıkma kısıtlamalarında şubelerimizin kapalı veya açık olması fark etmeksizin, dijital kanallardan hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Kısacası 7 gün 24 saat, şubede veya evde müşterimiz olabilecek, finansman başvurusu yapabilecek veya katılım hesabı havuzlarını dijital olarak değerlendirebileceksiniz.
Havuz - 14.01.2021
MESS, girişimcilik platformu Plug and Play'i İstanbul'a getirdi
Platform, sadece geçtiğimiz yıl globalde 1450'den fazla girişim ile çalıştı. Küresel havuzunda 40 binin üzerinde girişim bulunuyor.
Havuz - 14.01.2021
Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası
Battalgazi Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezinin özel gereksinimli bireylerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde donatıldığını kaydeden Güder, "Merkezimizde görevli uzman arkadaşlarımız, birçok engeli ortadan kaldırma adına çalışmalarına yaklaşık 3 yıldır devam ediyor. Toprakla tedavi, havuzla tedavi ve günlük yaşam becerilerini geliştirecek birçok tedavi merkezimizde uzmanlarımız tarafından verilmektedir.
Havuz - 14.01.2021
BTK Başkanı Karagözoğlu: "Yapay zeka alanında lider olan ülkeler çok daha güçlü olacak"
Sektörde yaşanan kayıt dışılığa dikkati çeken Turnacı, şunları kaydetti: "Kayıt dışılığın yükselmesinde yasa dışı yollarla iş yapanların IMEI kopyalama yöntemleri en başta gelmektedir. IMEI kopyalama, MOBİSAD'da 10 yılın üzerinde gündemdedir. En son torba yasada yapılan düzenleme ile Bakanlığımız ve kurumumuz, 7 yıl sinyal almayan cihazları aktif IMEI havuzundan çıkarmıştır.
Havuz - 14.01.2021
Nizip Belediye Başkanı Sarı sahadaki çalışmaları inceledi
Millet Bahçesi içerisinde yer alan ve görsellik bakımından yeniden dizayn edilen havuzdaki çalışmaları inceleyen Sarı ve Karadağ, daha sonra yine Millet Bahçesi içerisinde yapımı tamamlanan kitap okuma salonları ve fitness salonunu gezdi.
Havuz - 14.01.2021
Mesut Özil, memleketine spor kompleksi yaptırıyor
Mesut Özil, memleketine spor kompleksi yaptırıyor  İNGİLTERE'nin Arsenal takımında forma giyen, Fenerbahçe'ye transfer olacağı yönünde haberler çıkan Türk futbolcu Mesut Özil'in katkılarıyla Zonguldak'ın Devrek ilçesinde yapımına başlanan Mesut Özil Spor Kompleksi inşaatının büyük bölümü tamamlandı. Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Mesut Özil'in ilçedeki çocuklar için bir rol model olduğunu belirterek, "Mesut Özil'in Devrek için tanıtımının maddi değeri yok. Mesut, Devrekli olduğunu, Türk ve Müslüman olduğunu hiçbir zaman unutmadı" dedi.  Devrek Belediyesi tarafından Devrek İlçe Stadyumu yanında yapımına 3 yıl önce başlanılan spor kompleksi inşaatına İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal'da forma giyen Mesut Özil maddi destekte bulundu. İçerisinde havuz, tenis kortu ve basketbol sahasının bulunacağı spor kompleksine 'Mesut Özil Spor Kompleksi' adı verildi.
Havuz - 13.01.2021
Diyarbakır'da kurulan Biyolojik Paket Atıksu Arıtma Tesisi çevre kirliliğini önlüyor
2050 yılı nüfusuna göre projelendirildi Ön çöktürme havuzu ve dengeleme haznesi 2050 yılı nüfusuna göre projelendirilen tesis, çevre kirliliğinin önüne geçiyor.
Havuz - 13.01.2021
Muğla'da baraj ve yeraltı rezervlerinin su miktarı azaldı
Geçmiş yılların sıcaklık ve yağış ortalamasına göre 2020'nin rekor sıcaklık ve yağışsız geçtiği vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Muğla genelinde gerek yeraltı su rezervleri gerekse baraj seviyeleri kritik seviyelere indi. İleriki yıllarda da devam edeceği öngörülen kuraklıkla ilgili kurumların, sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşlarımızın duyarlılığı büyük önem arz etmekte. İçme ve kullanma suyunu tasarruflu kullanılması amacıyla vatandaşlarımızın, musluk başlarına su tasarruf aparatları takması, tuvalet rezervuarlarının tasarruflu rezervuarlarla değiştirilmesi, sensörlü muslukların takılması, havuz suyu, bahçe sulama ve tarımsal sulamaların kesinlikle şebeke suyundan yapılmaması kuraklığın etkisini hafifletebilecektir.
Havuz - 13.01.2021
Midyat Belediye Başkanı Şahin, Midyat Spor Kompleksini gezdi
Uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapabilecek spor kompleksinin içinde kapalı açık yarı olimpik yüzme havuzları, basketbol, voleybol, tenis kortu, sentetik çim futbol sahası ve bunun yanı sıra fitness ve pilates salonu, aynı anda 4 takıma hizmet verebilecek giyinme-soyunma odaları, 2 bin kişilik tribünün de yer alacağını bildiren Şahin, "İlçemiz bu sene inşallah Midyat Spor Kompleksine kavuşacak.
Havuz - 12.01.2021
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Parti Meclisi'nde konuştu: (2)
Bu talimatı veren Türkiye Cumhuriyeti devletinin şan ve şerefini korumamıştır. Bir Allah'ın kulu çıksın desin 'Hayır efendim iyi ki bayrağı indirdik, iyi ki türbeyi kaçırdık ve böylece Türkiye Cumhuriyeti devletinin şanını ve şerefini kurtardık.' Bir kişi çıksın söylesin, havuz medyası da söylesin.
Havuz - 12.01.2021
Eskişehir'de spor salonları Kovid-19 önlemleriyle hizmet verebilecek
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Spor salonları ve spor merkezlerinin içinde bulunan yüzme havuzu, hamam, spa, sauna, masaj salonlarının yeni bir karar alıncaya kadar kapalı olmasına/hizmet vermemesine, spor salonundaki kişi sayısının spor yapılacak alanda her 6 metrekareye bir kişi olacak şekilde sınırlandırılmasına, spor salonlarında çalışma koşulları nedeniyle müşteriler ve koşu bandı/bisiklet gibi ekipman aralarında mesafenin en az 2 metre olacak şekilde düzenlenmesine, spor yapılacak alanda bulunacak kişi sayısına göre müşterilerin randevu ile kabul edilmesine, Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan Kovid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi'nde yayınlanan 'Kovid-19 Kapsamında Spor Salonları ve Spor Merkezlerinde Alınması Gereken Önlemler' başlıklı bölümde belirtilen tedbirlere uyulmasına karar verilmiştir.
Havuz - 12.01.2021
AK Parti Sivas Milletvekili Soluk, Zara'da
Ziyaretler sonrası açıklama yapan Soluk, "Yaklaşık iki ay önce Zara Kent Meydanı'nda başlayan inşaat çalışmaları ile ilçemize güzel bir millet bahçesi kazandırılacak. Saat kulesinden süs havuzlarına, amfi tiyatrodan yeşil alanına, banklardan meydanlarına Zara'ya değer katacak bir proje hayata geçiriliyor.
Havuz - 12.01.2021
Boss4 Gayrimenkul'ün Alya Mercan projesinde inşaat tüm hızıyla sürüyor
En modern yapım teknikleri kullanılarak tasarlanan proje; içerisinde yer alan fitnesscenter, çocuk oyun alanı sauna, kapalı yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıyla da ferah yaşam alanı konseptini destekliyor.
Havuz - 12.01.2021
Trabzon Gençlik ve Spor Müdürü Öztürk salgın sürecindeki çalışmaları değerlendirdi
Spor Hizmetleri çalışmaları kapsamında Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi'nin salgın sürecinde de mümkün olduğu kadar çocukların bütün ilçelerden havuz veya sahillere getirildiğini belirten Öztürk, şunları kaydetti: "3 bin 535 kişi yüzme öğrendi.
Havuz - 11.01.2021
Son dakika haberi | Almanya'da işletme sahipleri Kovid-19 önlemlerini iş yerlerini açarak protesto edecek
Almanya'da 2 Kasım'da alınan Kovid-19 tedbirleri kapsamında dükkan, sinema, opera ve konser salonları kapalı tutuluyor, spor salonları, yüzme havuzları, eğlence alanları, masaj ve kozmetik salonları gibi işletmeler hizmet vermiyor.
Havuz - 11.01.2021
Son dakika! Bakan Akar: Bizim NATO ile olan ilişkimizi hiç kimse yargılayamaz
'KATKILARIMIZI HERKESİN GÖRMESİ LAZIM' Bakan Akar, TSK'nın NATO içinde etkin, caydırıcı ve saygın rolünü en etkin şekilde, en üst düzeyde uygulamaya devam ettiğini vurgulayarak, "Operasyonlara, tatbikatlara, fiili durumlara baktığınızda beşinci sıradayız. Finans yönünden, NATO'ya sağlanan destek bakımından Türkiye Cumhuriyeti Devleti 8'inci sırada. Ayrıca savunma, planlama havuzunda da biz ilk sıradayız, tahsis ettiğimiz birlikler, imkan ve kabiliyetlerle.
Havuz - 11.01.2021
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı: (1)
Öztrak, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Millet işini kaybetmiş ama işsiz sayısı TÜİK'e göre, 391 bin kişi azalmış. Diğer tarafta ise iş bulma ümidini yitirdiği için iş aramayan yurttaşlarımızın sayısı son bir yılda 2 milyon 173 bin kişi artmış. İş bulma ümidini kaybedenleri de kapsayan gerçek işsizlerimizin sayısı son bir yılda 2 milyon 763 bin kişi artarak, 10 milyon 513 bini bulmuş. Çalışıyor göründüğü halde iş başında olmayanları da buna dahil edersek işsizlerimizin sayısı 12 milyonu aşıyor. Son bir yılda gerçek işsizlik oranı ise 7,2 puan artarak yüzde 29,3'e sıçramış. Milletin yaşadığı işsizlikle, TÜİK'in açıkladığı işsizlik arasında korkunç bir uçurum var." Öztrak, bedensel özür, hastalık gibi nedenlerle iş göremez hale geldiği için iş aramayan yurttaşların sayısının son bir yılda 1 milyon 112 bin kişi arttığının altını çizerek, "Peki, Saraydakilerin bunlardan haberi var mı? Hayır. Çünkü Saray'da oturanların keyfi yerinde. Onların evlerine üçer beşer ballı maaşlar giriyor. Sarayın yandaş havuz müteahhitleri dolarlı, avrolu garantili projelerden paralarını tıkır tıkır tahsil ediyor.
Havuz - 11.01.2021
Akar'dan birlik komutanları ile yılın ilk video konferans toplantısı
"Katkılarımızı herkesin görmesi lazım" Türkiye ile ilgili temeli olmayan iddialar ortaya atanlara tepki gösteren Bakan Akar, şunları söyledi: "TSK, NATO içinde etkin, caydırıcı ve saygın rolünü en etkin şekilde, en üst düzeyde uyguladı, uygulamaya devam ediyor. Operasyonlara, tatbikatlara, fiili durumlara baktığınızda beşinci sıradayız. Finans yönünden, NATO'ya sağlanan destek bakımından Türkiye Cumhuriyeti devleti 8. sırada. Ayrıca savunma, planlama havuzunda da biz ilk sıradayız, tahsis ettiğimiz birlikler, imkan ve kabiliyetlerle.
Havuz - 11.01.2021
Savunma Sanayii Başkanı Demir, 2020 Değerlendirme ve 2021 Hedefler Toplantısı'nda konuştu: (2)
"İ sınıfı fırkateyn İSTANBUL'u denize indireceğiz" Demir, deniz projelerinde 2021'in önemli bir yıl olacağının altını çizerek şunları kaydetti: "Çok maksatlı amfibi hücum gemisi ANADOLU, test ve eğitim gemisi UFUK ve lojistik destek gemisini teslim edeceğiz, MİLGEM Projesi'nin 5. gemisi İ sınıfı fırkateyn İSTANBUL'u denize indireceğiz. Yeni Tip Denizaltı Projesi kapsamında 1. denizaltıyı suya indirecek ve 2. denizaltıyı havuza çekeceğiz.
Havuz - 11.01.2021
İsmail Demir: 2021'de TİHA, HİSAR-A ve ATMACA'da ilk teslimatlar yapılacak
'FIRKATEYN İSTANBUL, DENİZE İNDİRİLECEK' Deniz projelerinde 2021 yılının önemli bir yıl olacağını söyleyen Demir, "Çok maksatlı Amfibi Hücum Gemisi ANADOLU, Test ve Eğitim Gemisi UFUK ve Lojistik Destek Gemisini teslim edeceğiz. MİLGEM Projesinin 5'nci gemisi İ sınıfı fırkateyn İstanbul denize indirilecek. Yeni Tip Denizaltı Projesi kapsamında 1'inci denizaltı suya indirilecek ve 2'nci denizaltı havuza çekilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Havuz Haberleri | Havuz Haber - Haberler - Havuz haberleri, son dakika havuz haber ve gelişmeleri burada. İki arkadaş, sokak sokak dolaşarak hayvanları besliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 16.1.2021 16:00:09. #1.14#
title