Hattat Tarım Makinaları Bayileri ile Buluştu

Ürünlerini Ülkenin Tamamına Yaymayı Öngören Hattat Tarım Makinaları Aş, Bayileriyle Bir Araya Geldi

Hattat Tarım Makinaları Bayileri ile Buluştu

Ürünlerini ülkenin tamamına yaymayı öngören Hattat Tarım Makinaları AŞ, bayileriyle bir araya geldi. Firma yönetimi bayileri ile ve ürün ile hizmetleri ele aldı. Ayrıca 444 777 3 numaralı Mutlu Müşteri hattının tanıtımını yaptı.

Hattat Tarım Traktör, bayilerini 4-6 Subat tarihleri arasında Antalya Limra otelde topladı. Büyük ilgi gören toplantıda bayilere hitap eden Genel Müdür Abdullah Akkuş, 2010 itibari ile traktör piyasasının önemli oranda büyüdüğünü belirtti. Hattat Tarım'ın yeni modelleri ile traktör piyasasından ciddi bir pay alabilceğini aktardı.

Satış Müdürü Ender Sutuna'da bayilere firmanın hedeflerini anlattı. Satış sonrası müşteri memnuniyetine Hattat Tarım olarak verdikleri öneme değinen Sutuna, yeni hizmete soktukları 444 777 3 numaralı Müşteri Memnuniyeti hattının devreye girdiğini bildirdi.

Hattat Tarım İletişim Sorumlusu Fatih Büyükyahşi de 444 777 3 nolu numaranın ayrı bir anlamı oldugunu kaydederek 'Dört Dörtlük hizmet Türkiyenin 7 bölgesinde Satış, Servis ve Yedek Parça' sloganı ile yola çıkarak mutlu müşteri topluluğu yaratarak müşteri memnuniyetinde akla gelen ilk firma olmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Ferrari Traktörü'nün pazarlama direktörü Abdelkbur El Mani ve Valtra traktör pazarlama direktörü Kimmo Ruuti'de toplantıda söz aldı.

Dünya piyasasında Valtra ve Ferrari marka traktörlerin yerleri, üretimleri, kaliteleri hakkında bayilere bilgi verildi. Bayiler, soru cevap bölümünde talep ve şikayetlerini dillendirdi. Traktörlerin kullanıcısına daha fazla hitap edebilmesi amacı ile isteklerini Hattat Tarım ile paylaşarak görüş alışverişinde bulundu.

Akşam saatlerinde tertip edilen kokteyl sonrasında verilen yemekte 2010 yılı en basarılı bayiler ödül töreninde birinci olan bayi plaketini Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hattat'ın elinden aldı. - İSTANBUL