Hasan Taş Haberleri

Hasan Taş haber, Hasan Taş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Taş - 10.12.2015
Serhat İlleri İzmir'de Tanıtılıyor
Kars, Sarıkamış ve Ağrı'dan turizmciler, SERKA organizasyonuyla bugün açılan ve 13 Aralık Pazar gününe kadar devam edecek olan Travel Turkey İzmir fuarına katıldı.  Kars Kültür ve Turizm İl Müdürü Hakan Doğanay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından biri olan "Travel Turkey İzmir" fuarının dokuzuncusunun,  gastronomi (yemek kültürleri) ana temasıyla düzenlendiğini belirtti.  SERKA organizasyonuyla bölge illerinin ve yeme içme kültürünün bu fuarla tanıtım imkanının bulunacağını ifade eden Doğanay, şunları kaydetti:   "Kars, Ağrı ve Sarıkamış'ta hizmet eden turizm işletmecileriyle böyle önemli bir fuarda buluşmak mutluluk verici. Özellikle bölgenin yöresel lezzetlerini burada tanıtmak için iyi bir fırsat oldu. İnşallah hayırlı olur. SERKA'ya böyle bir organizasyonda turizmcileri bir araya getirdiği için teşekkür ediyoruz." Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş da fuarın Kars ve Sarıkamış'ın tanıtılması için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu dile getirerek, "Travel Turkey İzmir fuarı tanıtım için çok önemli fuarlardan biri.
Hasan Taş - 9.12.2015
Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde Yeni Yıl Hazırlığı
Sarıkamış ilçesindeki Türkiye'nin yeni gözdesi Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde, yılbaşı hareketliliği yaşanıyor.  Sarıkamış Turizm Derneği  (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yılbaşı için hazırlık çalışmalarının hızla sürdüğünü belirtti.
Hasan Taş - 8.11.2015
Saturder Başkanı Taş Açıklaması
Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş, 7 Haziran milletvekili seçimlerinden sonra gelişen olaylar nedeniyle bölgenin duran ekonomisinin 1 Kasım'dan sonra yeniden canlandığını söyledi.
Hasan Taş - 4.11.2015
İzmir'de Meraların Tel Örgüyle Çevirileceği İddiası
Mahallede yaşan Hasan Taş (35), gazetecilere yaptığı açıklamada  yaklaşık 6 ay önce mahalledeki bazı tarım alanlarının bir tarım şirketi tarafından satın alındığını, mahalle içindeki alanların tel örgülerle çevrildiğini söyledi.
Hasan Taş - 12.10.2015
Büyükorhan Turizmle Büyüyor Projesi" Tanıtıldı
Belediye Başkanı Hasan Taş da toplam bütçenin 373 bin 115 lira olduğunu dile getirerek, şöyle konuştu: "Proje kapsamında Görecik Yaylası'nda otantik kıl çadırlar, yapay gölet, çocuk oyun alanları, piknik alanları ve birçok değişiklikler yapılacak.
Hasan Taş - 10.10.2015
Uü Yönetimi Muhtarlarla Buluşuyor
İlk olarak Büyükorhan ilçesindeki UÜ Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen toplantıya, Kaymakam Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Hasan Taş, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.
Hasan Taş - 20.9.2015
Sarıkamış'ta Turizm Toplantısı Yapıldı
İlçedeki bir otelde düzenlenen toplantıya, SATURDER Başkanı Mir Hasan Taş, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy ve derneğin yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Hasan Taş - 20.9.2015
Büyükorhan'da Toplu Sünnet Şöleni
Belediye Başkanı Hasan Taş ise şölene katılanlara teşekkür etti.
Hasan Taş - 18.9.2015
Sarıkamış'ta Kayak Merkezindeki Yangın
Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Erol Yarar, Sarıkamış ilçesinde 13 Eylül'de çıkan yangında zarar gören Cıbıltepe Kayak Merkezi'nin yapılacak onarımla kış sezonuna yetiştirileceğini bildirdi.  Türkiye'nin önemli kış turizm merkezleri arasında yer alan ve bölücü terör örgütü PKK mensuplarının sabotajı sonucu çıktığı şüphesi bulunan yangında zarar gören Cıbıltepe Kayak Merkezi'nde hasar tespit çalışmaları başladı.  Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Yarar, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Gürsel Polat, Kayak Merkezi Genel Müdürü Sacit Özbey, Sarıkamış Turizm Derneği Başkanı Mir Hasan Taş, Gençlik ve Spor Bakanlığı Tesisler Dairesi teknik personeliyle incelemelerde bulundu.
Hasan Taş - 16.9.2015
Sürücülere Bayram Öncesi Uyarılar
Sürücü Kursları ve Eğitimi Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mir Hasan Taş, Kurban Bayramı tatilinin uzaması dolayısıyla yollarda trafik yoğunluğunun artacağını belirterek, sürücülerin tedbirli ve dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.
Hasan Taş - 20.8.2015
Süper Lig'de Sakat ve Cezalı Futbolcular
Eskişehirspor: SAKAT: Kamil Ahmet CEZALI: Causic -------------------------------------- KAYSERİSPOR CEZALI: Samba Sow -------------------------------------- TORKU KONYASPOR CEZALI: Langelov -------------------------------------- MERSİN İDMANYURDU: CEZALI: Hasan Taş SAKAT: Yok -------------------------------------
Hasan Taş - 5.8.2015
Saturder Başkanı Taş,terör Olayları Turizmi Olumsuz Etkiliyor
Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş, Terör olaylarının bir an önce son bulması için herkesin elinden geleni yapması gerektiğini belirtti.
Hasan Taş - 5.8.2015
Terör Olayları Turizmi Olumsuz Etkiliyor"
Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş, yaptığı açıklamada, Kars ve Sarıkamış bölgesinde oteller, turizm işletmeleri ve esnafların yaşanan şiddet olayları nedeniyle ekonomik ve sosyal açıdan sıkıntı yaşadığını söyledi.
Hasan Taş - 27.6.2015
Sarıkamış'ta Turizm Tesisleri Artacak
Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş, turizm ve sportif amaçlı tesislerin hayata geçmesiyle ilçede turist potansiyelinin artacağını söyledi.
Hasan Taş - 24.6.2015
Başkan Altepe: "Dağ Yöresini Kalkındırmayı Hedefliyoruz"
Başkan Altepe'ye destek teşekkürü Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş da Ramazan ayının bereketli geçmesini dilediği konuşmasında, Büyükorhan'ın yanında olduğunu hissettiren Başkan Altepe'ye teşekkür etti.
Hasan Taş - 3.6.2015
Gümüşhane'den Kısa Kısa
Halk Eğitimi Merkezi Salonunda düzenlenen serginin açılışına Vali Yardımcısı İsmail Özkan, İl Garnizon Komutan Yardımcısı Albay Hasan Metin, Belediye Başkanı Ercan Çimen, İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hasan Taş ve davetliler katıldı.
Hasan Taş - 26.5.2015
Saturder, Turizm Fuarına Katıldı
SATURDER Başkanı Mir Hasan Taş, gazetecilere yaptığı açıklamada, turizm fuarlarının bölgenin tanıtılması için büyük önem taşıdığını, bu amaçla Batum'da yapılan EXPO BATUMİ Turizm Fuarının çok yararlı olduğunu söyledi.
Hasan Taş - 26.5.2015
Mir Hasan Taş Tüsekon Yönetim Kurulu Üyeliği Seçildi
Doğu Anadolu Sürücü Kursları Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi, Mir Hasan Taş, Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu (TÜSEKON) Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.
Hasan Taş - 26.5.2015
Tüsekon Genel Kurulu
Doğu Anadolu Sürücü Kursları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Mir Hasan Taş, Türkiye Sürücü Kursları ve Eğitimcileri Konfederasyonu (TÜSEKON) Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.
Hasan Taş - 9.5.2015
Saturder, Batum "Turizm Fuarı" Hazırlıklarını Tamamladı
SATURDER Başkanı Mir Hasan Taş, yaptığı açıklamada, 20-22 Mayıs'ta yapılacak fuara katılmak üzere, KOSGEB Kars Hizmet Merkezi Müdürlüğünün desteğiyle hazırlıkların tamamlandığını söyledi.
Hasan Taş - 6.5.2015
Gümüşhane'de Arıcılara Kovan Altlığı Desteği
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü bahçesinde düzenlenen dağıtım törenine, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Edip Birşen, İl Müdür Yardımcısı Metin Yalvaç, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Taş, Gümüşhane Arıcılar Birliği Başkanı Niyazi Gül ve arıcılar katıldı.
Hasan Taş - 4.5.2015
Dağ Bölgesine Termal Tesis
Doğayla uyumlu ahşap yapılar… Başkan Altepe, Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş ve Büyükşehir bürokratlarıyla birlikte Düğüncüler Köyü'ndeki termal alanda incelemelerde bulundu.
Hasan Taş - 4.5.2015
Dağ Bölgesine Termal Tesis
Bölgeye sağlık ve tatil amaçlı fonksiyonel bir tesis yapacaklarını açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, en büyük hedeflerinin ise, dağ bölgesini kalkındırarak, göç vermesinin önüne geçmektir olduğunu açıkladı. Doğayla uyumlu ahşap yapılar yapmayı planladıklarını belirten Başkan Altepe, Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş ve Büyükşehir bürokratlarıyla birlikte Düğüncüler Köyü'ndeki termal alanda incelemelerde bulundu.
Hasan Taş - 4.5.2015
Dağ Bölgesine Termal Tesis
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş ve büyükşehir bürokratlarıyla birlikte Düğüncüler köyündeki termal alanda incelemelerde bulundu.
Hasan Taş - 30.4.2015
Başkan Altepe'den Çifte Açılış
Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği törene Başkan Altepe'nin yanı sıra AK Parti Bursa Milletvekili İsmet Su, Harmancık Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ve Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş da katıldı.
Hasan Taş - 30.4.2015
Başkan Altepe´den Çifte Açılış
Tavşanlı Karayolu Simav Kavşağı'nda yer alan terminal açılışı nedeniyle tören düzenlendi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği törene Başkan Altepe'nin yanı sıra AK Parti Bursa Milletvekili İsmet Su, Harmancık Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ve Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Taş Haberleri | Hasan Taş Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Hasan Taş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Taş kimdir, hayatı ve biyografisi. Büyükorhan'da Köy Yolları Sıcak Asfaltla Buluşuyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.10.2020 16:00:21. #1.15#
title