Hasan Taş Haberleri

Hasan Taş haber, Hasan Taş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Taş - 27.9.2016
Büyükorhan Belediye Başkanı Taş Açıklaması
Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş, ilçedeki "Düğüncüler Sıcak Su Kaynakları"nın jeotermal seracılığa ve sağlık turizmine kazandırılacağını söyledi.
Hasan Taş - 27.9.2016
Büyükorhan'da Pazar Yerine Şehidin İsmi Verildi
Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş, yaptığı açıklamada, Şehit Uzman Çavuş Zeki Uğur' un isminin yaşatılması için tüm meclis üyeleriyle birlikte böyle bir karar aldıklarını söyledi.
Hasan Taş - 23.8.2016
Türkiye-Rusya İlişkilerindeki İyileşme
Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş, Türkiye- Rusya ilişkilerin normalleşmesinin, bölge kış turizminin gelişmesi açısından önem taşıdığını ifade ederek, "Hükümetimizin Rusya ile olan ilişkileri normalleştirmesi hepimizi çok heyecanlandırdı.
Hasan Taş - 18.7.2016
Uü'de Mezuniyet Töreni
Yaklaşık 500 öğrencinin gerçek diplomalarını aldığı törende Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş, rektör yardımcıları, yöneticiler, akademisyenler, öğrenciler ve aileleri hazır bulundu.
Hasan Taş - 9.7.2016
Saturder Başkanı Taş'dan Turizm Değerlendirmesi
Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş, "Amacımız, Sarıkamış'ı, yapılan yatırımlarla hem bölgenin, hem de Kafkasların turizm merkezi haline getirmek.
Hasan Taş - 15.6.2016
Büyükorhan'da Çifte Açılış
Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, ilçelerde halkla buluşma toplantıları haline gelen iftar organizasyonları kapsamında Büyükorhan ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. İftar öncesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan yatırımları hizmete alan ve devam eden yatırımları inceleyen Başkan Altepe, ilk olarak Kınık bölgesinde inşa edilen BUSMEK Halı Dokuma Evi'nin açılışını gerçekleştirdi. Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş ve Büyükşehir bürokratlarıyla birlikte halı dokuma evini gezen Başkan Altepe, BUSMEK Koordinatörü Şahin Arat'tan verilen hizmetler hakkında bilgiler aldı.
Hasan Taş - 9.6.2016
HARMANCIK, Büyükşehir Desteğiyle Gelişiyor
3 açılış, 1 temel atma, 1 iftar Bütünşehir Yasası'ndan aldığı yetkileri ilçeler için kullanan ve merkeze bağlı bölgelerin birer birer dönüşüp gelişmesine neden olan Büyükşehir Belediyesi, sağladığı katkılarla Harmancık İlçesi'ne adeta Ramazan sevinci yaşattı. İlçede Büyükşehir Belediyesi'nin imkanlarıyla inşa edilen 3 yatırımın açılışı ile 1 yatırımın temel atma töreni, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin de katıldığı törenlerle gerçekleştirildi. Başkan Altepe, Harmancık'taki temasları kapsamında yine Büyükşehir desteğiyle ilçe belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına da katıldı. Yatırımların hizmete alınması ve temel atma ile düzenlenen iftara Başkan Altepe'nin yanı sıra Harmancık Kaymakamı Hakan Engin, Harmancık Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya ve Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş ile vatandaşlar katıldı.
Hasan Taş - 26.5.2016
Erfelek Kaymakamlık Turnuvası Sona Erdi
Kaymakam Hasan Taş, Sağlık Spor Kulübü yöneticilerini tebrik ederek, turnuvaya katılan takımlara teşekkür etti.
Hasan Taş - 28.4.2016
Kıbrıs Harekatı'na Katılan Er 42 Yıl Sonra Tankıyla Buluştu
Kıbrıs Barış Harekatı'nda Beşparmak Dağlarının zirvesine Türk ordusunun tankını çıkaran Abdülkadir Kurt, 42 yıl sonra tankın bulunduğu yere gitti.
Hasan Taş - 18.4.2016
Saturder'den Sarıkamış Belediyesine Ziyaret
Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy'u makamında ziyaret etti.
Hasan Taş - 28.3.2016
Sarıkamış'ta Turizm Toplantısı
Turizm faaliyetlerinin 12 aya yayılması halinde bölgenin önemli ölçüde kalkınacağını belirten Karaman, şunları kaydetti: "İlçemizde turizm faaliyetlerini devletimizin alt yapı desteği ve özel sektörün yatırımlarıyla daha üst seviye çıkarmak durumundayız. Bölgemizin tanıtımına ihtiyacımız var. Özellikle tarihi, turistik ve doğal güzellikleri yansıtacak görsel ağırlıklı kitap, dergi, broşür ve benzeri materyallerin hazırlanması için çalışma başlattık. Ayrıca nisan ayı içinde gerçekleştireceğimiz Turizm Haftası etkinlikleri içinde hazırlıklarımız sürüyor. İnşallah Sarıkamış, 4 mevsim turistlerin mekanı olacak." Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş ise tanıtım faaliyetlerinin önemli olduğunu ifade ederek, bu bağlamda tur operatörleri, reklam ajansları ile mutlaka görüşülmesi gerektiğini söyledi.
Hasan Taş - 24.2.2016
Büyükorhan'da Köy Yolları Sıcak Asfaltla Buluşuyor
Tarihinde görmediği hizmeti alıyor Beraberindeki Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş ile birlikte 6 mahallenin kullandığı grup yolunda başlatılan çalışmaları yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, çalışmalar hakkında Genel Sekreter Yardımcısı Fehmi Ökten'den bilgi aldı.
Hasan Taş - 13.2.2016
Cıbıltepe Kayak Merkezinde Hafta Sonu Yoğunluğu
Türkiye'nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan ve kar kalınlığının 180 santimetreye ulaştığı Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Tesisleri'nde, hafta sonu yoğunluğu yaşandı. Kristal kar kalitesi ve sarıçam ormanları arasındaki uzun kayak pistleriyle kayak tutkunlarının gözdesi haline gelen Cıbıltepe'ye, Türkiye'nin farklı il ve ilçelerden gelen kayak severler, snowboard yapmanın ve kayak ile kızak kaymanın keyfini doyasıya yaşadı. Sarıkamış Turizm Derneği (SATURDER) Başkanı Mir Hasan Taş, AA muhabirine, Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezinde kayak yapmanın ayrıcalık olduğunu söyledi.
Hasan Taş - 17.1.2016
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan
"Terör örgütleri hangi kaynaktan beslenirse beslensin, kendini nasıl anlamlandırırsa anlamlandırsın terör bir insanlık suçudur" diyen Karaaslan, şöyle devam etti: "Bu öyle bir konu ki amalar, fakatlar, eğerler hiç aynı cümle içerisinde kullanılmayacak kelimeler. Biz terörü insanlık suçu olarak görüyoruz ve bu mücadeleyi o anlamda bu kararlılıkla devam ettiriyoruz. Bize göre terörün her boyutu, her şekli aynı. Bunu böyle nitelendirmeyenler, nitelendirecek cesareti kendinde bulamayanlar, bunu farklı yollarda anlaşılabilir hale getirmeye çalışanlar var ama onlar da en az terör örgütü mensupları kadar bu işe hizmet etmekte. Asla terör başarılı olamayacak." Karaaslan, Şanlıurfa'da vatani görevini yaparken yaralanan ve ameliyat edilirken hayatını kaybeden jandarma onbaşı Hasan Taş'ın ailesine de taziye ziyaretinde bulundu.
Hasan Taş - 17.1.2016
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan Açıklaması
"Terör örgütleri hangi kaynaktan beslenirse beslensin, kendini nasıl anlamlandırırsa anlamlandırsın terör bir insanlık suçudur" diyen Karaaslan, şöyle devam etti: "Bu öyle bir konu ki amalar, fakatlar, eğerler hiç aynı cümle içerisinde kullanılmayacak kelimeler. Biz terörü insanlık suçu olarak görüyoruz ve bu mücadeleyi o anlamda bu kararlılıkla devam ettiriyoruz. Bize göre terörün her boyutu, her şekli aynı. Bunu böyle nitelendirmeyenler, nitelendirecek cesareti kendinde bulamayanlar, bunu farklı yollarda anlaşılabilir hale getirmeye çalışanlar var ama onlar da en az terör örgütü mensupları kadar bu işe hizmet etmekte. Asla terör başarılı olamayacak." Karaaslan, Şanlıurfa'da vatani görevini yaparken yaralanan ve ameliyat edilirken hayatını kaybeden jandarma onbaşı Hasan Taş'ın ailesine de taziye ziyaretinde bulundu.
Hasan Taş - 14.1.2016
Ameliyatın Ardından Ölen Askerin Cenazesi Toprağa Verildi
Vatani görevini Şanlıurfa'da yaparken geçirdiği burun ameliyatından sonra kalbinin durması sonucu vefat eden Jandarma Onbaşı Hasan Taş'ın cenazesi, memleketi Samsun'un Bafra ilçesinde defnedildi.
Hasan Taş - 11.12.2015
Orhaneli'de Bin 500 Kişilik Cami, İbadete Açıldı
Konuşmaların ardından Altepe, AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten, Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş, Büyükorhan Kaymakamı Murat Karaloğlu ve beraberindekiler, caminin açılış kurdelesini kesti.
Hasan Taş - 11.12.2015
Büyükorhan Merkez Camii İbadete Açıldı
Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş ise, Merkez Camii'nin Büyükorhan halkı, Hükümet ve belediye işbirliğinde yapıldığını ifade ederek, kutsal mekanın hayırlara vesile olmasını diledi.
Hasan Taş - 11.12.2015
İpek Böcekçiliğini Canlandırmak İçin Dut Fidanı Dikildi
Coşkun, Bursa'da 69 bin dut fidanı dikileceğini belirterek, şöyle devam etti: "Çalışmalar kapsamında, 2014'te 14 bin dut fidanını toprakla buluşturduk. Bu yıl, 25 bin adet dut fidanı dikildi. Kalanı da önümüzdeki yıl dikilerek, 69 bin dut fidanını toprakla buluşturulmuş olacak. 2016'da toplam 1 milyon fidan dikilecek. Bunların 25 bini dut, 51 bini ceviz ve badem fidanı olacak. Bu fidanlar, köylüye bir katkı sağlasın. Buradaki köylüler de bir isteğim var dikilen bu fidanlara sahip çıksın." Konuşmanın ardından Büyükorhan Belediye Başkanı Hasan Taş, Büyükorhan Kaymakam Vekili Murat Karaloğlu ile öğrenci ve vatandaşlar, 4 hektarlık alana 3 bin dut fidanı dikti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Taş Haberleri | Hasan Taş Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Hasan Taş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Taş kimdir, hayatı ve biyografisi. Kars'ta Kış Turizmi Değerlendirme Toplantısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 22:11:51. #1.15#
title