HASAN ŞILDAK HABERLERİ

Hasan Şıldak haber, Hasan Şıldak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Şıldak - 22.08.2021
Çanakçı Yangını Kontrol Altına Alındı
Dursunbey İlçesine bağlı Çanakçı Mahallesinde yaşanan yangın kontrol altına alındı. Ekipler ile birlikte helikopter desteği de sağlanmasıyla ormanlık alanda başlayan yangının hızlı ve etkili bir müdahaleyle kontrol altına alınması dolayısıyla Vali Hasan Şıldak sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla açıklamada bulundu.
Hasan Şıldak - 22.08.2021
Afet Bölgesine Balıkesir'den Destek
Balıkesir genelinde firmalar ve vatandaşlar tarafından yapılan gıda, hijyen ve kıyafet malzemelerinin yüklendiği yardım tırları hafta içinde bölgeye ulaştırıldı. Vali Hasan Şıldak yardımlara ilişkin sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla kampanyaya destek olan firmalara, vatandaşlara, kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.
Hasan Şıldak - 20.08.2021
Vali Şıldak'ın Yoğun Ziyaret Programı
Vali Hasan Şıldak'ı günlük programı kapsamında ilk olarak Halk Bankası Bölge Koordinatörü Erdoğan Başıhoş ile Balıkesir Şube Müdürü Güven Çelik, ardından Ravini Madencilik İşletme sahipleri Fahri-Cüneyt-Cengiz Ermişler ziyaret etti.
Hasan Şıldak - 20.08.2021
Balıkesirspor'dan Vali Şıldak'a Ziyaret
Balıkesirspor Kulüp Başkanlığına yakın zaman önce seçilen Özgür Yılmaz beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali Hasan Şıldak'ı ziyaret etti.
Hasan Şıldak - 17.08.2021
Karesi Belediyesi Kültür Sanat Evi Restore Edildi
Vali Hasan Şıldak, Karesi Belediyesi tarafından restore edilerek hizmete açılan Balıkesir'deki medeniyet mirasının anıtsal yapılarından olan Yıldırım Bayezid Külliyesi İmarethanesi'nin "Karesi Belediyesi Kültür Sanat Evi" olarak hizmete açılması dolayısıyla düzenlenen programa katıldı.
Hasan Şıldak - 17.08.2021
Vali Şıldak İftar Sofrasında Vatandaşlarla Bir Arada
Vali Hasan Şıldak ve Eşi Fatma Nur Şıldak Muharrem Ayı dolayısıyla Balıkesir Ögretmenevinde düzenlenen iftara katıldılar.
Hasan Şıldak - 14.08.2021
Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi Yeni Eğitim-Öğretim Yılına Hazırlanıyor
2021-2022 eğitim-öğretim yılında uygulanmaya devam edecek olan BİGEP Projesinin yeni dönem hazırlık çalışmaları ve yapılacak revizyon önerilerinin görüşüldüğü değerlendirme toplantısı yapıldı. Vali Hasan Şıldak başkanlığında Valilik Kocaseyit Toplantı Salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve ilgililer katıldı.
Hasan Şıldak - 13.08.2021
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneğinden Vali Şıldak'a Ziyaret
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Balıkesir Şube Başkanı Erdem Özer ve Kadın Komitesi Başkanı Gülhan Darende Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali Hasan Şıldak'ı ziyaret ettiler.
Hasan Şıldak - 08.08.2021
Kazdağları'na komando koruması
Vali Hasan Şıldak başkanlığında gerçekleştirilen toplantılarla yangınlara yönelik hazırlıklar tekrar gözden geçirildi, kurumlar arasında en ileri düzeyde koordinasyon sağlandı.
Hasan Şıldak - 02.08.2021
Son dakika haberi: Balıkesir'de mesire, piknik alanları, tabiat parkları ve milli parklarda ateş yakılması yasaklandı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, tüm vatandaşların tedbirlere riayet ederek, gerekli hassasiyetin gösterilmesini istediklerini kaydetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Şıldak Haberleri | Hasan Şıldak Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hasan Şıldak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Şıldak kimdir, hayatı ve biyografisi. TRAKYA'DA ZAFER COŞKUSU.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 18:56:43. #1.16#

title