HASAN SERT HABERLERİ

Hasan Sert haber, Hasan Sert son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Sert - 24.03.2016
AK Parti Siirt Milletvekili Aktay Açıklaması
Toplantıya, Türkiye'den katılan heyette AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, İstanbul Milletvekili Hasan Sert, CHP Mersin Milletvekili Aytu Atıcı, TBMM Meclis Dış İlişkiler Sekreteri Hatice Er As ve Zambiya Türkiye Büyükelçisi Ahmet Şemddin Arda'nın bulunduğunu aktaran Aktay, birçok ülkenin heyetleriyle ikili temaslarda bulunduklarını kaydetti.
Hasan Sert - 05.12.2015
Maltepe'de Kentsel Dönüşüm Planı Halkla Birlikte Hazırlandı
TÜRKİYE'DE BİR İLK Kılıç'ın konuşması sonrası Maltepe Belediyesi Plan ve Proje Müdürü Aliye Şengül tarafından planla ilgili sunum gerçekleştirildi. Planın oluşmasında emeği geçen Uzman İnşaat Mühendisi Hasan Sert, Türkiye'de ilk kez bir kentsel dönüşüm projesinde böylesi bir yöntem uygulandığına dikkat çekerek, planın teknik açıdan çok başarılı olduğunu ancak uygulanırken mutlaka eksiklerin görülerek tamamlanması gerektiğini belirtti.
Hasan Sert - 11.11.2015
Milletvekilleri Kayıt Yaptırıyor
Doğalgaza zam yapılıp yapılmayacağının da sorulduğu Taner Yıldız, bu konudaki çalışmaları ilgili bakanın yaptığını ve bakanlığın titizlikle yönetildiğini belirterek, vatandaşın odak noktaları olduğunu, hizmetlerin de bu kapsamda gerçekleştirildiğini kaydetti.  -Afrikalı konuklarıyla geldi AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert de yeğeni ile Afrika ve Balkan ülkelerinden gelen konuklarıyla kayıt işlemlerini yaptırdı.
Hasan Sert - 02.11.2015
AK Parti 17 İlde Adaylarının Tamamını Meclis'e Gönderdi
AK Parti'nin 1 Kasım'da yapılan seçimde çıkardığı milletvekilleri ve seçim bölgeleri şöyle: Adana : Ömer Çelik, Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Talip Küçükcan, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı Adıyaman :  Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat Afyonkarahisar : Veysel Eroğlu, Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal  Ağrı: Cesim Gökçe Aksaray : İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, Mustafa Serdengeçti  Amasya :  Mehmet Naci Bostan, Haluk İpek  Ankara 1. Bölge : Ali Babacan, Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Fatih Şahin Ankara 2. Bölge : Cemil Çiçek, Yıldırım Tuğrul Türkeş, Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Nevzat Ceylan Antalya : Mevlüt Çavuşoğlu, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik, İbrahim Aydın, Atay Uslu Ardahan :  Orhan Atalay Artvin :  İsrafil Kışla Aydın : Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz, Mustafa Savaş  Balıkesir :  Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan  Bartın :  Yılmaz Tunç Batman :  Ataullah Hamidi  Bayburt :  Naci Ağbal, Şahap Kavcıoğlu   Bilecik :  Halil Eldemir Bingöl :  Cevdet Yılmaz, Enver Fehmioğlu Bitlis :  Vedat Demiröz Bolu :  Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü Burdur : Bayram Özçelik, Reşat Petek Bursa :  Mehmet Müezzinoğlu, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, Hakan Çavuşoğlu, Bennur Karaburun, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten Çanakkale :  Bülent Turan, Ayhan Gider  Çankırı :  Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz Çorum :  Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt  Denizli :  Nihat Zeybekci, Sema Ramazanoğlu, Şahin Tin, Cahit Özkan  Diyarbakır : Mehmet Galip Ensarioğlu, Ebubekir Bal  Düzce :  Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir Edirne : Rafet Sezen Elazığ : Tahir Öztürk, Metin Bulut, Ömer Serdar, Ejder Açıkkapı  Erzincan : Sebahattin Karakelle, Serkan Bayram  Erzurum : Recep Akdağ, Mustafa Ilıcalı, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir, Orhan Deligöz  Eskişehir :  Nabi Avcı, Harun Karacan, Emine Nur Günay Gaziantep :  Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Ahmet Uzer, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Abdülkadir Yüksel, Mehmet Erdoğan Giresun : Nurettin Canikli, Cemal Öztürk, Sabri Öztürk  Gümüşhane : Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş  Hatay :  Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu Iğdır : Nurettin Aras Isparta :  Süreyya Sadi Bilgiç, Sait Yüce İstanbul 1. Bölge : İsmail Kahraman, Mustafa Ataş, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Azmi Ekinci, Osman Boyraz, Hasan Turan, Hasan Sert, Mehmet Ali Pulcu, Hurşit Yıldırım, Hulusi Şentürk  İstanbul 2.
Hasan Sert - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - İstanbul 1. Bölge
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İstanbul 1. Bölge Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti İSMAİL KAHRAMAN 2 - AK Parti MUSTAFA ATAŞ 3.
Hasan Sert - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - İstanbul 1. Bölge
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İstanbul 1. Bölge Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti İSMAİL KAHRAMAN 2 - AK Parti MUSTAFA ATAŞ 3.
Hasan Sert - 29.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Hasan Sert - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Sunuldu (1)
AK Parti'nin 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ya verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
Hasan Sert - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
Hasan Sert - 18.09.2015
AK Parti Aday Listesi Belli Oldu
AK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
Hasan Sert - 22.08.2015
Türkiye Aromatik Bitkilerden Yıllık 100 Milyon Dolar Gelir Sağlıyor
Ürünün pazarlaması ile ilgili de bir sıkıntı bulunmadığına dikkat çeken Karaca, önder çiftçi Hasan Sert'e çalışmalarda göstermiş olduğu gayret ve uyum için teşekkür etti.
Hasan Sert - 17.06.2015
Ünüvar: Koalisyonları Konuşurken Erken Seçim Konuşmak Doğru Olmaz
25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri'nin ardından Parlamento'ya giren milletvekilleri mazbatalarını aldıktan sonra kayıt işlemleri için Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) gelmeye devam ediyor. Vekiller için oluşturulan kayıt masalarında CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet, AK Parti Kilis Milletvekili Reşit Polat, HDP Siirt Milletvekili Hatice Seviptekin, HDP Diyarbakır Milletvekili Edip Berk, HDP Diyarbakır Milletvekili Ziya Pir, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Can, CHP Hatay Milletvekili Hilmi Yaralayıcı, AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Sert, AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, AK Parti Tokat Milletvekilleri Coşkun Çakır ve Celil Göçer, CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlus kayıt işlemlerini yaptırdı.
Hasan Sert - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
AK Parti'nin dünkü seçimlerde çıkardığı milletvekilleri ve seçim bölgeleri şöyle: Adana : Necdet Ünüvar, Fatma Güldemet Sarı, Sadullah Kısacık, Talip Küçükkan, Mehmet Şükrü Erdinç Adıyaman :  Ahmet Aydın, Adnan Boynukara, İbrahim Halil Fırat, Salih Fırat Afyonkarahisar :  Halil Ürün, Ali Özkaya, Remziye Sıvacı Aksaray : İlknur İnceöz, Nevzat Palta Amasya :  Mehmet Naci Bostan, Sait Yüce Ankara 1. Bölge :  Yalçın Akdoğan, Ahmet Gündoğdu, Ali İhsan Arslan, Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Ertan Aydın, Tülay Selamoğlu Ankara 2. Bölge :  Emrullah İşler, Ahmet İyimaya, Lütfiye Selva Çam, Vedat Bilgin, Aydın Ünal, Ayhan Yılmaz, Mahmut Sami Mallı, Nevzat Ceylan Antalya :  Lütfi Elvan, Mustafa Köse, Hüseyin Samani, Gökcen Özdoğan Enç, Sena Nur Çelik Ardahan :  Orhan Atalay Artvin :  İsrafil Kışla Aydın :  Mehmet Sadım Atay, Abdurrahman Öz Balıkesir :  Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu Bartın :  Yılmaz Tunç Batman :  Ziver Özdemir Bayburt :  Naci Ağbal  Bilecik :  Halil Erdemir Bingöl :  Şebnem Koçakelçi, Enver Fehmioğlu Bitlis :  Vedat Demiröz Bolu :  Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü Burdur :  Reşat Petek Bursa :  Mehmet Müezzinoğlu, Emine Yavuz Gözgeç, Cemalettin Kani Torun, Hüseyin Şahin, İsmet Su, Hakan Çavuşoğlu, Önder Matlı, Zekeriya Birkan, Bennur Karaburun Çanakkale :  Bülent Turan Çankırı :  Muhammet Emin Akbaşoğlu, Hüseyin Filiz Çorum :  Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu  Denizli :  Nihat Zeybekci, Mehmet Yüksel, Bilal Uçar Diyarbakır :  Cevdet Yılmaz Düzce :  Faruk Özlü, Fevai Arslan, Ayşe Keşir Edirne :  Şemsettin Emir Elazığ :  Şuay Alpay, Metin Bulut, Serpil Bulut Erzincan :  Talha Erol Durmaz Erzurum :  Efkan Ala, Adnan Yılmaz, Zehra Taşkeneslioğlu, İbrahim Aydemir Eskişehir :  Nabi Avcı, Salih Koca Gaziantep :  Mehmet Şimşek, Abdülhamit Gül, Şamil Tayyar, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Mehmet Erdoğan Giresun :  Turhan Alçelik, Adem Tatlı Gümüşhane :  Kemalettin Aydın Hatay :  Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Mehmet Alğan, Hacı Bayram Türkoğlu Isparta :  Süreyya Sadi Bilgiç, Recep Özel İstanbul 1. Bölge :  İdris Güllüce, Mihrimah Belma Satır, Erol Kaya, Ahmet Berat Çonkar, Osman Can, Berat Albayrak, İsmet Uçma, Metin Külünk, Ravza Kavakcı Kan, Erkan Kandemir, Alev Dedegil, Mehmet Ali Pulcu, Hasan Sert, Hüseyin Yayman İstanbul 2.
Hasan Sert - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 2015
ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : İstanbul 1. Bölge Açılan sandık oranı : 99,99 1 - AK Parti İDRİS GÜLLÜCE 2 - AK Parti MİHRİMAH BELMA SATIR 3 - AK Parti EROL KAYA 4 - AK Parti AHMET BERAT ÇONKAR 5 - AK Parti OSMAN CAN 6 -
Hasan Sert - 21.05.2015
Üsküdar'da "Kentsel Dönüşüm Ofisi" Açıldı
Açılışa, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile AK Parti İstanbul milletvekili adayları Hasan Sert ve Rabia İlhan da katıldı.
Hasan Sert - 07.05.2015
Antalya'da Kültür Bitkisi Olarak Kekik Üretme Çalışmaları
Üretici Hasan Sert'in 5 dekarlık tarlasında gerçekleştirilen demonstrasyon çalışmaları kapsamında, Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü'nden temin edilen tohumlardan üretilen kekik fideleri kullanıldı.
Hasan Sert - 07.05.2015
Kekik Fideleri Toprakla Buluştu
Gaziler Köyü üreticisi Hasan Sert'in 5 dekarlık tarlasında gerçekleştirilecek demonstrasyon kapsamında geçtiğimiz Şubat ayında Ege Tarımsal Araştırma Enstitüsü'nden temin edilen tohumlardan İl Müdürlüğü tarafından üretilen kekik fideleri kullanıldı.
Hasan Sert - 04.05.2015
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş Açıklaması
Topbaş, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, AK Parti İstanbul milletvekili adayı Hasan Sert ve beraberindekilerle Kadıköy-Kartal metro hattı üzerinden Yakacık'tan Kaynarca'ya erişecek Kartal-Kaynarca metro inşaatını inceledi.
Hasan Sert - 19.04.2015
Denizli Büyükşehir Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor: 1-0
49'uncu dakikada Fuat'ın serbest vuruşunda topla buluşan Hasan sert vurdu, kaleciden dönen meşin yuvarlağı defans kornere gönderdi.
Hasan Sert - 07.04.2015
AK Parti Listesi Açıklandı
İşte AK Parti'nin kesinleşen listesi: ADANA 1. NECDET ÜNÜVAR YÜKSEK DOKTOR 2. FATMA GÜLDEMET SARI YÜKSEK MİMAR 3. SADULLAH KISACIK YÜKSEK MÜHENDİS 4. TALİP KÜÇÜKCAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 5. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ YÜKSEK AVUKAT 6. ESRA YALVAÇ YÜKSEK DOKTOR 7. MEHMET CAN YÜKSEK AVUKAT 8. MUSTAFA ÇALIŞKAN YÜKSEK ECZACI 9. ASUMAN TEKİN YÜKSEK MİMAR 10. KASIM PAMUK YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 11. MEHMET FARUK BOZKURT YÜKSEK ÖĞRETMEN 12. RAMAZAN DEMİR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 13. MEHMET AY YÜKSEK AVUKAT 14. HASAN BERZAN TOPRAK YÜKSEK AVUKAT ADIYAMAN 1. AHMET AYDIN YÜKSEK AVUKAT 2. ADNAN BOYNUKARA YÜKSEK MÜHENDİS 3. İBRAHİM HALİL FIRAT YÜKSEK AVUKAT 4. SALİH FIRAT YÜKSEK DOKTOR 5. İCLAL YALÇIN TUTUŞ YÜKSEK ECZACI AFYONKARAHİSAR 1. HALİL ÜRÜN YÜKSEK AVUKAT 2. ALİ ÖZKAYA YÜKSEK AVUKAT 3. REMZİYE SIVACI YÜKSEK DOKTOR 4. AKİF ÖZKALDI YÜKSEK MÜHENDİS 5. FATİH BEDER YÜKSEK AVUKAT AĞRI 1. ABDULLAH ATALAY YÜKSEK MÜHENDİS 2. YILMAZ ENSAROĞLU YÜKSEK İLAHİYATÇI 3. HALİL ÖZYOLCU YÜKSEK AVUKAT 4. ALİ KONYAR ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR AKSARAY 1. İLKNUR İNCEÖZ YÜKSEK AVUKAT 2. NEVZAT PALTA YÜKSEK MÜHENDİS 3. HÜSEYİN HÜYÜK YÜKSEK AVUKAT AMASYA 1. MEHMET NACİ BOSTANCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. SAİT YÜCE YÜKSEK İLAHİYATÇI 3. HASAN ALİ CESUR YÜKSEK MÜHENDİS ANKARA 1 1. YALÇIN AKDOĞAN YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ 2. AHMET GÜNDOĞDU YÜKSEK EĞİTMEN 3. ALİ İHSAN ARSLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 4. JÜLİDE SARIEROĞLU YÜKSEK EKONOMİST 5. MURAT ALPARSLAN YÜKSEK AVUKAT 6. ERTAN AYDIN YÜKSEK MÜŞAVİR 7. TÜLAY SELAMOĞLU YÜKSEK MİMAR 8. FATİH ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT 9. MEHMET EMİN ZARARSIZ YÜKSEK MÜŞAVİR 10. HASAN ALBAYRAK YÜKSEK MÜŞAVİR 11. ERCAN KINACI YÜKSEK AVUKAT 12. BARIŞ AYDIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 13. MURAT KÖSE YÜKSEK MÜHENDİS 14. HASAN KARAGÖZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 15. HATİCE DEMİRTAŞ YÜKSEK AVUKAT 16. HAYDAR ŞAHİN YÜKSEK AVUKAT 17. FATMA COŞAR KARACAN YÜKSEK AVUKAT 18. MEHMET ALİ CANLI YÜKSEK AVUKAT ANKARA 2 1. EMRULLAH İŞLER YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. AHMET İYİMAYA YÜKSEK AVUKAT 3. LÜTFİYE SELVA ÇAM YÜKSEK MÜHENDİS 4. VEDAT BİLGİN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 5. AYDIN ÜNAL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 6. AYHAN YILMAZ ORTA SERBEST/ÖZEL 7. MAHMUT SAMİ MALLI YÜKSEK MÜHENDİS 8. NEVZAT CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 9. AHMET BABA YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 10. NURİ ELİBOL YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 11. ADEM CEYLAN YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 12. SELİM CERRAH YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 13. BÜLENT YAĞMUR YÜKSEK AVUKAT 14. NESLİHAN CENK YÜKSEK MÜHENDİS ANTALYA 1. LÜTFİ ELVAN YÜKSEK EKONOMİST 2. MUSTAFA KÖSE YÜKSEK AVUKAT 3. HÜSEYİN SAMANİ YÜKSEK MÜHENDİS 4. GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ YÜKSEK HALKLA İLİŞKİLER UZMANI 5. SENA NUR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT 6. İBRAHİM AYDIN YÜKSEK MÜHENDİS 7. ATAY USLU YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 8. İBRAHİM TÜRKİŞ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 9. NEVİN KORKMAZ ZOR YÜKSEK AVUKAT 10. HAKKI BEŞKAZALI YÜKSEK AVUKAT 11. ERCAN MEKTEPLİOĞLU YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 12. İZZET YILMAZ YÜKSEK DİŞ HEKİMİ 13. MURTAZA TAMYÜREK ORTA YÖNETİCİ - KAMU 14. MUSTAFA AKDENİZ YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ ARDAHAN 1. ORHAN ATALAY YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. YUNUS BAYDAR YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ ARTVİN 1. İSRAFİL KIŞLA YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. VEDAT KİBAR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR AYDIN 1. MEHMET SADIK ATAY YÜKSEK MÜHENDİS 2. ABDURRAHMAN ÖZ YÜKSEK AVUKAT 3. ZEYNEP ARMAĞAN USLU YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 4. MUSTAFA SAVAŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. METİN YAVUZ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 6. ERSİN ESENLİK YÜKSEK MÜHENDİS 7. CENGİZ ALTINTAŞ YÜKSEK ÖĞRETMEN BALIKESİR 1. MAHMUT POYRAZLI YÜKSEK AVUKAT 2. SEMA KIRCI YÜKSEK DANIŞMAN 3. ALİ AYDINLIOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN 4. AYŞE KARDAŞ YÜKSEK SİYASET BİLİMCİ 5. KASIM BOSTAN YÜKSEK MEMUR 6. MEHMET BAYYİĞİT YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 7. HİLAL DEMİRÖZER YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 8. MUSTAFA CANBEY YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR BARTIN 1. YILMAZ TUNÇ YÜKSEK AVUKAT 2. MUSTAFA YELKENCİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR BATMAN 1. ZİVER ÖZDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS 2. MEHMET EMİN EKMEN YÜKSEK AVUKAT 3. MURAT GÜNEŞTEKİN YÜKSEK MÜHENDİS 4. ADİLE GÜRBÜZ YÜKSEK AVUKAT BAYBURT 1. NACİ AĞBAL YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 2. BÜNYAMİN ÖZBEK YÜKSEK MÜHENDİS BİLECİK 1. HALİL ELDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS 2. RAMAZAN KURTULMUŞ ORTA EMEKLİ BİNGÖL 1. ŞEBNEM KOCAKELÇİ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. ENVER FEHMİOĞLU YÜKSEK ÖĞRETMEN 3. FEYZİ BERDİBEK ORTA SERBEST/ÖZEL BİTLİS 1. VEDAT DEMİRÖZ YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 2. EDİP SAFTER GAYDALI YÜKSEK EKONOMİST 3. FATİH KADİRİOĞLU YÜKSEK MÜHENDİS BOLU 1. ALİ ERCOŞKUN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. FEHMİ KÜPÇÜ YÜKSEK AVUKAT 3. MEHMET EMİN GÜZ YÜKSEK AVUKAT BURDUR 1. REŞAT PETEK YÜKSEK AVUKAT 2. İBRAHİM EKİCİ YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 3. KAMİL ÖZCAN ORTA SERBEST/ÖZEL BURSA 1. MEHMET MÜEZZİNOĞLU YÜKSEK DOKTOR 2. EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ YÜKSEK AVUKAT 3. CEMALETTİN KANİ TORUN YÜKSEK DOKTOR 4. HÜSEYİN ŞAHİN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. İSMET SU YÜKSEK AVUKAT 6. HAKAN ÇAVUŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT 7. ÖNDER MATLI YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 8. ZEKERİYA BİRKAN YÜKSEK AVUKAT 9. BENNUR KARABURUN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 10. GÜRSEL DÖNMEZ YÜKSEK MEMUR 11. YÜKSEL YENİ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU 12. NİHAT NASIR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 13. HARUN AKIN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 14. AHMET KILIÇ YÜKSEK DANIŞMAN 15. OSMAN MESTEN YÜKSEK AVUKAT 16. HALİDE SERPİL ŞAHİN YÜKSEK ECZACI 17. CEMİLE YİĞİT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 18. SALİH BAŞPARMAK YÜKSEK EĞİTMEN ÇANAKKALE 1. BÜLENT TURAN YÜKSEK AVUKAT 2. İSMAİL KAŞDEMİR YÜKSEK AVUKAT 3. JÜLİDE İSKENDEROĞLU YÜKSEK TEKNİKER 4. SEBAHATTİN GÜNER YÜKSEK AVUKAT ÇANKIRI 1. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU YÜKSEK AVUKAT 2. HÜSEYİN FİLİZ YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR ÇORUM 1. SALİM USLU ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. CAHİT BAĞCI YÜKSEK SOSYOLOG 3. LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT YÜKSEK ECZACI 4. AHMET SAMİ CEYLAN YÜKSEK MÜHENDİS DENİZLİ 1. NİHAT ZEYBEKCİ YÜKSEK İŞADAMI 2. MEHMET YÜKSEL YÜKSEK İŞADAMI 3. BİLAL UÇAR YÜKSEK AVUKAT 4. NURCAN DALBUDAK YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. OSMAN YÜCELİŞ YÜKSEK MÜHENDİS 6. EMİN OKKAYA YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ 7. PERAL ULUKÖY YÜKSEK ECZACI DİYARBAKIR 1. CEVDET YILMAZ YÜKSEK BÜROKRAT 2. MEHMET SELİM ENSARİOĞLU ORTA ÇİFTÇİ 3. SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ ORTA EMEKLİ 4. OYA ERONAT YÜKSEK MÜHENDİS 5. FAZIL HÜSNÜ ERDEM YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 6. ABDURRAHMAN KURT YÜKSEK MÜHENDİS 7. ALİ İHSAN MERDANOĞLU ORTA ÇİFTÇİ 8. MUSTAFA ELGÖRMÜŞ YÜKSEK İKTİSATÇI 9. NETİCE ARSLAN ORTA ÖĞRETMEN 10. ALAATTİN PARLAK YÜKSEK SANATÇI 11. ABBAS BARIŞ YÜKSEK YÖNETİCİ - KAMU DÜZCE 1. FARUK ÖZLÜ YÜKSEK MÜHENDİS 2. FEVAİ ARSLAN ORTA İŞADAMI 3. AYŞE KEŞİR YÜKSEK MÜŞAVİR EDİRNE 1. ŞEMSETTİN EMİR YÜKSEK 2. FATMA AKSAL YÜKSEK EKONOMİST 3. MUSTAFA OKUR İLK SERBEST/ÖZEL ELAZIĞ 1. ŞUAY ALPAY YÜKSEK AVUKAT 2. METİN BULUT YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 3. SERPİL BULUT YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 4. ÖMER SERDAR YÜKSEK AVUKAT ERZİNCAN 1. TALHA EROL DURMAZ YÜKSEK DOKTOR 2. SERKAN BAYRAM YÜKSEK AVUKAT ERZURUM 1. EFKAN ALA YÜKSEK MÜLKİ İDARE AMİRİ 2. ADNAN YILMAZ YÜKSEK BÜROKRAT 3. ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU YÜKSEK EKONOMİST 4. İBRAHİM AYDEMİR YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR 5. ABDURRAHİM FIRAT YÜKSEK AVUKAT 6. ZAFER TARİKDAROĞLU YÜKSEK EĞİTMEN ESKİŞEHİR 1. NABİ AVCI YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. SALİH KOCA YÜKSEK MÜHENDİS 3. EMİNE NUR GÜNAY YÜKSEK EKONOMİST 4. MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 5. YETKİN TETİK ORTA SERBEST/ÖZEL 6. ALİ DEMİREL YÜKSEK SERBEST/ÖZEL GAZİANTEP 1. MEHMET ŞİMŞEK YÜKSEK EKONOMİST 2. ABDULHAMİT GÜL YÜKSEK AVUKAT 3. ŞAMİL TAYYAR YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 4. CANAN CANDEMİR ÇELİK YÜKSEK AVUKAT 5. ABDULLAH NEJAT KOÇER YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 6. MEHMET ERDOĞAN YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 7. SERPİL KAVRAK YÜKSEK AVUKAT 8. ALİ ŞAHİN YÜKSEK ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI 9. FİKRET MURAT TURAL YÜKSEK ÖĞRETMEN 10. YUSUF ERDEM GÜZELBEY YÜKSEK MİMAR 11. MEHMET MENDERES KARADUMAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 12. MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER YÜKSEK MEMUR GİRESUN 1. TURHAN ALÇELİK YÜKSEK DOKTOR 2. ADEM TATLI YÜKSEK VETERİNER HEKİMİ 3. MEHMET GELDİ YÜKSEK MÜHENDİS 4. HATİCE KOCAOĞLU YÜKSEK ECZACI GÜMÜŞHANE 1. KEMALETTİN AYDIN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 2. FERAMUZ ÜSTÜN YÜKSEK MALİ MÜŞAVİR HAKKARİ 1. OSMAN KIZILBAN YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 2. RÜSTEM ZEYDAN YÜKSEK DOKTOR 3. MEHMET ERTUŞ ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR HATAY 1. ADEM YEŞİLDAL YÜKSEK AVUKAT 2. ORHAN KARASAYAR YÜKSEK MÜHENDİS 3. MEHMET ÖNTÜRK YÜKSEK İŞADAMI 4. MEHMET ALĞAN ORTA SERBEST/ÖZEL 5. HACI BAYRAM TÜRKOĞLU YÜKSEK İKTİSATÇI 6. TÜLİN DURGUN YETİM YÜKSEK DOKTOR 7. İBRAHİM NACİ YAPAR YÜKSEK MÜHENDİS 8. MEHMET HACIOĞLU YÜKSEK ÇİFTÇİ 9. CANAN KAHRAMAN YÜKSEK MÜHENDİS 10. AHMET DEMİRTAŞ YÜKSEK MÜHENDİS IĞDIR 1. FERDİ TURAN ORTA YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 2. CENGİZ ŞEYRAN YÜKSEK DANIŞMAN ISPARTA 1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ YÜKSEK EKONOMİST 2. RECEP ÖZEL YÜKSEK AVUKAT 3. İSMAİL ÖZDEMİR YÜKSEK BÜROKRAT 4. AYŞE USTA ORTA İŞKADINI İSTANBUL 1 1. İDRİS GÜLLÜCE YÜKSEK MÜHENDİS 2. MİHRİMAH BELMA SATIR YÜKSEK AVUKAT 3. EROL KAYA YÜKSEK SERBEST/ÖZEL 4. AHMET BERAT ÇONKAR YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 5. OSMAN CAN YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 6. BERAT ALBAYRAK YÜKSEK ÖĞRETİM ÜYESİ 7. İSMET UÇMA YÜKSEK GAZETECİ / YAZAR 8. METİN KÜLÜNK YÜKSEK MÜHENDİS 9. RAVZA KAVAKCI KAN YÜKSEK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 10. ERKAN KANDEMİR YÜKSEK MÜHENDİS 11. ALEV DEDEGİL YÜKSEK YÖNETİCİ - ÖZEL SEKTÖR 12. MEHMET ALİ PULCU YÜKSEK DİŞ HEKİMİ 13. HASAN SERT YÜKSEK MÜHENDİS 14.
Hasan Sert - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
AK Parti'nin YSK'ya sunduğu listeye göre, İstanbul 1. Bölge birinci sıradan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 2. Bölge birinci sıradan Avrupa Birliği Bakanı Volkan Bozkır, 3. Bölge birinci sıradan ise Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop milletvekili adayı gösterildi.
Hasan Sert - 26.02.2015
Eski Bakan Yardımcısı Kandemir'in Annesi Toprağa Verildi
Cenaze namazına, Kandemir'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Eyüp Gümüş, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Şuayip Birinci, Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, eski AK Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, eski Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Başkanı Hasan Sert de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Sert Haberleri | Hasan Sert Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hasan Sert haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Sert kimdir, hayatı ve biyografisi. Vatanseverler Derneği Kilis Şubesi Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 23:36:37. #1.16#

title