Hatice Dağlı bulundu mu? Müge Anlı'da aranan 86 yaşındaki Hatice Dağlı kimdir, ne oldu? - Haberler
Haberi Paylaş

Hatice Dağlı bulundu mu? Müge Anlı'da aranan 86 yaşındaki Hatice Dağlı kimdir, ne oldu?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Hatice Dağlı bulundu mu? Müge Anlı'da aranan 86 yaşındaki Hatice Dağlı kimdir, ne oldu?

86 yaşındaki Hatice Dağlı bulundu mu? sorusu gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Müge Anlı, yıllardır ATV ekranlarında Müge Anlı ile tatlı sert programını sunmaktadır. Programda pek çok isim geçerken son olarak Hatice Dağlı konusu ele alınıyor. Hatice Dağlı bulundu mu? Müge Anlı'da aranan 86 yaşındaki Hatice Dağlı kimdir, ne oldu?

Hatice Dağlı bulundu mu? Müge Anlı'da aranan 86 yaşındaki Hatice Dağlı kimdir, ne oldu? sorularının yanıtları Müge Anlı ile Tatlı Sert izleyicileri tarafından araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor... Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

HATİCE DAĞLI KİMDİR?

Kastamonu'da yaşayan 86 yaşındaki Hatice Dağlı'nın kaybolduğu ancak yaşadığı binadan hiç çıkmadığı belirtildi. Hatice Dağlı'yı arama çalışmaları sürüyor...

6 gündür kayıp olan Hatice Dağlı'nın değneği ve kıyafetleri farklı noktalarda bulunuyor.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title