HASAN RUHANİ HABERLERİ

Hasan Ruhani haber, Hasan Ruhani son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Ruhani - 21.7.2020
Kazımi: "Irak halkı iki ülkenin iç işlerine karışılmaması temelinde İran'la iyi ilişkilerden...
Resmi temaslar için Tahran'a gelen Kazımi, İran Liderler Konferans Salonu'nda Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani tarafından resmi törenle karşılandı.
Hasan Ruhani - 21.7.2020
Irak Başbakanı Kazımi, Tahran ziyaretini başlattı
Irak Başbakanlığı Basın Ofisi'nden yapılan açıklamada, el-Kazimi başkanlığındaki Irak heyetinin bugün Tahran'a ulaştığı belirtildi. El-Kazimi'nin başta İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani başta olmak üzere İranlı yetkililerle bir araya gelmesi bekleniyor.
Hasan Ruhani - 21.7.2020
İran, Kovid-19'un ikinci dalgasında kısmı kısıtlamaları yeniden hayata geçirdi
Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin geçen hafta koronavirüste ikinci dalgayı yaşadıklarını, 25 milyon kişinin salgına yakalandığını, 35 milyon kişinin daha risk altında olduğunu açıklamasının ardından gözler alınacak önlemlere çevrildi.
Hasan Ruhani - 18.7.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
İran'da salgın ile mücadale kapsamında konferans, seminer ve her türlü toplantının yapılması yasaklanırken, Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, 30 ila 35 milyon İranlının daha Kovid-19'a yakalanabileceğini bildirdi.
Hasan Ruhani - 18.7.2020
İran'da dolar ilk kez 25 bin tümeni aşarak rekor kırdı
İran'da 1 ABD dolarının Nisan 2018'de 4 bin tümenden 6 bin 100 tümen seviyelerine çıkması Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani hükümetini harekete geçirmişti.
Hasan Ruhani - 18.7.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "35 milyon İranlı daha korona virüse yakalanabilir"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülke genelinde şu ana kadar 25 milyon İranlının korona virüse yakalanmış olabileceğini söyleyerek, "Önümüzdeki aylarda 30-35 milyon İranlı daha korona virüs tehlikesi ile karşı karşıya" dedi.
Hasan Ruhani - 18.7.2020
Ruhani: "30 ila 35 milyon İranlı daha Kovid-19'a yakalanma riskiyle karşı karşıya"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani 30 ila 35 milyon İranlının daha yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanabileceğini bildirdi.
Hasan Ruhani - 16.7.2020
Ruhani Putin ile "nükleer anlaşmayı" görüştü
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile "ikili ilişkiler ve nükleer anlaşmayı" görüştü.
Hasan Ruhani - 15.7.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Umman'da Kovid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan yurt dışına seyahat yasağı 4 ay sonra kaldırıldı. İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Kovid-19'da ikinci dalganın birinci dalgadan daha şiddetli olabileceği konusunda uyarıda bulundu.
Hasan Ruhani - 15.7.2020
Ruhani: "ABD'deki mevcut hükümet hiçbir şeyin ölçüsü olamaz"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, "ABD'deki mevcut hükümetin hiçbir şeyin ölçüsü olamayacağını" söyledi.
Hasan Ruhani - 14.7.2020
Ruhani: "Petrole bağımlı olmayan ekonomiye dayanarak ülkeyi yönetebildik"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin yaptırımlarla İran ekonomisini kilitlemeyi hedeflediğini ancak petrole bağımlı olmayan ekonomiyle ülkeyi yönetebildiklerini söyledi.
Hasan Ruhani - 13.7.2020
Tahran'da Kovid-19 nedeniyle "risk barındıran" yerler 1 hafta kapatılıyor
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, 4 Temmuz'da yaptığı açıklamada, Kovid-19 ile mücadeleye dönük kısıtlama kararlarının eyaletlerdeki Koronavirüsle Mücadele Merkezleri tarafından alınıp uygulanacağını belirterek, valiliklerin gerek duymaları halinde güvenlik güçlerinden de yardım alabileceğini kaydetmişti.
Hasan Ruhani - 11.7.2020
Dünya liderleri, Srebrenitsa Soykırımı Anma Töreni'ne video mesajlarla katıldı
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ise Srebrenitsa'da yaşananların, insan hakları savunucusu ülkelerin ikiyüzlülük yapmalarını sonlandırmaları mesajı verdiğini kaydederek, "İran'ın Bosna Hersek'in bağımsızlığını tanıyan ilk ülkeler arasında olduğu için gururluyum.
Hasan Ruhani - 9.7.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani, "Bazı ihracatçılarımız ülkeye döviz getirmiyor"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, bazı ihracatçıların yurt dışına satılan ürünlerden kazandıkları 20 milyar euroyu ülkeye getirmediklerini söyledi.
Hasan Ruhani - 9.7.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani kazandıkları dövizi ülkeye getirmeyen ihracatçıları uyardı Açıklaması
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, kazandıkları dövizi yurda getirmeyen ihracatçıların cezalandırılacağını söyledi.
Hasan Ruhani - 8.7.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani, "ABD ve İsrail'e İran'da tefrika çıkarmalarına izin vermeyeceğiz"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD ve İsrail'in İran'da devlet ile halkın arasında tefrika çıkarmak istediğini söyledi.
Hasan Ruhani - 8.7.2020
Ekonomik krizle boğuşan İran'ın başı emlak sektöründeki yüksek fiyatlarla da dertte
Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani de Ulaştırma ve Şehircilik Bakanlığında toplu konut yapan firmalara ucuz arazi tahsis edilmesi, şehir sınırlarının genişletilmesi talimatı verdi ve kiralara yüzde 25'ten fazla zam yapılamayacağını söyledi.
Hasan Ruhani - 8.7.2020
Ruhani: "ABD ve İsrail, İran halkı ile rejimi arasında tefrika çıkarmak istiyor"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD ve İsrail'in hedefinin, İran halkı ile rejimi arasında tefrika çıkarmak ve halkı umutsuzluğa sürüklemek olduğunu söyledi.
Hasan Ruhani - 6.7.2020
İran'ın Kerec kentinde Kovid-19 nedeniyle "risk barındıran" yerler bir hafta kapatılıyor
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, 4 Temmuz'da yaptığı açıklamada, Kovid-19 ile mücadeleye dönük kısıtlama kararlarının eyaletlerdeki Koronavirüsle Mücadele Merkezleri tarafından alınıp uygulanacağını belirterek, yerel yetkililerin gerek duymaları halinde güvenlik güçlerinden de yardım alabileceğini kaydetmişti.
Hasan Ruhani - 6.7.2020
İran'da halk maske zorunluluğundan memnun
Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, dün yürürlüğe giren yeni tedbirler kapsamında maskesiz işe gelen memurların "yok" yazılacağını, maske takmayan vatandaşların da toplu taşıma araçlarını kullanamayacağını ve resmi dairelerde hizmet alamayacağını açıkladı.
Hasan Ruhani - 5.7.2020
Ruhani: "Düşmanın İran ekonomisini çökertme komploları başarılı olamayacak"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, döviz kurunun İran yerel para birimi karşısında yükselmesini, "psikolojik operasyon" olarak nitelendirerek "Düşmanın İran ekonomisini çökertmek için hazırladığı komplolar başarılı olamayacak.
Hasan Ruhani - 5.7.2020
İran'da maske zorunluluğu getirildi
Dini lider Ayetullah Ali Hamaney ve Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani de maske kullanımını teşvik etmek için son günlerde maska taktığı görüldü.
Hasan Ruhani - 4.7.2020
İran'da maske yarından itibaren zorunlu olacak
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkede yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında açık alanlar ve genel mekanlarda maske takmanın yarından itibaren zorunlu olacağını bildirdi.
Hasan Ruhani - 2.7.2020
Tahran'da konut fiyatları yüzde 121 arttı
İran Ulaştırma ve Şehircilik Bakanı Muhammed İslami de devlet medyasında yer alan açıklamasında Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani hükümetleri döneminde 1 milyon 330 bin konut yapıldığını ve sahiplerine teslim edildiğini belirtti.
Hasan Ruhani - 2.7.2020
İran'da riskli bölgelerde yeni koronavirüs tedbirleri devrede
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, vaka sayılarının yüksek olduğu kırmızı ve riskli olarak ilan edilen bölgelerde yeni kısıtlamaların bilinçli bir şekilde uygulanacağını söyledi.
Hasan Ruhani - 1.7.2020
Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Videokonferans Zirvesi sonrası ortak açıklama yapıldı Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin videokonferans yöntemiyle katıldığı Astana Formatında Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Zirve'nin ardından ortak açıklama yayımlandı.
Hasan Ruhani - 1.7.2020
Son dakika haberi: Erdoğan: Sergileyeceğimiz iş birliği Suriye'nin geleceğinde belirleyici olacak
Astana Formatında Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi'nin 6'ncı Toplantısı, koronavirüs salgını nedeniyle ilk defa videokonferans yöntemiyle yapıldı. Toplantıya Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile videokonferans yöntemiyle görüşürken, dijital 3'lü zirve yaklaşık 1,5 saat sürdü.
Hasan Ruhani - 1.7.2020
Suriye konulu üçlü zirve sonrası ortak bildiri yayımlandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Suriye konulu üçlü zirvede bir araya geldi.
Hasan Ruhani - 1.7.2020
Liderler bir sonraki Üçlü Zirve'yi, İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin daveti üzerine en kısa sürede...
Liderler bir sonraki Üçlü Zirve'yi, İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin daveti üzerine en kısa sürede İran'da yapmayı kararlaştırdı.
Hasan Ruhani - 1.7.2020
Türkiye-Rusya-İran Üçlü Videokonferans Zirvesi başladı
Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin videokonferans yöntemiyle katıldığı Astana Formatı zirvesinde konuştu.
Hasan Ruhani - 1.7.2020
Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Videokonferans Zirvesi sona erdi
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin videokonferans yöntemiyle katıldığı Astana Formatında Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Zirvesi sona erdi.
Hasan Ruhani - 1.7.2020
Ruhani: "İran, Suriye krizinde siyasi çözüme inanıyor"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Suriye krizinde siyasi çözümden yana olduklarını, askeri seçeneklerin çözüm getirmeyeceğini söyledi.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Hasan Ruhani Haberleri | Hasan Ruhani Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hasan Ruhani haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Ruhani kimdir, hayatı ve biyografisi. Ruhani: Muharrem ayı etkinlikleri Kovid-19 tedbirlerine uyulması şartıyla yapılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 14:20:03. #1.14#
title