Havran Halkı Sosyal Market Çalışmaları İçin Bir Araya Geldi

Havran Halkı Sosyal Market Çalışmaları İçin Bir Araya Geldi

Balıkesir'in Havran İlçesi'nde Dar Gelirli Ailelere Yardımcı Olabilmek İçin Kaymakamlık Tarafından Başlatılan 'Sosyal Market' İsimli Kampanya İçin İlçe Halkı Bir Araya Geldi.

Havran Halkı Sosyal Market Çalışmaları İçin Bir Araya Geldi

Balıkesir'in Havran İlçesi'nde dar gelirli ailelere yardımcı olabilmek için kaymakamlık tarafından başlatılan 'Sosyal Market' isimli kampanya için ilçe halkı bir araya geldi.

Havran Kaymakamı Fatih Genel, kampanyayla ilgili görüşmek üzere öğretmenevinde bir değerlendirme toplantısı düzenledi. Toplantıya katılanlara projenin son durumu hakkında bilgi vererek, katılımcıların görüşlerini ve düşüncelerini dinleyen Genel, katılımcılara sosyal market projesine nasıl destek olabileceklerini dair görüşlerini aldı. Katılımcılar, sırayla söz alarak kaymakamlığın başlattığı projeye tam destek verecekleri belirtti. Bu arada başlatılan kampanyaya destek vermek isteyenlerin, havransydtf@mynet.com adresinden yada Ziraat Bankası Sosyal Market Hesabı No.10982007-5004 Havran Şubesi'ne nakdi yardım yaparak katkı sağlayabilecekleri hatırlatıldı.

(BT-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA