Hatice Cengiz Haberleri

Hatice Cengiz haber, Hatice Cengiz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hatice Cengiz - 09.11.2018
Dha İstanbul - Hatice Cengiz: Cemal'i Son Arzusundan Mahrum Ettiler
Haber: Ertan KILIÇ / İSTANBUL DHA - Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, gündemdeki iddiaları değerlendirdi.
Hatice Cengiz - 03.11.2018
Cemal Kaşıkçı İsrail Üretimi Yazılımla Gözetlendi" İddiası
Öte yandan, panele katılanlara video mesaj yoluyla hitap eden Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz de ABD Başkanı Donald Trump'ın, Kaşıkçı'nın cesedinin bulunmasına yardım etmesi gerektiğini belirtti.
Hatice Cengiz - 02.11.2018
Uluslararası Toplum Kaşıkçı'nın Katillerini Adalete Teslim Etmeli"
NEW Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz, uluslararası toplumu, Kaşıkçı'nın cinayetinin sorumlularını adalet önüne getirilmesi ve cesedinin sevenlerine teslim edilmesi için adım atmaya çağırdı.
Hatice Cengiz - 30.10.2018
Kaşıkçı'nın Nişanlısından Trump'a Çağrı
Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz, ABD Başkanı Donald Trump'a seslenerek, "Başkan Trump, gerçeğin ortaya çıkarılmasına ve adaletin icra edilmesine yardım etmeli.
Hatice Cengiz - 26.10.2018
Cemal Kaşıkçı'nın Nişanlısı Hatice Cengiz Gözyaşları İçinde Yaşananları Anlattı
Gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın nişanlısı Hatice Cengiz, gözyaşları içinde yaşananları anlattı.
Hatice Cengiz - 26.10.2018
Hatice Cengiz O Günü Anlattı
İstanbul DHASuudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz, "Sıkı sıkıya bana isimleri tembih etmiş olsa ciddi endişeleri vardı anlamına gelir. Gerçekten hayati anlamda bir tehlike düşünmüyordu.
Hatice Cengiz - 25.10.2018
Cemal Kaşıkçı Soruşturmasıyla İlgili Detaylar Ortaya Çıkıyor
Aramalar sırasında Türk yetkililer konsolosluk ve konutta yapılan incelemelerde başkonsolosun makam odasında yoğunlaştığı öğrenildi. Konuttaki odalarım bazı bölgelerinde yeni boya işlemleri yapıldığı ortaya çıktı. Soruşturma heyetindeki güvenlik uzmanları, konsolosluk bahçesinde geçtiğimiz günlerde evrakların yakılarak imha edilmesiyle ilgili ise bu durumum rutin olarak yaptıkları bir eylem olmadığını düşünüyor.Öte yandan, İnterpol aracılığıyla, yurt içinde bulunan bazı kişilerin gördükleri rüyalar üzerinden cesedin çeşitli yerlerde olduğuna yönelik emniyete çok sayıda ihbar geldiği öğrenildi. İhbarları inceleyen emniyet yetkililerine göre gelen tüm ihbarların asılsız olduğu ortaya çıktı. Öldürüldüğü açıklanan gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluğa girerken nişanlısı Hatice Cengiz'e verdiği 2 cep telefonunda geçmişe dönük olarak incelemenin devam ettiği öğrenildi.
Hatice Cengiz - 25.10.2018
Kaşıkçı Soruşturmasında Yeni Detaylar
KAŞIKÇI'NIN 2 TELEFONU İNCELENİYOR Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluğa girerken nişanlısı Hatice Cengiz'e verdiği 2 cep telefonunda geçmişe yönelik olarak incelemenin devam ettiği öğrenildi.
Hatice Cengiz - 25.10.2018
Kaşıkçı Soruşturmasında Yeni Detaylar
Kaşıkçı'nın konsolosluğa girerken nişanlısı Hatice Cengiz'e verdiği 2 cep telefonu inceleniyor.
Hatice Cengiz - 23.10.2018
AP'den "Kaşıkçı" Açıklaması
Tajani, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz'in AP'ye başvurduğunu bildirdi.
Hatice Cengiz - 23.10.2018
Kılıçdaroğlu: Suudi Konsolos Kimden İzin Alıp Gitti, Hangi Gerekçeyle Gitti?
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu. Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülmesiyle ilgili konuşan Kılıçdaroğlu, şunları söyledi: "Cemal Kaşıkçı 2 Ekim Salı günü saat 13.14'te Suudi Arabistan'ın Başkonsolosluğu'na gidiyor ama gitmeden önce nişanlısına diyor ki, 'Eğer ben çıkmazsam sen Türk-Arap Medya Derneği'ne haber vereceksin. Sonra da AK Parti'nin Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay'a da bilgi vereceksin' diyor. Aynı gün saat 16.40'ta yani 3,5 saat geçtikten sonra Kaşıkçı çıkmayınca nişanlısı iki yeri de arıyor, Levent Polis Karakolu da dahil olmak üzere ve 2 Ekim Salı günü normal olarak Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturmayı başlatmış oluyor. Peki Yasin Aktay ne yapıyor? Yasin Aktay'ın sözleriyle aynen okuyorum: 'Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz'in aramasından sonra, bizim İstihbaratı da, Emniyet güçlerimizi de, Sayın Cumhurbaşkanının ofisini de hemen hızlı bir şekilde bilgilendirdim.
Hatice Cengiz - 21.10.2018
İstanbul Valiliği'nden Cemal Kaşıkçı'nın Nişanlısına Koruma Kararı
İstanbul Valiliği, Cemal Kaşıkçı’nın nişanlısı Hatice Cengiz’in başvurusu üzerine koruma kararı çıkardı.
Hatice Cengiz - 21.10.2018
Suudi Gazeteci Kaşıkçı'nın Öldürülmesi
Alınan bilgiye göre, İstanbul Valiliği, Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz'in güvenliğinin sağlanması için koruma kararı aldı.
Hatice Cengiz - 21.10.2018
Suudi Gazeteci Kaşıkçı'nın Öldürülmesi
TORONTO (AA) – Kanada Dışişleri Bakanı Chrystia Freeland, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesini kınadıklarını belirterek, "Kaşıkçı'yı öldürmekten sorumlu olanlar hesap vermeli ve adalet önüne çıkarılmalıdır.
Hatice Cengiz - 18.10.2018
Dha İstanbul -Başsavcılıktan Cemal Kaşıkçı Açıklaması...
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı ile ilgili soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada "Adli soruşturma, uluslararası hukuk/teamül, anlaşma ve sözleşme hükümlerine riayet edilerek titizlikle ve tüm boyutlarıyla yürütülmektedir" denildi.   İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan yazılı açıklama şu şekilde: "- Olayın adli mercilere (Levent Polis Karakolu) Hatice Cengiz tarafından bildirilmesi üzerine (2 Ekim 2018, saat 16.
Hatice Cengiz - 18.10.2018
Başsavcılıktan "Kaşıkçı" Açıklaması
Olayın Levent Polis Merkezi'ne 2 Ekim'de saat 16.40'ta Hatice Cengiz tarafından bildirilmesi üzerine Başsavcılıkça derhal soruşturma başlatıldığına vurgu yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi: "Olay mahallinin diplomatik misyon temsilciliği olması sebebiyle Adalet ve Dışişleri bakanlıklarının aracılığıyla Suudi Arabistan Krallığı yetkili temsilcilikleriyle gereken yazışmalar yapılmış ve olay mahallinde yapılacak arama ve kriminal incelemeler için izin verilmesi talebinde bulunulmuştur.
Hatice Cengiz - 16.10.2018
Cemal Kaşıkçı Olayı Hala Gizemini Koruyor
"Bu refleksler olayın içinde birçok şüphenin olduğunu gösteriyor" Kaşıkçı'nın kaybolduğunu kamuoyuna ilk duyuran nişanlısı, konsolosluk binası dışında bekleyen Hatice Cengiz oldu.
Hatice Cengiz - 14.10.2018
Kaşıkçı'nın Nişanlısı New York Times'a Makale Yazdı
NEW Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz, ABD'nin önde gelen gazetelerinden New York Times'a yazdığı makalede, "Cemal'i kaybettiysek sadece kınamak yetmez. Onu bizden alan insanlar, siyasi konumlarına bakılmaksızın sorumlu tutulmalı ve hukuki çerçevede cezalandırılmalıdır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hatice Cengiz Haberleri | Hatice Cengiz Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hatice Cengiz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hatice Cengiz kimdir, hayatı ve biyografisi. New York Times'tan Kaşıkçı Cinayeti Videosu (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.2.2021 07:46:12. #1.14#
title