HASAN TANRISEVEN HABERLERİ

Hasan Tanrıseven haber, Hasan Tanrıseven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Tanrıseven - 24.09.2012
Yatağan'da Ayser-Kazım Eren Ortaokulu Açıldı
Okulun bahçesinde düzenlenen açılış törenine CHP Milletvekili Nurettin Demir, Muğla Valisi Fatih Şahin, İl Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Fevzi Kurşun, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Belediye Başkanı Haşmet Işık, Bozüyük Belediye Başkanı Yaşar Gencel, Ula Belediye Başkanı Nadi Şenkal, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hasan Tanrıseven - 13.08.2012
Yatağan Protokolü Ormancılarla Buluştu
Kozağaç Orman Yangın Ekip Binası'nda Orman İşletme Müdürlüğü tarafından organize edilen yemeğe, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Muğla İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Şahbaz, Bozüyük Belediye Başkanı Yaşar Gencel, Yatağan Orman İşletme Müdürü H.
Hasan Tanrıseven - 20.07.2012
Yatağan'a Mobese Müjdesi
İhaleye çıkacak olan mobese sistemi ile ilgili esnaflar; "Mobese sisteminin kurulması caydırıcı olacaktır, can ve mal güvenliğimiz için bu sistem son derece gerekliydi. İlçemizde çok fazla hırsızlık olayı yaşanmıyor, ancak kurulan mobese sistemi ile az da olsa yaşanan aksilikler azalacaktır. Mobese çalışmasında emeği geçen başta kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ediyoruz" diye konuştular.
Hasan Tanrıseven - 19.07.2012
Yatağan'da 'Öldüm Öldüm Dirildim'e Büyük İlgi
Tiyatroyu, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Yatağan Belediye Başkanı H.
Hasan Tanrıseven - 19.07.2012
Kaymakam Tanrıseven'den Sbs Şampiyonlarına Ödül
Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, SBS-8'de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Yatağan TEK Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu öğrencisi Eda Nur Doğan'ı çeyrek altınla ödüllendirdi.
Hasan Tanrıseven - 29.06.2012
'Muğla Avrupa Birliği Yolunda El Ele' Projesi Tanıtıldı
Muğla Valiliği Avrupa Birliği (AB) ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi tarafından "Muğla Avrupa Birliği Yolunda El Ele" proje çalışmasının faaliyete başlaması dolayısıyla tanıtım toplantısı düzenlendi. Konakaltı Kültür Merkezi'ndeki toplantıya Vali Fatih Şahin, Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Cangil, Belediye Başkanı Osman Gürün, İl Emniyet Müdürü Kadir Ay, Garnizon Komutanı Jandarma Kurmay Albay Fevzi Kurşun, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Hasan Tanrıseven - 29.06.2012
"Türkiye AB'ye Güç Katar"
Muğla Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Koordinasyon Merkezi tarafından düzenlenen 'Muğla Avrupa Birliği Yolunda El Ele' proje çalışmasının faaliyete başlaması nedeniyle düzenlenen toplantı Konakaltı Kültür Merkezi salonunda yapıldı. Toplantıya, Vali Fatih Şahin, AB Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mehmet Cangir, Belediye Başkanı Osman Gürün, İl Emniyet Müdürü Kadir Ay, Garnizon Komutanı Jandarma Kurmay Albay Fevzi kurşun, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, kurum müdürleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.
Hasan Tanrıseven - 19.06.2012
Şehit Haberleri Üzerine Festival İptal Edildi
Yatağan ilçesinde 11 yıldır geleneksel olarak devam eden ve bu yıl 12'ncisi düzenlenen 'Gençlik, Kültür ve Sanat Festivali'nin ilk günü yürüyüş korteji ve festival ateşinin yakılması ile Salı günü başlamıştı. Hakkari Dağlıca bölgesinde teröristler ile çıkan çatışmada 8 şehit haberinin gelmesi üzerine Yatağan Belediye Başkanı Haşmet Işık, Kaymakam Hasan Tanrıseven ve Garnizon Komutanı Yüzbaşı Göksel Söylemez yaptıkları toplantı sonrası festivali iptal ettiklerini açıkladı.
Hasan Tanrıseven - 19.06.2012
Yatağan'da Festival Coşkusu
Bu yıl ilk defa festivale CHP Milletvekillerinden hiç birisi katılmazken, Muğla Belediye Başkanı Osman Gürün de katılmadı. Festivale, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Cemal Gürpınar, çevre belde belediye başkanları, İl Genel Meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Tanrıseven - 19.06.2012
Yatağan'da Festival Coşkusu
Belediye önünde dün başlayan festival yürüyüşü, Kaya Köstepen stadında model uçak ve uçurtma gösterisi ile devam etti. Gece de festival ateşi yakıldı. Festivale, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, CHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Cemal Gürpınar, çevre belde belediye başkanları, İl genel meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Tanrıseven - 11.06.2012
3 Bin 250 Yıllık Tarihi Yolu Yeniden Canlandıracaklar
Yaptığımız çalışmalar kapsamında toprak altında kalan yolu temizleyip belirgin hale getirdik. Mozaikleri ve sütunları gün ışığına çıkardık. Yapılan çalışmanın ardından yolda yaya yürünebileceği gibi fayton, at ve deve ile seyahat edilebilecek. Yolun bir bölümünün açılması için yürütülen projenin ilk bölümü bitti. Ama yolun tamamının turizme kazandırılmasını hedefliyoruz." -Turistleri tarihi kostümlerle karşılayacaklar- Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven de Stratonikeia Antik Kenti'nden geçen ve "Kültür Yolu" olarak isimlendirilen tarihi yol güzergahında bir dizi çalışma yaptıklarını söyledi.
Hasan Tanrıseven - 06.06.2012
Arkeoloji Mezunları Kazı Yaptıkları Antik Kentte Kep Fırlattı
Konuşmların ardından Muğla Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, CHP'li Yatağan Belediye Başkanı Haşmet Işık, Muğla İl Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof.
Hasan Tanrıseven - 06.06.2012
4200 Yıllık Kentte Mezuniyet Töreni
Törende ses düzeni kullanılmazken, doğal ses tonu ile konuşmalar yapıldı. Stratonikeia antik kenti tiyatrosunda düzenlenen törene Muğla Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof.
Hasan Tanrıseven - 05.06.2012
Antik Tiyatro'da Mezuniyet Töreni
Öğrencilere diplomalarını Muğla Vali Yardımcısı Ahmet Ali Barış, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Yatağan Belediye Başkanı Haşmet Işık, Kültür ve Turizm Müdürü Kamil Özer, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof.
Hasan Tanrıseven - 28.05.2012
Bal-Ser İnşaat Seramiksan Showroom'u Açıldı
Türkiye çapında konsept mağazalarla hizmet veren Seramiksan'ın showroom'larına Milas Bal-Ser Seramik İnş.San.Ltd eklendi. Seramiksan'ın ileri teknolojisinin ve estetik tasarımlarının sergilendiği showroom'un 25 Mayıs da yapılan açılışına Muğla Valisi Fatih Şahin, Milas Kaymakamı M. Bahattin Atçı, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ile Seramiksan ve Bal-Ser yöneticileri katıldı.
Hasan Tanrıseven - 12.05.2012
Muğla1 Çöplükte Yaşam Son Buldu
GÖZYAŞLARINI TUTAMADILAR Gazetecilerin durumu bildirdiği Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven'in talimatı üzerine Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkilileri ile jandarma ailenin yaşadığı naylon çadıra gidince gördükleri manzara karşısında gözyaşlarını tutamadı.
Hasan Tanrıseven - 12.05.2012
Çöplükte Kurduğu Naylon Çadırda 6 Çocuğu ile Kalıyor
Gazetecilerin durumu bildirdiği Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven'in talimatı üzerine Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkilileri ile jandarma ailenin yaşadığı naylon çadıra giderek, aile fertlerinin durumunu belirledi.
Hasan Tanrıseven - 12.05.2012
Çöp Alanında Yaşayan 6 Çocuklu Aileye Kaymakamlık Sahip Çıktı
Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven de ailenin durumunu öğrenince ilgili birimleri devreye soktuklarını, anne ile en büyüğü 13 yaşında, en küçüğü 7 aylık olan çocukları Fethiye Kadın Sığınma Evi'ne yerleştirdiklerini kaydetti.
Hasan Tanrıseven - 29.04.2012
Yatağan Stratonikeia'da Kazılar Başladı
2012 yılının ilk kazmasının vurulduğu törene Denizli Valisi Abdülkadir Demir, Denizli Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Muğla Vali Vekili Faruk Necmi Kurt, Muğla Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Yatağan Belediye Başkanı Haşmet Işık, İl Genel meclis Başkanı Cemal Gürpınar ve İtalyan arkeologlar katıldı.
Hasan Tanrıseven - 29.04.2012
Stratonikeia'da 2012'in İlk Kazması Denizli Valisinden
2012 yılının ilk kazmasının vurulduğu törene Denizli valisi Abdülkadir Demir, Muğla Vali Vekili Faruk Necmi Kurt, Denizli Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı, Muğla Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Yatağan Belediye Başkanı Haşmet Işık, İl Genel meclis Başkanı Cemal Gürpınar ve İtalyan Arkeologlar katıldı.
Hasan Tanrıseven - 13.04.2012
Yatağan'daki Depremzedeler Dönüyor
Ailesiyle Van'a dönme kararı alan 10 çocuk ve 25 torun sahibi Fikri Önay, Kaymakam Hasan Tanrıseven'e teşekkür ziyaretinde bulundu.
Hasan Tanrıseven - 13.03.2012
Muğla'da Çanakkale Şehitleri Anıldı
Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi'nde, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi dolayısıyla düzenlenen programdan önce Muğla Valisi Yardımcısı Mestan Yayman ve İl Emniyet Müdürü Kadir Ay tarafından sergi açıldı. Burada konuyan Yayman, "Bu vatanı bizlere emanet eden şehitlere minnettarız. Bu organizasyonda emeği geçenlere de teşekkür ederim." dedi. Çanakkale Savaşı'ndaki siperler ve yaralı asker figürleri yer aldığı sergide, Muğlalı şehitlerin isimlerinin yazılı olduğu mezar taşları ve kabirleri de büyük ilgi çekti. Serginin gezilmesinin ardından katılımcılara, Çanakkale'de savaşan askerlerin bir öğün yemeği olan buğday ekmeği ve üzüm hoşafı ikram edildi. Daha sonra İzmir Tiyatro Grubu, "Dönmeyi Düşünmediler" isimli oyunu sahneledi. Programa Ula Kaymakamı Erol Karaömeroğlu, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Hasan Tanrıseven - 23.02.2012
Tayin Edilen Yeaş Genel Müdürü Şerifoğlu'na Plaket Verildi
Yatağan Kaymakamın Hasan Tanrıseven, Şerifoğlu ve hayırsever Tayyibe Karakaya'yı makamında kabul etti.
Hasan Tanrıseven - 23.02.2012
Muğla'da Orman Köylüsüne Fıstık Çamı Fidanı Dağıtıldı
Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, yaptığı açıklamada, "Başbakanlık Ağaçlandırma Seferberliği Eylem Planı kapsamında Orman İşletme Müdürlüğü'nce üretilen fıstık çamlarını, ilçemizin köy ve beldelerinde dağıtıyoruz.
Hasan Tanrıseven - 17.02.2012
Yatağan'da 37 Bin Fıstık Çamı Fidanı Dağıtılacak
Yatağan Orman İşletme Müdürlüğü'nün başlattığı "Ağaçlandırma Seferberliği" dolayısıyla müdürlüğün bahçesinde tören düzenlendi. Törene Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Muğla İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Şahbaz, Yatağan Emniyet Müdürü Oğuz Kaan Akçal ve köy muhtarları ile çok sayıda kişi katıldı.
Hasan Tanrıseven - 13.02.2012
Yatağan'da "İlçe Tütün Kontrol Kurulu" Oluşturuldu
Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, gazetecilere yaptığı açıklamada, sigara yasağına uyulması ve bu konuda denetimlerin artırılması için, "İlçe Tütün Kontrol Kurulu" oluşturulduğunu söyledi.
Hasan Tanrıseven - 08.02.2012
Kaymakam Tanrıseven'den Depremzede Ailelere Ziyaret
Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Van'dan ilçeye yerleşen iki depremzede aileyi ziyaret etti.
Hasan Tanrıseven - 06.02.2012
Muğla'da Bankacılıkla Reel Sektör Biraraya Geldi
Muğla'da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Türkiye Bankalar Birliği (TBB) işbirliğiyle, "Yatırım Projeleri ve Fizibilite ve Finansmanı" konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Muğla Ticaret ve Sanayisi Odası (MUTSO)'nın evsahipliğindeki toplantıya Muğla Belediye Başkanı Vekili Yavuz Kayı, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Koşmaz, MUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş, belediye başkanları, daire müdürleri, Afyonkarahisar, Aydın, Denizli ve Muğla'dan- işadamları katıldı.
Hasan Tanrıseven - 15.01.2012
Pehlivan Develer Spor Kulübü İçin Güreşti
Güreşlere Muğla, Aydın, İzmir ve Antalya bölgesinde yaklaşık 120 deve katılırken, güreşleri CHP Muğla milletvekilleri Prof. Dr. Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Tolga Çandar, Yatağan Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, İl Genel Meclis Başkanı Cemal Gürpınar, İl Emniyet Müdür Kadir Ay ve yaklaşık 5 bin kişi izledi.
Hasan Tanrıseven - 15.01.2012
Yatağan'da Deve Güreşi Festivali Yapıldı
Güreşleri, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, milletvekilleri, ilçe ve belde belediye başkanları da izledi.
Hasan Tanrıseven - 12.01.2012
Çekül Vakfı'nın "Kentler Çocuklarındır Kültürel Eğitim Programı"
Bu yıl "Kentler Çocuklarındır Kültürel Eğitim Programı"na dahil edilen Yatağan'da bir süre incelemelerde bulanan ÇEKÜL Vakfı üyeleri Servet Yanardağ ve Cangül Özer, daha sonra Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven ve Belediye Başkanı Haşmet Işık'ı ziyaret etti.
Hasan Tanrıseven - 11.01.2012
Yatağan Deve Güreşi Festivali 15 Ocak'ta Yapılacak
Yatağan Belediyesi önünde, beraberinde, Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven, İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar, belde belediye başkanları ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle buluşan Başkan Işık, 3 deveyle ilçe merkezini gezerek vatandaşları güreşlere davet etti.
Hasan Tanrıseven - 06.01.2012
Yatağanlı Tekvandocu Milli Takım Kampına Çağrıldı
Antrenörü Mesut Gül ile birlikte önce Yatağan Kaymakamı Hasan Tanrıseven'i, ardından da Belediye Başkanı Haşmet Işık'ı ziyaret eden başarılı sporcu, kendisine destek olan herkese teşekkür etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Tanrıseven Haberleri | Hasan Tanrıseven Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Hasan Tanrıseven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Tanrıseven kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünyada 27 Tane Türkiye'de Tek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 16:59:45. #1.15#

title