HASAN RUHANİ HABERLERİ

Hasan Ruhani haber, Hasan Ruhani son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Ruhani 9.7.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani kazandıkları dövizi ülkeye getirmeyen ihracatçıları uyardı Açıklaması
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, kazandıkları dövizi yurda getirmeyen ihracatçıların cezalandırılacağını söyledi.
Hasan Ruhani 8.7.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani, "ABD ve İsrail'e İran'da tefrika çıkarmalarına izin vermeyeceğiz"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD ve İsrail'in İran'da devlet ile halkın arasında tefrika çıkarmak istediğini söyledi.
Hasan Ruhani 8.7.2020
Ekonomik krizle boğuşan İran'ın başı emlak sektöründeki yüksek fiyatlarla da dertte
Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani de Ulaştırma ve Şehircilik Bakanlığında toplu konut yapan firmalara ucuz arazi tahsis edilmesi, şehir sınırlarının genişletilmesi talimatı verdi ve kiralara yüzde 25'ten fazla zam yapılamayacağını söyledi.
Hasan Ruhani 8.7.2020
Ruhani: "ABD ve İsrail, İran halkı ile rejimi arasında tefrika çıkarmak istiyor"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD ve İsrail'in hedefinin, İran halkı ile rejimi arasında tefrika çıkarmak ve halkı umutsuzluğa sürüklemek olduğunu söyledi.
Hasan Ruhani 6.7.2020
İran'ın Kerec kentinde Kovid-19 nedeniyle "risk barındıran" yerler bir hafta kapatılıyor
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, 4 Temmuz'da yaptığı açıklamada, Kovid-19 ile mücadeleye dönük kısıtlama kararlarının eyaletlerdeki Koronavirüsle Mücadele Merkezleri tarafından alınıp uygulanacağını belirterek, yerel yetkililerin gerek duymaları halinde güvenlik güçlerinden de yardım alabileceğini kaydetmişti.
Hasan Ruhani 6.7.2020
İran'da halk maske zorunluluğundan memnun
Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, dün yürürlüğe giren yeni tedbirler kapsamında maskesiz işe gelen memurların "yok" yazılacağını, maske takmayan vatandaşların da toplu taşıma araçlarını kullanamayacağını ve resmi dairelerde hizmet alamayacağını açıkladı.
Hasan Ruhani 5.7.2020
Ruhani: "Düşmanın İran ekonomisini çökertme komploları başarılı olamayacak"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, döviz kurunun İran yerel para birimi karşısında yükselmesini, "psikolojik operasyon" olarak nitelendirerek "Düşmanın İran ekonomisini çökertmek için hazırladığı komplolar başarılı olamayacak.
Hasan Ruhani 5.7.2020
İran'da maske zorunluluğu getirildi
Dini lider Ayetullah Ali Hamaney ve Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani de maske kullanımını teşvik etmek için son günlerde maska taktığı görüldü.
Hasan Ruhani 4.7.2020
İran'da maske yarından itibaren zorunlu olacak
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkede yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında açık alanlar ve genel mekanlarda maske takmanın yarından itibaren zorunlu olacağını bildirdi.
Hasan Ruhani 2.7.2020
Tahran'da konut fiyatları yüzde 121 arttı
İran Ulaştırma ve Şehircilik Bakanı Muhammed İslami de devlet medyasında yer alan açıklamasında Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani hükümetleri döneminde 1 milyon 330 bin konut yapıldığını ve sahiplerine teslim edildiğini belirtti.
Hasan Ruhani 2.7.2020
İran'da riskli bölgelerde yeni koronavirüs tedbirleri devrede
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, vaka sayılarının yüksek olduğu kırmızı ve riskli olarak ilan edilen bölgelerde yeni kısıtlamaların bilinçli bir şekilde uygulanacağını söyledi.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Videokonferans Zirvesi sonrası ortak açıklama yapıldı Açıklaması
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin videokonferans yöntemiyle katıldığı Astana Formatında Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Zirve'nin ardından ortak açıklama yayımlandı.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Son dakika haberi: Erdoğan: Sergileyeceğimiz iş birliği Suriye'nin geleceğinde belirleyici olacak
Astana Formatında Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi'nin 6'ncı Toplantısı, koronavirüs salgını nedeniyle ilk defa videokonferans yöntemiyle yapıldı. Toplantıya Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile videokonferans yöntemiyle görüşürken, dijital 3'lü zirve yaklaşık 1,5 saat sürdü.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Suriye konulu üçlü zirve sonrası ortak bildiri yayımlandı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Suriye konulu üçlü zirvede bir araya geldi.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Liderler bir sonraki Üçlü Zirve'yi, İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin daveti üzerine en kısa sürede...
Liderler bir sonraki Üçlü Zirve'yi, İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin daveti üzerine en kısa sürede İran'da yapmayı kararlaştırdı.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Türkiye-Rusya-İran Üçlü Videokonferans Zirvesi başladı
Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin videokonferans yöntemiyle katıldığı Astana Formatı zirvesinde konuştu.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Videokonferans Zirvesi sona erdi
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin videokonferans yöntemiyle katıldığı Astana Formatında Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Zirvesi sona erdi.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Ruhani: "İran, Suriye krizinde siyasi çözüme inanıyor"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Suriye krizinde siyasi çözümden yana olduklarını, askeri seçeneklerin çözüm getirmeyeceğini söyledi.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Putin'den Suriye açıklaması: "Rusya ve Türkiye'nin çabaları somut sonuçlar getiriyor"
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile gerçekleştirdiği videokonferans görüşmesinde Suriye'ye yönelik açıklama yaptı.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Videokonferans Zirvesi başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin videokonferans yöntemiyle katıldığı Astana Formatında Türkiye-Rusya Federasyonu-İran Üçlü Zirvesi başladı.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Son dakika haberleri | Türkiye-Rusya-İran üçlü zirvesi başladı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in katılımıyla gerçekleşen Suriye zirvesi başladı.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Federasyonu Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin katıldığı "Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi" saat 14.00'te başladı.
Hasan Ruhani 1.7.2020
İranlı siyaset bilimci: "Ruhani'den sonraki Cumhurbaşkanı radikallerin temsilcisi olacak"
İranlı siyaset bilimci Prof. Dr. Sadık Zibakelam, Hasan Ruhani'den sonra ülkede radikal bir ismin Cumhurbaşkanı olacağını söyledi.
Hasan Ruhani 1.7.2020
Ruhani: "ABD nükleer anlaşmaya siyasi darbe vurmak isterse İran buna karşı kesin adımlar atar"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin nükleer anlaşmaya siyasi darbe vurmak istemesi halinde buna karşı kesin adımlar atacaklarını söyledi.
Hasan Ruhani 30.6.2020
Son dakika haberi: Türkiye-Rusya-İran Üçlü Zirvesi video konferans yöntemiyle yapılacak
İletişim başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Zirveye, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani video konferansla katılacak.
Hasan Ruhani 30.6.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ve Ruhani yarın Suriye'yi görüşecek
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani ile video konferans yoluyla Suriye konusunu görüşeceğini açıkladı.
Hasan Ruhani 29.6.2020
İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin danışmanı istifa etti
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin siyasi danışmanı Hamid Ebutalibi, görevinden istifa etti.
Hasan Ruhani 28.6.2020
Kovid-19 salgınıyla ilgili dünyada son 24 saatte yaşanan gelişmeleri derleyerek yayımlıyoruz.
Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Kovid-19 ile mücadele kapsamında, ülke genelinde, kapalı ve kalabalık yerlerde maske kullanmanın zorunlu olacağını söyledi.
Hasan Ruhani 28.6.2020
İran'da son 24 saatte 144 kişi korona virüsten öldü
Maske takma zorunluluğu getirilecek İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani Koronayla Ulusal Mücadele Kurulu toplantısında yaptığı açıklamada, "5 Temmuz'dan 21 Temmuz'a kadar tüm toplanma yerleri ve kırmızı bölgelerde maske takma zorunluğu getirilecek.
Hasan Ruhani 28.6.2020
İran'da Kovid-19'a karşı maske takma zorunluluğu getiriliyor
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında, ülke genelinde, kapalı ve kalabalık yerlerde maske kullanmanın zorunlu olacağını söyledi.
Hasan Ruhani 28.6.2020
İran'da maske zorunluluğu getirildi
Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani başkanlığında bugün toplanan Koronavirüs ile Ulusal Mücadele Kurulu'nda salgınla etkin mücadele için yeni kararlar alındı.
Hasan Ruhani 27.6.2020
İran?da her 13 dakikada bir kişi koronavirüsten ölüyor
MASKE TAKMA KAMPANYASI BAŞLATILDI Salgına karşı en etkili önlemlerden biri olarak maske kullanımını teşvik etmek amacıyla bugünden itibaren ülke genelinde 'ben maske takıyorum' kampanyası başlatıldı. Geçtiğimiz günlerde İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, vaka sayılarının yüksek olduğu bölgelerde ayrıca kapalı alanlarda maske takma zorunluluğu getirileceğini duyurmuştu, ancak bunun yeterli sayıda maske üretiminin ardından uygulanacağını söylemişti.
Hasan Ruhani 25.6.2020
İran, petrolünü Hürmüz Boğazı yerine Umman Körfezi'nden ihraç etmeyi planlıyor
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, bölgesel gerginliklerin odağında olan Hürmüz Boğazı yerine Umman Körfezi kıyısında yer alan Cask Limanı'ndan petrol ihraç edeceklerini söyledi.
Şu an buradasınız: Hasan Ruhani Haberleri | Hasan Ruhani Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hasan Ruhani haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Ruhani kimdir, hayatı ve biyografisi. İran Cumhurbaşkanı Ruhani, Putin ile nükleer anlaşmayı görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 16:30:08. #1.15#
title