HASAN TANRISEVEN HABERLERİ

Hasan Tanrıseven haber, Hasan Tanrıseven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Tanrıseven - 29.05.2018
Tire Halk Eğitimi Merkezi'den Yıl Sonu Sergisi
Hangar Çok Amaçlı Salon'daki açılış töreninde konuşan Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Halk Eğitim Merkezi'nin çok geniş kitlelere ulaştığını belirtti.
Hasan Tanrıseven - 06.05.2018
İzmir'de Sağanak Etkili Oldu
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, sağanak yağış nedeniyle ilçede kriz masası oluşturduklarını belirterek, şunları kaydetti: "İlçemizde mevsim normallerinin üstünde bir yağış oldu.
Hasan Tanrıseven - 29.04.2018
Girit'ten Tire'ye Lezzet ve Kültür Festivali
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, festivalin açılışında yaptığı konuşmada, son derece engin ve köklü bir tarihe sahip olan Anadolu coğrafyasının kültürel yönden de çok zengin olduğunu söyledi.
Hasan Tanrıseven - 23.04.2018
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, programda yaptığı konuşmada, çocukların bayramını kutlayarak "Başta Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum.
Hasan Tanrıseven - 16.04.2018
Yazar Armağan'ın İsmi Kütüphaneye Verildi
Kaymakam Hasan Tanrıseven, kütüphanede düzenlenen isim verme töreninde yaptığı konuşmada, Armağan'nın bölge için çok önemli bir kişi olduğunu, kütüphanenin isim değişikliğine kendisinin de destek verdiğini belirterek, bu süreçte AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli'nin de hep yanlarında olduğunu ifade etti.
Hasan Tanrıseven - 07.04.2018
Tire'de Festival Heyecanı
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, festivalle ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçenin ciddi bir tarım ve hayvancılık potansiyeli bulunduğunu belirterek, "Bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz festivalle Tire'nin tarımsal ve yöresel ürünlerini görücüye çıkarıyoruz.
Hasan Tanrıseven - 01.04.2018
Tire'de "Giritliler Buluşması ve Ot Festivali" Etkinliği
Gölet Şenlik Alanı'nda düzenlenen etkinlikte konuşan Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Tire'nin tarihi geçmişine değinerek, "Bu tip organizasyonlar, vatandaşlarımızın aidiyet duydukları kökleri ile bağlarının güçlü tutulması ve bununla birlikte geçmişimizin gelecek kuşaklara aktarılabilmesi açısından da çok önemli.
Hasan Tanrıseven - 08.03.2018
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde Doyranlı Mahallesi'nde oturan engelli Emine Edirel'in yolunu yaptırarak, aileyi evinde ziyaret etti.
Hasan Tanrıseven - 14.02.2018
Tire'de Sevgililer Günü'nde Şehit Annelerine Ziyaret
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven'in eşi Ceylan Tanrıseven ve Gönül Elçileri, Sevgililer Günü'nde şehit ailelerine ziyarette bulundu, ziyaretlerde duygusal anlar yaşandı.
Hasan Tanrıseven - 06.02.2018
Şehit Aydoğan'ın İsmi Kütüphanede Yaşatılacak
Törende konuşan Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, şehit Aydoğan'ı rahmetle andığını belirterek, özellikle güvenlik kuvvetlerinin görevlerini yaparken her türü zorlukla karşılaşabildiğini vurguladı.
Hasan Tanrıseven - 30.01.2018
Tire'de Muhtarlara Hizmet Binası Yapılacak
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, "Hizmet binası olmayan muhtarlarımıza devletimiz hizmet binası sağlayacak.
Hasan Tanrıseven - 17.01.2018
İntihar Eden Polis Memuru Toprağa Verildi
Polis memuru Mustafa Ç. için bugün ikindide, Tire İmam Hatip Camii'nde cenaze namazı kılındı. Cenaze törenine Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire Başsavcısı Fatih Geliş, Tire Cumhuriyet savcıları Ali Saim Demirkol ve Uğur Taşkıran, İzmir İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ömer Okan Özer, Tire Emniyet Müdürü Hasan Özge, Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, Ödemiş Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, Kiraz Emniyet Müdürü Ömüray Bozkurt, bazı siyasi partilerin temsilcileri, çeşitli kurum ve kuruluşların müdür ve yöneticileri ile Mustafa Ç.
Hasan Tanrıseven - 20.12.2017
Tire'de Hükümet Konağı Projesi Ele Alındı
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, yeni Hükümet Konağı Projesi yüklenici firma yetkilileriyle değerlendirme toplantısı yaparak, yetkililerden bilgi aldı.
Hasan Tanrıseven - 04.12.2017
Dünya Engelliler Günü
Tire'de, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla tören düzenlendi.
Hasan Tanrıseven - 24.11.2017
24 Kasım Öğretmenler Günü
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven yaptığı konuşmada, bilgi çağında yaşandığını ve bu çağın öğretmenlere yeni görevler yüklediğini belirtti.
Hasan Tanrıseven - 21.11.2017
Tire'de Satranç Turnuvasında Dereceye Girenler Belli Oldu
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, yaptığı açıklamada, gençlerin satranç sporuna ilgisinin ve sevgisinin giderek artmasının mutluluk verici olduğunu kaydetti.
Hasan Tanrıseven - 17.11.2017
Tire'de Süt İşleme Atölyesi Projesi Destek Bekliyor
Bu ihtiyacı karşılamak için açılan okullarda süt işletmeciliği bölümlerinin açıldığını ancak yine de yetersiz kalması nedeniyle Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde 15 kursiyerle Peynir Üretim Kursu düzenlediklerini aktaran Aksoy, şöyle konuştu: "Atölyemizin ihtiyacı olan süt pişirme kazanı, peynir mayalama teknesi, tereyağı yoğurma makinesi, süt transfer pompası İBB Meslek Fabrikası tarafından temin edildi. İşlenmiş peynir üretimine hazır süt ihtiyacımız ise Tire Süt Kooperatifi tarafından ücretsiz karşılanmaktadır. Okulumuz bahçesinde 200 metrekare atıl alan bulunmaktadır. Bu alanda süt, gıda işleme ve üretim atölyesi oluşturmak için piyasa araştırması yaptık. Bu atölyenin inşaat ve büyük donanım tutarı toplam 241 bin 890 liradır. Yerel ya da İzmir genelindeki imkanlarla projemizi geliştirebildiğimiz takdirde bu üretim atölyesi Türkiye'de tek olacaktır." Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven de Halk Eğitim Merkezi'nin istihdam yaratmayı amaçlayan kurslarıyla önemli bir işlev gördüğünü, süt ve süt ürünlerine yönelik endüstriyel ara eleman yetiştirilmesi konusundaki çalışmaların ailelere yeni istihdam olanakları yaratacağını belirtti.
Hasan Tanrıseven - 28.10.2017
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na Doğru
Tire Tire Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven ve Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek Atatürk Anıtı'na çelenk sundu Öte yandan Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, yayımladığı mesajında, "Bu bayram vesilesi ile ortaya koyacağımız birlik beraberlik tablosu, aramıza nifak tohumları ekmeye çalışanlara en güzel cevaptır.
Hasan Tanrıseven - 19.10.2017
Tire Kaymakamlığı'nın Logosu Tescillendi
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven'in talebi doğrultusunda çalışmalarına başlanan ve Ahi Evran Mesleki ve Anadolu Teknik Lisesi Makina Teknolojileri Öğretmeni Murat Balcı tarafından tasarlanan Tire Kaymakamlığı'nın yeni logosu İzmir Valiliği tarafından tescil edildi.
Hasan Tanrıseven - 25.09.2017
Ebso Meclis Toplantısı Tire'de Yapıldı
Toplantıya Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, TOSBİ Müteşebbis Kurulu Başkanı Metin Aktaş, TOSBİ Yönetim Kurulu Başkanı Kosat Gürler, Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Çapkınoğlu ve EBSO Meclis üyeleri katıldı.
Hasan Tanrıseven - 18.09.2017
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı
Törene, Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, Tire Milli Eğitim Müdürü Mehmet Erkurt, okulu yaptıran Nefise Çetin, öğrenciler ile öğrenci velileri katıldı.
Hasan Tanrıseven - 18.09.2017
İzmir'de Şehit Ailesini Duygulandıran Tören
Kaymakam Hasan Tanrıseven, kendisiyle okula gelen şehidin babası Aktürk'e okulun tabelasını göstererek, "Cafer amca bak tabelaya ne yazıyor" dedikten sonra tabelayı okuyan Aktürk çifti gözyaşı dökerek Tanrıseven'e sarıldı.
Hasan Tanrıseven - 14.09.2017
Tire'de Güvenli Eğitim Toplantısı
Tire ilçesinde yeni eğitim öğretim yılı öncesi Kaymakam Hasan Tanrıseven başkanlığında güvenli eğitim toplantısı yapıldı.
Hasan Tanrıseven - 13.09.2017
Tire İnciri Özel Kurutma Yöntemiyle Değer Kazanacak
Toplantıda konuşan Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, projenin Tire incirine değer katacağını söyledi.
Hasan Tanrıseven - 04.09.2017
Tire'nin Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü
Buradaki törende konuşan Kaymakam Hasan Tanrıseven, 4 Eylül'ün sadece ilçenin kurtuluşu olmadığını aktararak, gençlere emanet edilmiş yüce bir miras olduğunu belirtti.
Hasan Tanrıseven - 18.08.2017
Tire'de Kanser Hastaları İçin Proje Başlatıldı
İstasyon Hangar Salonu'nda düzenlenen bilgilendirme toplantısında konuşan Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, projeyi çok önemsediklerini ve Tire Toplum Sağlığı Merkezi, Devlet Hastanesi ve Halk Eğitim Merkeziyle işbirliği içerisinde sürdüreceklerini söyledi.
Hasan Tanrıseven - 30.07.2017
AK Parti Tire İlçe Başkanı Çeltikcoğlu'nun Acı Günü
Cenaze törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı İzmir Milletvekili Hamza Dağ'ın yanı sıra Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven ve Çeltikcoğlu'nun yakınları katıldı.
Hasan Tanrıseven - 28.07.2017
Tire'de İhtiyaç Sahibi 100 Çocuğa Kıyafet Yardımı
Etkinliğe katılan Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, çocukların giydirilmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek, sosyal sorumluluk projelerini desteklemekten mutluluk duyduğunu söyledi.
Hasan Tanrıseven - 16.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, AK Parti Tire İlçe Başkanı Mehmet Çeltikcoğlu ile ilçe protokolü ve çok sayıda vatandaşın katıldığı etkinlikte, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 15 Temmuz Şehitleri Köprüsünde yaptığı konuşma canlı izlendi.
Hasan Tanrıseven - 15.07.2017
Selçuk'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı Açıldı
Selçuk Kaymakam Vekili Hasan Tanrıseven, törende yaptığı konuşmada, darbe girişimini kınayarak, günlerce demokrasi nöbeti tutan bu milletin, aziz vatanın sahipsiz olmadığını tüm dünyaya gösterdiğini söyledi.
Hasan Tanrıseven - 14.07.2017
Dha Yurt Bülteni - 13
Görüntü Dökümü ---------------------- Konvoydan görüntü Dernek üyelerinin yürüyüşü Pankartlardan görüntü İncirlik tabelasından görüntü Derk üyesinin konuşması Haber - Kamera: Çağlar ÖZTÜRK/ADANA, ======================================= Selçuk'ta 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı açıldı İZMİR'in Selçuk İlçesi'nde, 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminde şehit olanların anısına Selçuk Belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı açıldı.  Selçuk Belediyesi tarafından 15 Temmuz 2016 da ki hain darbe girişiminde şehit olanların anısına 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkı açıldı. Açılışına Selçuk Kaymakam Vekili Dr. Hasan Tanrıseven, Selçuk Belediye Başkanı Dr.
Hasan Tanrıseven - 14.07.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, konuşmasında hain darbe girişimini lanetleyerek, "Duruşumuz ve düsturumuz milletimizle birlikte hiç değişmedi.
Hasan Tanrıseven - 21.06.2017
Tire Kutsan Myo'da Mezuniyet Sevinci
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, törende yaptığı konuşmada, ilçedeki yükseköğretim kurumlarının sayısını artırmayı amaçladıklarını ifade ederek, şunları söyledi: "Bu sene biz Kredi ve Yurtlar Kurumuna arazi tahsisi yaptık ve buranın yurt yapılması için de çalışıyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Tanrıseven Haberleri | Hasan Tanrıseven Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hasan Tanrıseven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Tanrıseven kimdir, hayatı ve biyografisi. Törende Fenalaşan Öğrencinin Yardımına AK Parti'li Yönetici Koştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 15:19:49. #1.16#

title