Havai Fişek Haberleri

Havai Fişek haber, Havai Fişek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Havai Fişek - 9.8.2020
Otel bahçesindeki düğün töreni, havai fişekten çıkan yangının söndürülmesinin ardından devam etti
Konya'nın Selçuklu ilçesindeki bir otelin bahçesinde yapılan ve atılan havai fişekten çıkan yangın nedeniyle durdurulan düğün töreni, alevlerin söndürülmesinin ardından devam etti.
Havai Fişek - 9.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
GÖRÜNTÜ DHA FEED CANLI  Nursel ŞENGEZER/KARAKOÇAN (Elazığ), -  ============================ Şehit Akgöz için mevlit okutuldu SAKARYA'nın Hendek ilçesinde, patlama meydana havai fişek fabrikasından taşınan patlayıcının boşaltılması sırasında meydana gelen patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz (40) için Tekirdağ'da mevlit okutuldu.
Havai Fişek - 9.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
GÖRÜNTÜ DHA FEED CANLI  Nursel ŞENGEZER/KARAKOÇAN (Elazığ), ============================ Şehit Akgöz için mevlit okutuldu SAKARYA'nın Hendek ilçesinde, patlama meydana havai fişek fabrikasından taşınan patlayıcının boşaltılması sırasında meydana gelen patlamada şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Halil Tuna Akgöz (40) için Tekirdağ'da mevlit okutuldu.
Havai Fişek - 9.8.2020
POLİSTEN AYDOS ORMANI'NDA MANGAL DENETİMİ
Son zamanlarda sıklıkla çıkan orman yangınları nedeniyle İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine "Ormanlık alanlarda ateş yakılmaması" konulu genelge gönderdi. Orman yangınlarındaki insan faktörünü ortadan kaldırmayı amaçlayan genelgede ayrıca ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı maddelerin de kullanılmasına izin verilemeyeceği belirtildi.
Havai Fişek - 9.8.2020
POLİSTEN AYDOS ORMANI'NDA MANGAL DENETİMİ
Son zamanlarda sıklıkla çıkan orman yangınları nedeniyle İçişleri Bakanlığı, 81 İl Valiliğine "Ormanlık alanlarda ateş yakılmaması" konulu genelge gönderdi. Orman yangınlarındaki insan faktörünü ortadan kaldırmayı amaçlayan genelgede ayrıca ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı maddelerin de kullanılmasına izin verilemeyeceği belirtildi.
Havai Fişek - 7.8.2020
İçişleri Bakanlığı'ndan, 'ormanlık alanlarda ateş yakma kısıtlaması' genelgesi
'20.00'DEN SONRA MÜSAADE EDİLMEYECEK' Önceden belirlenerek ilan edilen kamp yerleri hariç ormanlık alanlar ile ormanlık alanların civarında izin verilen yerlerde 31 Ekim 2020 tarihine kadar mangal, semaver, ateş yakılmasına saat 20.00'den sonra müsaade edilmeyecek. Başta ormanlık alanların civarındaki yerler olmak üzere, anız veya bitki örtüsü yakılmasına müsaade edilmeyecek. Ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda orman yangınına neden olabilecek havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılmasına izin verilmeyecek.
Havai Fişek - 7.8.2020
İçişleri Bakanlığından "Ormanlık Alanlar ve Civarında Ateş Yakılmaması" konulu genelge
Ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda orman yangınına neden olabilecek havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılmasına izin verilmeyecek.
Havai Fişek - 7.8.2020
İçişleri Bakanlığı'ndan, 'ormanlık alanlarda ateş yakma kısıtlaması' genelgesi
'AVCI VE ÇOBANLARIN ATEŞ YAKMASI ÖNLENECEK' Ormanlık alanlarda yetkili kurumlarca belirlenmiş olan mangal, semaver, ateş yakılabilecek mesire yerleri ile tabiat parklarının, vatandaşlara duyurulması sağlanacak. Orman Kanunu'nun 76'ncı maddesinde yer alan 'Ormanlarda izin verilen ve ocak yeri olarak belirlenen yerler dışında ateş yakmak yasaktır' hükmü uyarınca, orman alanları içinde yetkili kurumlarca belirlenmiş tescilli piknik ve mesire alanları hariç mangal, semaver, ateş yakılmasına müsaade edilmeyecek, avcı ve çobanların ateş yakması önlenecek.  '20.00'DEN SONRA MÜSAADE EDİLMEYECEK' Önceden belirlenerek ilan edilen kamp yerleri hariç ormanlık alanlar ile ormanlık alanların civarında izin verilen yerlerde 31 Ekim 2020 tarihine kadar mangal, semaver, ateş yakılmasına saat 20.00'den sonra müsaade edilmeyecek. Başta ormanlık alanların civarındaki yerler olmak üzere, anız veya bitki örtüsü yakılmasına müsaade edilmeyecek. Ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda orman yangınına neden olabilecek havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılmasına izin verilmeyecek.
Havai Fişek - 7.8.2020
İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine orman yangınları konulu genelge
Başta ormanlık alanların civarındaki yerler olmak üzere, anız veya bitki örtüsü (bağ ve bahçe artığı ot, dal vb.) yakılmasına kesinlikle müsaade edilmeyecek. Ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda orman yangınına neden olabilecek havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılmasına izin verilmeyecek.
Havai Fişek - 7.8.2020
Ormanlık alanlara yakın yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda havai fişek, dilek balonu...
Ormanlık alanlara yakın yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılmasına izin verilmeyecek.
Havai Fişek - 6.8.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
İçişleri Bakanlığı tarafından valiliklere gönderilen genelgeye bağlı olarak Keşan'da da koronavirüs tedbirleri kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince meydan ve caddelerde denetim yapıldı. Polis ekipleri, Alparslan Türkeş meydanındaki denetimde içerisinde 2 yolcunun bulunduğu E.O. yönetimindeki 22 RM 378 plakalı otomobili durdurdu. Yapılan incelemede, E.O.'nun pazarlık usulü korsan taksiyle taşımacılık yaptığını belirlendi. Yetki belgesiz taşımacılık yaptığı belirlenen E.O.'ya 6 bin 141 TL idari para cezası kesilirken, aracı 60 gün süreyle trafikten men edilerek, yediemin otoparkına çekildi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ---------------------- -Polisin durdurduğu korsan taksi -Polisin incelemesi -Polisin sürücüye ceza kesmesi -Korsan taksinin otoparka götürülmesi -Detaylar Haber-Kamera: Ünsal YÜCEL/KEŞAN(Edirne), ======================== Havai fişek fabrikasının avukatı: Hiçbir insan böyle bir olay yaşansın istemez SAKARYA'nın Hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında 3 Temmuz'da meydana gelen 7 kişinin yaşamını yitirdiği, 100'den fazla kişinin yaralandığı patlama sonrasında firma adına açıklama yapan Avukat Mehmet Mangıroğlu, "Hiçbir insan kendi canının olduğu yerde böyle bir olay yaşansın istemez.
Havai Fişek - 6.8.2020
Patlama Lübnan siyasetinde bir milat olabilir
Lübnanlı yetkililerin yaptığı resmi açıklamalara göre Beyrut Limanı'ndaki patlamaya bir depoda bulundurulan 2 bin 750 ton amonyum nitrat sebep oldu. Patlamadan sonra yaptığı açıklamada Başbakan Hassan Diyab "Sorumlular cezalandırılacak" dese de sorumluların kim veya kimler olduğuyla ilgili ulusal ve uluslararası kamuoyundaki şüpheleri gideremedi. Bu olayın bir saldırı olabileceği ve deponun Hizbullah'a ait olduğuna dair iddialar bir yana, bu kadar fazla patlayıcı maddenin yerleşim yerlerine bu kadar yakın bir depoda tutulmasını şüpheli bulanların sayısı da epey fazla. Nitekim Beyrut Limanı müdürünün konuyla ilgili "Gümrük İdaresi bu patlayıcı maddelerin limandan çıkarılması için yetkili mercilere başvurdu, ancak altı yıl boyunca herhangi bir cevap alınmadı" demesi doğrudan bir isim vermese de sorumluluğun kendilerini aşan bir makama ait olduğunu ima ediyor. Patlamanın ardından resmi açıklamanın geç yapılması medyada ciddi şekilde bilgi kirliliğine de neden oldu. İlk gelen görüntülerin havai fişek patlamasına benzetilmesine rağmen patlamanın yıkıcılığının ilerleyen saatlerde çok daha net anlaşılmasıyla bunun bir saldırı olduğu iddiaları öne çıktı.
Havai Fişek - 6.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
Havai fişek fabrikasının avukatı: Hiçbir insan böyle bir olay yaşansın istemezSAKARYA'nın Hendek ilçesinde bulunan havai fişek fabrikasında 3 Temmuz'da meydana gelen 7 kişinin yaşamını yitirdiği, 100'den fazla kişinin yaralandığı patlama sonrasında firma adına açıklama yapan Avukat...
Havai Fişek - 6.8.2020
Serik Belediyespor'da şampiyonluk kutlaması
Program mehteran takımı ve havai fişek gösterilerinin ardından sona erdi.
Havai Fişek - 6.8.2020
5 Ağustos 2020 Haberleri
5 Ağustos 2020 Manşet Haberleri.
Havai Fişek - 5.8.2020
Maçın ardından
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ, Medipol Başakşehir kafilesinin kaldığı otele dün gece yapılan havai fişekli saldırıyı UEFA'ya şikayet edeceklerini söyledi.
Havai Fişek - 5.8.2020
Maçın ardından
Buruk, "Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacak olmanız, bugün takımınızın performansını olumsuz etkilemiş olabilir mi?" sorusuna ise şöyle yanıtladı: "Hafta içi antrenmanlarda takımımı iyi görmüştüm, daha istekliydiler. Burada tabii ki takımımızın sahadaki performansı çok iyi değilse ilk sorumlusu benim. Kendimi sorumlu tutuyorum. Şampiyonluk, şampiyonluk kutlamaları, birkaç gün izin bunlar bazen olumsuz olarak yansıyor. Burada oyuncularımı suçlayamam, oyuncularıma sezon boyunca sergiledikleri performans nedeniyle teşekkür etmek istiyorum." "Bu bize karşı yapılan utanç verici bir şeydi" Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, turuncu-lacivertli takımın oteline dün gece rakip takım taraftarları tarafından gerçekleştirilen havai fişekli saldırıya sert tepki göstererek, şunları söyledi: "Biz buraya misafir olarak geldik.
Havai Fişek - 5.8.2020
İçişleri Bakanlığı Aylık Basın Bilgilendirme Toplantısı (2)
Çataklı, Sakarya'daki havai fişek fabrikasındaki patlamaya ilişkin adli ve idari soruşturmaların devam ettiğini, Van'daki çığ olayı hakkında ise ön incelemenin tamamlandığını ve başlatılan soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.
Havai Fişek - 5.8.2020
Lübnan Gümrük Müdürü: "Beyrut Limanı'ndaki patlayıcı maddeler için 6 kez yargıya başvurduk"
Zahir, ayrıca Beyrut Limanı'nda havai fişeklerin olup olmadığına dair bir soru üzerine de "Büyük ihtimalle havai fişekler vardı.
Havai Fişek - 4.8.2020
Lübnan'ın başkenti Beyrut limanında patlama
Beyrut limanında meydana gelen büyük patlama, denizde büyük şok dalgası oluşturdu. Patlamanın etkisiyle, olay yerine yakın araç ve binaların camlarının kırıldığı ifade edildi. Beyrut limanı çevresinde ciddi maddi hasar olduğu açıklandı. Yetkililer, ölü veya yaralı sayısı konusunda henüz bilgi vermedi. Yerel basın, patlamanın havai fişek üreten bir fabrikada kaza sonucu meydana geldiğini ileri sürdü.
Havai Fişek - 31.7.2020
Vali Çetin Oktay Kaldırım'dan vatandaşlara bayram ziyaretleri
Daha sonra 1997'de Hakkari'de vatani görevini yaptığı sırada yaralanarak gazi olan Ali Özçelik ve ailesi ile Taşburun Mahallesi'ndeki ikametinde görüşerek bayramlarını kutlayan Kaldırım, son olarak Hendek'teki havai fişek fabrikasında meydana gelen patlamada yaralanan ve tedavi sonrası taburcu edilen fabrika çalışanlarından Ayşe Sağlam'a ziyarette bulundu.
Havai Fişek - 28.7.2020
Trump'tan şiddet eylemlerine karışan protestoculara "en az 10 yıl hapis" tehditi
Portland'deki mahkeme binasını 19 Temmuz'da ateşe vermeye çalışan göstericiler, 26 Temmuz akşamı da California'nın Oakland kentindeki bir federal mahkeme binasını ateşe vermiş, bir polis merkezini tahrip etmiş ve polislere havai fişek fırlatmıştı.
Havai Fişek - 27.7.2020
Bağcılar'daki iş yeri kundaklamalarında 3 kişi tutuklandı
Şahsın ikametinde ve aracında yapılan aramalarda ise atıl vaziyette çok sayıda cep telefonu, 3 adet cep telefonu düzenekli basınç etkili el yapımı bomba, tiner, yanıcı jel, havai fişek rampası ve meşale ele geçirildi.
Havai Fişek - 27.7.2020
BAĞCILAR'DA İŞ YERLERİNİ KUNDAKLAYAN 3 KİŞİ TUTUKLANDI; O ANLAR KAMERADA
Haber-Gamze ŞİMŞEK/ İstanbul DHA Bağcılar'da, PKK/KCK terör örgütüne yönelik olarak yapılan operasyonlar kapsamında gözaltına alınan ve 6 iş yerini eş zamanlı olarak kundakladıkları belirlenen 3 kişi tutuklandı.  Bağcılar Güneşli Mahallesi'nde iki hafta önce saat 02.30 sıralarında 6 iş yerinin eş zamanlı olarak kundaklanması ile ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri çalışma yaptı. Takip ve güvenlik kamerası incelemeleri sonucunda olayı gerçekleştirdiği tespit edilen F.Ö isimli bir kişi gözaltına alındı. Şüphelinin evinde ve otomobilinde yapılan aramalarda 3 adet cep telefonu düzenekli basınç etkili el yapımı bomba, tiner ve yanıcı jel, havai fişek rampası ve meşale ele geçirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Havai Fişek Haberleri | Havai Fişek Haber - Haberler - Sayfa 4 - Havai Fişek haberleri, son dakika havai fişek haber ve gelişmeleri burada. Düğünde sadece 1 kişi maske taktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 23:37:38. #1.15#
title