Havai Fişek Haberleri

Havai Fişek haber, Havai Fişek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Havai Fişek - 30.8.2020
BEYKOZ'DA MEŞALELİ 30 AĞUSTOS COŞKUSU
Beykoz Anadolu Kavağı sahilinde, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yerli ve yabancı ziyaretçilere 800 adet meşale dağıtıldı. Mahallenin belirli noktalarına ses sistemleri kuruldu. Saatler 21.30'u gösterdiğinde atılan işaret fişeği ile vatandaşlar ellerindeki meşaleleri yaktı. Ardından saygı duruşunda bulunan vatandaşlar, hep bir ağızdan İstiklal Marşı'nı okudu. Anadolu Kavağı'nda yanan meşaleler ve havai fişekler Sarıyer'den de görüldü.
Havai Fişek - 26.8.2020
Ordu'da aranan şahıslar tek tek yakalanıyor
Ordu Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından 17-23 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapılan çalışmalar neticesinde 6 şahsa açıktan alkol tüketmek, 26 kadına fuhuş yapmaktan, 6 şahsa emre aykırı davranış, 2 şahsa dilencilik, 7 şahsa sarhoşluk, 1 şahsa rahatsız etme, 2 şahsa kimlik bildirmeme, 1 şahsa havai fişek atmaktan, 4 şahsa yasa dışı bahis oynamaktan, 70 şansa korona virüs tedbirlerine uymamaktan ceza uygulandı.
Havai Fişek - 25.8.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Havai fişek fabrikasının avukatı: Bu bir iş kazasıdır, kimin kusuru varsa adalet gereğini yapacaktır SAKARYA'nın Hendek ilçesinde, 7 kişinin yaşamını yitirdiği havai fişek fabrikasının sahibi Yaşar Coşkun'un avukatı ve Sakarya Baro Başkanı Abdurrahim Burak, olaya ilişkin 'kusur...
Havai Fişek - 24.8.2020
Son dakika haber: DÜZCE Köy meydanındaki düğünde magandalar sahneye çıktı: 1 ölü, 1 yaralı
Son dakika haberine göre Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde, köy meydanında yapılan düğünde silahlarını ateşleyen maganda kurşunlarının isabet ettiği Gülhan Çetin (55) yaşamını yitirdi, Melek Çakır ise yaralandı.
Havai Fişek - 21.8.2020
Son dakika haberleri | Sakarya'daki patlamada yaralanan kamyon şoförü taburcu edildi
Son dakika haberi... Sakarya'nın Adapazarı ilçesi Taşkısığı mevkisinde, 3 Temmuz'da Hendek ilçesinde patlama olan havai fişek fabrikasına ait patlayıcıların kontrollü imhası amacıyla kamyondan indirilmesi sırasında yaşanan patlamada yaralanan kamyon şoförü Fatih Üretmen tedavi gördüğü hastaneden 42 gün sonra...
Havai Fişek - 20.8.2020
Son Dakika | Ankara'da ateş ve mangal yakılabilecek ormanlık alanlar belirlendi
Başta ormanlık alanların civarındaki yerler olmak üzere, anız veya bitki örtüsünün (bağ ve bahçe artığı ot, dal vb.) kesinlikle yakılamayacağı ve ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda orman yangınına neden olabilecek havai fişek ve dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılamayacağı vurgulandı.
Havai Fişek - 20.8.2020
Son dakika! Ankara'da milli parklar ve tabiat parklarında saat 20.00'dan sonra mangal yasaklandı
'ORMAN ALANLARINA YAKIN YERLERDE HAVAİ FİŞEK YASAK' Buna göre; Orman Kanunu'nun 76'ncı maddesinde yer alan 'Ormanlarda izin verilen ve ocak yeri olarak belirlenen yerler dışında ateş yakmak yasaktır' hükmü uyarınca Orman Bölge Müdürlüğü ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürlüğünce belirlenmiş tescilli piknik ve mesire alanları, Şehir Ormanları, Milli Parklar ile Tabiat Parklarından kontrollü alanlar hariç ormanlık alanlar ile ormanlık alanların civarında her türlü ateş yakılması yasaklandığı belirtilerek, şu ifadelere yer verildi: "Ormanlık alanlar ile ormanlık alanların civarında izin verilen ve karar ekinde listelenerek ilan edilen piknik mesire yerleri, milli parklar ve tabiat parklarında 31.10.2020 tarihine kadar saat 20.00'dan sonra mangal, semaver, ateş yakılması yasaktır. Başta ormanlık alanların civarındaki yerler olmak üzere, anız veya bitki örtüsü yakılmasına kesinlikle yasaktır. Ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda orman yangınına neden olabilecek havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılması yasaktır.
Havai Fişek - 20.8.2020
Aydın'da iş makinesi üzerinde evlilik teklifi
Cumhuriyet Mahallesinde yaşayan İlker Yörük (25), kız arkadaşı Müge Karaoğlu'na (23) sürpriz evlilik teklifi yapmak istedi. Ağabeyi ve arkadaşlarından yardım isteyen Yörük, temin ettiği iş makinesinin kepçesine binerek kız arkadaşının oturduğu apartmanın 3'üncü katına doğru yükseldi. Müzik eşliğinde gökyüzünde havai fişek ve konfeti patlatan Yörük, kız arkadaşı için "Benimle evlenir misin?" yazılı pankart açtı.
Havai Fişek - 19.8.2020
Son dakika... Ordu'da orman yangınlarının önlenmesi için alınması gereken tedbirler görüşüldü
Sonel, tedbirler konusunda toplantıya katılan kurum yöneticilerinin görüş ve önerilerini aldı. Sonel, belirlenen mesire alanları dışında piknik yapılmasının ve havai fişek kullanımının yasaklanması yönünde İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararı alınmasını istedi.
Havai Fişek - 18.8.2020
Son dakika haberleri: Muğla'da mangal, semaver ve ateş yakılacak alanlar sınırlandı
- Havai fişek ve dilek balonu da yasaklandı Ayrıca, mülki amirliklerce ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda orman yangınına neden olabilecek havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılmasına da izin verilmeyecek.
Havai Fişek - 18.8.2020
Son dakika haber! Beypazarı Kaymakamlığı'ndan yangın uyarısı
Komisyon ayrıca, ormanlık alanlara yakın yerlerde düğün ve benzeri organizasyonlarda yangına sebebiyet vermemesi için havai fişek ve dilek balonu gibi yanıcı maddeler için izin verilmeyeceğini açıkladı.
Havai Fişek - 18.8.2020
Emniyetten havai fişek satan iş yerlerine denetim
Kayseri Emniyet Müdürlüğü, 12 ayrı iş yerine 40 kişilik ekiple gerçekleştirdiği denetimde 30 kutu havai fişek ele geçirdi.
Havai Fişek - 18.8.2020
AFAD afetlere karşı 7/24 ayakta
Ormanların ciddi anlamda yandığını ve yok olduğunu vurgulayan Palakoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: "Sakarya'da havai fişek fabrikası patladı.
Havai Fişek - 17.8.2020
Erzincan'da KOVİD-19 salgınına karşı yeni tedbirler alındı
Ayrıca alınan kararlar doğrultusunda, düğün, gelin alma, kına dahil, nişan, sünnet düğünü gibi etkinliklerin 20: 00 ile 22: 30 saatleri arasında yapılması, ayrıca bu etkinliklerde havai fişek kullanımının yasaklanması kararlaştırıldı.
Havai Fişek - 17.8.2020
Son dakika haberi... ABD'de polis şiddeti karşıtı gösteride 3 polis yaralandı
KIRO-TV'nin haberinde, göstericilerin aynı zamanda polise havai fişek fırlattığı bilgisi paylaşıldı.
Havai Fişek - 17.8.2020
Afet anında mobil uygulama hayat kurtaracak
Amaçlarının ilçede yaşayan tüm vatandaşlara herhangi bir afet durumunda güvenli şekilde ulaşmak olduğunu vurgulayan Alemdar, şunları söyledi: "En son havai fişek fabrikasındaki patlama nedeniyle çalışanların civar mahallelerdeki yakınları panik yaşadı.
Havai Fişek - 17.8.2020
Son dakika haberi | Karabük'te orman yangınlarına karşı önlem alındı
Karabük Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, merkez ilçe Saitler köyü sınırlarında bulunan Aladağ Mesire Yeri, Karabük Orman İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, Karabük-Ankara Devlet Karayolu 21. kilometresinde bulunan Hanköy Şehitliği Mesire Yeri, Ovacık ilçesine bağlı Küçüksu köyü sınırlarında bulunan Karagöl Mesire Yeri, Karabük-Ovacık Devlet Karayolu 48. kilometresinde bulunan Keklik Deresi Mesire Yeri, Karabük Doğa Korumu ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü sorumluluğunda bulunan merkez ilçe sınırlarında bulunan Çamlık Tabiat Parkı dışında mangal, semaver ve ateş yakılmasının yasaklandığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "1. maddede belirtilmiş olan mangal, semaver, ateş yakılabilecek mesire yerleri valilik kanalı ile mutad vasıtalarla en geniş şekilde vatandaşlarımıza duyurulmasının sağlanması, Orman Kanununun 76'ncı maddesinde yer alan 'Ormanlarda izin verilen ve ocak yeri olarak belirlenen yerler dışında ateş yakmak yasaktır' hükmü uyarınca, orman alanları içerisinde (yetkili kurumlarca belirlenmiş tescilli piknik ve mesire alanları hariç) mangal, semaver, ateş yakılmasına müsaade edilmeyecek, avcı ve çobanların ateş yakması önlenecektir. Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünce kayıtlı avcılara ormanlık alanlarda ateş yakılmaması konusunda bilgilendirilmesi, Orman İşletme Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca kontrol edilmesi, 1. maddede yer alan Orman İçi Dinlenme Yerlerinde 31.10.2020 tarihine kadar mangal, semaver, ateş yakılmasına saat 20.00'dan sonra müsaade edilmemesi, kontrollerin Orman İşletme Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca yapılması, başta ormanlık alanların civarındaki yerler olmak üzere, anız veya bitki örtüsü (bağ ve bahçe artığı ot, dal ve benzeri) yakılmasına kesinlikle müsaade edilmemesi, kontrollerin Orman İşletme Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca yapılması, ormanlık alanlara yakın olan yerlerdeki düğün ve benzeri organizasyonlarda orman yangınına neden olabilecek havai fişek, dilek balonu gibi yanıcı madde kullanılmasına izin verilmemesi, kontrollerin İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığınca yapılması, Ormancılık faaliyetlerinde çalışanlar ve görevliler dışında ormanlık alanlara girişlerin 30.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Havai Fişek Haberleri | Havai Fişek Haber - Haberler - Sayfa 2 - Havai Fişek haberleri, son dakika havai fişek haber ve gelişmeleri burada. SAKARYA Havai fişek fabrikasındaki patlamanın 200 sayfalık bilirkişi raporu tamamlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 06:39:49. #1.14#
title