Havuz Haberleri

Havuz haber, Havuz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Havuz - Bugün
Ormanköy Çarşı için talep toplama süreci başladı
Özellikle beyaz yakalı ve alım gücü yüksek bir kesimin yaşadığı bu bölge, nitelikli göç alması ve genç bir nüfusa hitap etmesi nedenleriyle de önümüzdeki dönemin bir numaralı çekim merkezi olmayı sürdürecek. Doğal yaşamın artık eskisinden daha önemli bir hal aldı. Ormanköy projemizde sabahları koşunuzu yaparken sincapların, ceylanların ve atların size eşlik etmesi şehrin stresinden uzaklaşmanızı sağlayacak. Bu anlamda Ormanköy yaşam vadisinde, yaklaşık 60 bin metrekareyi kapsayan doğal koru alanı; devasa bir gölet ve içerisinde yer alan binlerce su bitkisi, ceylanlar için koru alanı, atlar için özel padok alanı, alabalık gölü, açık hava sinema ve konser alanı, 3 bin metrekareye yaklaşan etkinlik alanı ve yarı olimpik havuz da yer alıyor.
Havuz - Bugün
Edirne'den kısa kısa
Sahillerde ilaçlama yapıldı Erikli ve Yayla sahillerinde havuz ve rögarlarda ilaçlama yapıldı.
Havuz - Dün
CHP Sözcüsü Öztrak, MYK toplantısına ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
83 milyonluk koskoca ülke, beş müteahhit için çalışır hale geldi. Hafta sonunda sarayın kibirli adamı çıktı, milletin sırtına yıktıkları 256 milyar lira yükün hesabını vermek yerine, bu havuz müteahhitlerini kim eleştirirse onların hedefi Türkiye'yi yurt dışına bağımlı kılmaktır dedi.
Havuz - Dün
ESTİ, Büyükşehir'e geçiyor
Genel kurula tek aday olarak girecek olan mevcut Başkan Ersan Odaman, "ESTİ gibi İzmir'in önemli bir kulübünü bünyemize kattığımız için çok sevinçliyiz. Büyükşehir olarak önümüzdeki günlerde su sporlarına çok daha fazla önem vereceğiz. İzmir'de ciddi bir havuz yatırımı da var.
Havuz - 27.9.2020
Eskrim Olimpik Milli Takımı, Antalya'da kamp yapıyor
Eskrimde olimpik havuz sporcuları, 2020-2021 sezonu hazırlıklarını Antalya'da sürdürüyor.
Havuz - 27.9.2020
Son dakika haber! Bakan Kasapoğlu, Gaziosmanpaşa'da gençlerle buluştu
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gaziosmanpaşa Belediyesi'nin geçtiğimiz sene hayata geçirdiği Farika Kitaplı Kahve'de gençlerle buluştu. Kütüphaneyi ziyaret eden ve Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile incelemelerde bulunan Bakan Kasapoğlu, gençlerle sohbet de etti. Gençliğin umutları olduğunu ve onlar için çeşitli projeler yaptıklarını belirten Bakan Kasapoğlu, "Harika bir ortamı gördüm burada. Küçükköy'de yarı olimpik havuz merkezimizin temelini de attık.
Havuz - 25.9.2020
Şenes Erzik'in kitabı tanıtıldı
Gençlere "Pes etmeyin, mücadele edin" mesajı vermek istediğini vurgulayan Erzik, şunları kaydetti: "Taşralı bir gencin dünya futbolunu yöneten kurumlarda etkin görevler alabileceğini, ülkesini dünyanın dört bir yanında uzun yıllar temsil edebileceğini gençlerin öğrenmesini ve bilmesini istedim. Kitabımın ismi 'Olmazsa olmaz demeyin, olmaz olmaz'. Hayatta gerçekten olmaz olmazlar vardır. Ben de bunu söylerken gençlerimize 'Pes etmeyin, mücadele edin' mesajını vermek istedim. Çözüm odaklı, akılla, vicdanla, sorumlulukla ve saygıyla hareket ettiğinizde başaramayacağınız iş yoktur duygusunu aşılamayı amaçladım. Ne kadar başarılı olduğum konusunda takdir kamuoyunundur ama en azından başarabildiklerimi anlatarak gençlere bir yol çizmek istedik. Bu kitap, sadece bir futbol kitabı değil aynı zamanda yaşam öyküsüdür. Türkiye'nin sanayisinden spora dek gelişmesine, büyümesine yakın tarihindeki olaylara yolculuk edeceksiniz. Futbolda devrim sayılacak adımları atarken yaşadıklarımız da kitapta yer alıyor. Bunların başında da özerklik geliyor. Bildiğiniz üzere, atanan son, seçimle gelen ilk federasyon başkanıyım." TFF'nin kurumsallaşmasında aldığı rolü de anlatan Erzik, "Özerkliğin sağladığı olanaklarla üst üste önemli işler başardık. TFF'nin idari, mali ve hukuki profesyonel yapısı, tesisleşme, altyapı, sağlık, havuz sistemi gibi hayata geçirdiğimiz projelerle dönemin federasyonu olarak adeta Türk futbolunu yeniden düzenledik.
Havuz - 24.9.2020
Otoparkın katları tamam, havuz yapımına devam
Keçiören Belediyesi öz kaynaklarıyla Kalaba Kent Meydanı'na inşa edilen otoparkın kat yapımı tamamlanırken, otopark üzerine inşa edilecek olan süs havuzunun yapımı ise başladı.
Havuz - 24.9.2020
Kalaba Kent Meydanı'na yapılan otoparkın havuz inşası başladı
Keçiören Belediyesi öz kaynaklarıyla Kalaba Kent Meydanı'na inşa edilen otoparkın kat yapımını tamamlarken, otopark üzerine inşa edilecek olan süs havuzunun inşasına da başladı.
Havuz - 22.9.2020
Şişecam'ın "Together" Genç Yetenek Programı'na başvurular başladı
Global Genç Yetenek Programı Together'a bugüne kadar 387 stajyerin dahil olduğunu aktaran Arslan, şunları kaydetti: "140 Together'lı da staj sürecini tamamladıktan sonra Şişecam'da kadrolu olarak çalışmaya başladı. Program aracılığıyla özellikle uzman yardımcısı ve mühendis alımları için nitelikli havuz oluşturmayı amaçlıyoruz.
Havuz - 22.9.2020
21 Eylül 2020 Haberleri
21 Eylül 2020 Manşet Haberleri.
Havuz - 17.9.2020
Kaz havuzuna düşen 1.5 yaşındaki ikizler boğuldu
KARS'ın Digor ilçesinde evlerinin önünde kazlar için yapılan havuza düşen 1.5 yaşındaki ikizler boğuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Havuz Haberleri | Havuz Haber - Haberler - Havuz haberleri, son dakika havuz haber ve gelişmeleri burada. Dr. Öğr. Ü. Mustafa Tahir Öztürk ile Müslümana Mektuplar Kitabı Hakkında.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.9.2020 21:27:10. #1.15#
title