HASAN RUHANİ HABERLERİ

Hasan Ruhani haber, Hasan Ruhani son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Ruhani 12.6.2019
Ruhani'den "ABD yaptırımları etki gücünü kaybetti" açıklaması
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin ülkesine yönelik baskılarının zirveye çıktığını, bununla birlikte yaptırımların gücünün fiilen sona ermek üzere olduğunu söyledi.
Hasan Ruhani 11.6.2019
İran Cumhurbaşkanı AB'den verdiği sözleri tutmasını istedi
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Almanya Dışişleri Bakanı Heiko Maas ile bir araya geldi.
Hasan Ruhani 10.6.2019
İran'da muhafazakarlar Ruhani'nin yeterli yetkiye sahip olduğunu düşünüyor - TAHRAN
İran'daki muhafazakar siyasetçiler, Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin yeterli yetkiye sahip olduğunu, referandum ve yetki tartışmasını "başarısızlığını telafi etmek için" gündeme getirdiğini düşünüyor.
Hasan Ruhani 5.6.2019
"İran büyük güçlerle çatışmadan yana değildir"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkesinin bölge ülkeleriyle ve büyük güçlerle çatışmadan yana olmadığını söyledi.
Hasan Ruhani 5.6.2019
İran Cumhurbaşkanı Ruhani'den ABD'ye karşı kararlılık mesajı
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, nükleer anlaşmadaki taahhütleri aşamalı olarak askıya almalarından dolayı kimsenin İran'a serzenişte bulunamayacağını söyleyerek, "ABD bölgedeki siyasetinde ve İran'a karşı açıklamalarında değişikliğe gitti.
Hasan Ruhani 1.6.2019
"Masaya saygıyla oturanlarla müzakere ederiz"
İran Cumburbaşkanı Hasan Ruhani, uluslararası kararlar çerçevesinde ve saygılı bir şekilde masaya oturanlarla müzakere edebileceklerini ancak müzakere emri verenlere tabi olmayacaklarını söyledi.
Hasan Ruhani 29.5.2019
İran'dan ABD'nin çağrısına yanıt
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD ile müzakerenin ancak taahhütlerine bağlı kalması ve yaptırımları sonlandırması ile mümkün olabileceğini söyledi.
Hasan Ruhani 28.5.2019
Ruhani'nin danışmanı Necefi'nin eşi öldürüldü
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin danışmanlarından eski Tahran Belediye Başkanı Muhammed Ali Necefi'nin eşi öldürüldü.
Hasan Ruhani 23.5.2019
"Ekonomik savaşla İran halkı hedef alınıyor"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ekonomik savaşla halkın geçim ve huzurunu hedef alan ABD'yi pişman edeceklerini söyledi.
Hasan Ruhani 21.5.2019
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "Beyaz Saray Pentagon'un Baskısıyla İran'dan Özür Diliyor"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Beyaz Saray'ın İran'a yönelik savaş tehdidinin gerçekçi olmadığını söyleyerek, "İran milleti bizim saldırımızdan korksun açıklaması yapıyorlar.
Hasan Ruhani 21.5.2019
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "Bu Şartlarda Müzakere Olmaz"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani müzakere taraftarı olduklarını ancak şu anki şartlar altında bunun mümkün olmadığını söyledi.
Hasan Ruhani 21.5.2019
Hasan Ruhani ABD'nin Müzakere Talebine Cevap Verdi
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, müzakere ve diplomasi taraftarı olduğunu ancak bugünkü şartların müzakere değil direniş ve mücadele şartları olduğunu söyledi.
Hasan Ruhani 20.5.2019
İran Cumhurbaşkanı Ruhani'den Referandum Çağrısı
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, "Ülke içerisindeki ihtilaflı konuları çözmek için anayasanın imkanlarından yararlanarak referandum yapabiliriz" dedi.
Hasan Ruhani 20.5.2019
İran Cumhurbaşkanı Ruhani'den "Referandum" Açıklaması
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkenin gençlerinden siyasete katılmalarını isteyerek, ülkede ihtilaflı konularda referanduma gidilebileceğini bildirdi.
Hasan Ruhani 18.5.2019
İran Cumhurbaşkanı Ruhani: "Zorbalık Karşısında Asla Teslim Olmayacağız"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD tarafından dayatılan bir müzakereyi asla kabul etmeyeceklerini söyledi.
Hasan Ruhani 14.5.2019
Obama'nın İran'la 19 Kez Görüşme İsteğinde Bulunduğu İddiası
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin, "eski ABD Başkanı Barack Obama'nın 19 defa görüşme talebinde bulunduğunu ancak hükümetin cevap verme yetkisinin olmadığını" söylediği iddia edildi.
Hasan Ruhani 13.5.2019
Ruhani'den "İran Devrimi, Tek Bir Mezhebe Ait Değildir" Açıklaması
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran devriminin tek bir mezhebe ait olmadığını, ülkedeki tüm mezheplerin bu süreçte geniş bir şekilde yer aldığını ve devrimin ortağı olduklarını söyledi.
Hasan Ruhani: Ruhani: Teslim OlmayacağızHasan Ruhani 12.5.2019
Hasan Ruhani 12.5.2019
Dha Dış - Ruhani: Teslim Olmayacağız
ABD'nin İran'a yönelik çeşitli alanlarda giderek artan baskılarını değerlendiren İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, teslim olmayacaklarını ifade etti.
Hasan Ruhani 12.5.2019
Düşmanların İran'a Yönelik Baskıları Tam Bir Savaştır"
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, düşmanlarının ülkesine yönelik siyasi ve ekonomik baskılarını "devrim tarihinde benzeri görülmemiş tam bir savaş" olarak nitelendirdi.
Hasan Ruhani 8.5.2019
İran Topu Avrupa Ülkelerine Attı"
İran Meclisi Ulusal Güvenlik ve Dış Politika Komisyonu Başkanı Haşmetullah Felahetpişe, Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin nükleer anlaşmanın geleceğine dair yaptığı konuşmayla ilgili olarak "İran topu Avrupa ülkelerine attı.
Hasan Ruhani 8.5.2019
İran Nükleer Anlaşmadaki Taahhütlerini Kısmen Durdurdu
ANKARA / İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, nükleer anlaşma kapsamındaki taahhütlerinin bir kısmını durdurduklarını ve anlaşmanın taraflarına İran'ın çıkarlarını koruyacak önlemler alması için 60 gün süre verdiklerini söyledi.
Hasan Ruhani 8.5.2019
İsrail, İran'ın Nükleer Silaha Sahip Olmasına İzin Vermeyecek"
Netanyahu katıldığı bir programda İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin 2015'te imzalanan nükleer anlaşmaya ilişkin yaptığı açıklamalara yönelik gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Hasan Ruhani 8.5.2019
Ruhani'den 'Nükleer' Rest
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran'ın nükleer anlaşmadaki çıkarları korunmazsa 60 gün içinde zenginleştirilmiş uranyum seviyesini artıracaklarını söyledi.
Hasan Ruhani 8.5.2019
Dha Dış – Ruhani'den 'Nükleer' Rest
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran'ın nükleer anlaşmadaki çıkarları korunmazsa 60 gün içinde zenginleştirilmiş uranyum seviyesini artıracaklarını söyledi.
Hasan Ruhani 8.5.2019
Ruhani'den 'Nükleer' Rest
İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, İran'ın nükleer anlaşmadaki çıkarları korunmazsa 60 gün içinde zenginleştirilmiş uranyum seviyesini artıracaklarını söyledi.
Şu an buradasınız: Hasan Ruhani Haberleri | Hasan Ruhani Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Hasan Ruhani haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Ruhani kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İranlı mevkidaşı Ruhani ile görüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.5.2020 16:39:40. #1.14#
title