Hastanede Çalışan Memur Ağaca Asılı Bulundu

Hastanede Çalışan Memur Ağaca Asılı Bulundu

Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nde kayıt-kabul memuru olarak çalışan 37 yaşındaki Çetin Asan, ormanlık alanda ağaca asılı ölü bulundu.

Hastanede Çalışan Memur Ağaca Asılı Bulundu

Manisa Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nde kayıt-kabul memuru olarak çalışan 37 yaşındaki Çetin Asan, ormanlık alanda ağaca asılı ölü bulundu. İntihar ettiği sanılan Asan'ın kesin ölüm nedeninin, otopsi sonucu belirleneceği bildirildi.

Kırkahvesi Mevkii'ndeki ormanlık alanda bugün saat 08.00 sıralarında yürüyüş yapanlar, ağaca iple asılı bir erkek cesedi görüp durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, cesedin Merkez Efendi Devlet Hastanesi'nde kayıt- kabul memuru olarak çalışan Çetin Asan'a ait olduğunu belirledi. İntihar ettiği sanılan evli ve üç çocuk babası Asan'ın cesedi, polis ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından önce Manisa Devlet Hastanesi'ne, ardından da kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Çevresinde sevilen biri olan Asan'ın, eşi ve çocuklarını da geçen hafta memleketleri Ağrı'ya gönderdiği öğrenildi. Polis, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi. - Manisa