HASAN KOÇER HABERLERİ

Hasan Koçer haber, Hasan Koçer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Koçer - 24.05.2018
Yalıhüyük'te Parke Döşeme Çalışmaları
Yalıhüyük ilçesi Yukarı Mahalle'de yol açma ve tahribata uğrayan yollarda parke döşeme çalışmalarına devam ediliyor. Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, göreve geldikleri günden bu yana Yalıhüyük merkez mahalleleri başta olmak üzere Arasöğüt ve Saray Mahallesi'nde toplam 30 bin metrekare kilitli taş ve bordür çalışması yaptıklarını belirterek, "Girmediğimiz, hizmet götürmediğimiz mahalle yok.
Hasan Koçer - 14.05.2018
Yalıhüyük'te Tübitak Bilim Fuarı
Açılışa Kaymakam Yakup Güven, Belediye Başkanı Hasan Koçer, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Koçer - 18.04.2018
Konya Valisi Canbolat Yalıhüyük'te
Canbolat daha sonra Belediye Başkanı Hasan Koçer'i makamında ziyaret etti.
Hasan Koçer - 04.04.2018
Başkan Akyürek Derebucaklılarla Buluştu, Yatırımları İnceledi
Derebucak Kaymakamı Yusuf Gemici, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, AK Parti Konya İl Başkanvekili Ahmet Fatih Özboyacı, AK Parti Derebucak İlçe Başkanı Adem Sütçü, AK Parti Yalıhüyük İlçe Başkanı Seyfettin Pişkin, AK Parti Ahırlı İlçe Başkanı Mustafa Öncü, Büyükşehir Belediyesi yöneticileri, muhtarlar, STK temsilcileri, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Koçer - 22.03.2018
Yalıhüyük Yöneticileri TOKİ İnşaatında İnceleme Yaptı
Yalıhüyük Kaymakamı Yakup Güven ve Belediye Başkanı Hasan Koçer, ilçede yapımı devam eden TOKİ Konutlarında incelemelerde bulundu.
Hasan Koçer - 20.03.2018
Taşeron İşçilerin Kadro Sınavı
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından yaptığı konuşmada, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesi sonrasında başlayan taşerona kadro sürecinde belediyemiz bünyesinde çalışan dokuz işçimiz yapılan sınavdan başarı ile çıktılar.
Hasan Koçer - 12.03.2018
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 97. Yılı
Programa İlçe Kaymakamı Yakup Güven, Belediye Başkanı Hasan Koçer, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Doğan, İlçe Emniyet Müdürü Dursun Ali Özer, STK temsilcileri, öğretmenler öğrenciler, ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Koçer - 09.03.2018
Yalıhüyük'te "Her Kadın Bir Annedir" Programı
Yalıhüyük Belediyesi düğün salonunda düzenlenen programda Kaymakam Yakup Güven, Belediye Başkanı Hasan Koçer, siyasi parti temsilcileri salonda bulunan kadınlara gül takdim etti.
Hasan Koçer - 05.03.2018
Koçer, İstanbul Yalıhüyüklüler Derneğini Ziyaret Etti
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, İstanbul Yalıhüyüküler Derneğini ziyaret etti.
Hasan Koçer - 01.03.2018
Yalıhüyük Belediyesi Araç Filosunu Genişletti
Tanıtım programına Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, AK Parti İlçe Başkanı Seyfettin Pişkin, belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Koçer - 23.02.2018
Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Belediye Başkanı Hasan Koçer ise, burada Suriye'de ve Afrin'de bulunan Mehmetçiğe destek vermek amacıyla toplandıklarını söyledi.
Hasan Koçer - 02.01.2018
Yalıhüyük Belediyesinden Pullu Tanıtım
Seydişehir PTT Müdürü Süleyman Doğan, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer'i makamında ziyaret etti.
Hasan Koçer - 02.12.2017
Şehit Hasan Koçer'in Adı Kağıthane'de Yaşayacak
KAĞITHANE Belediyesi ilçesine kazandırdığı yeni eserlerin arasına Güzeldere Mahalle Konağı Sosyal Hizmet Merkezi'ni de ekledi.
Hasan Koçer - 02.12.2017
Şehit Hasan Koçer Sosyal Hizmet Merkezi Kağıthane'de Açıldı
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Kağıthane Belediyesi işbirliği ile hayata geçirilen Şehit Hasan Koçer Sosyal Hizmet Merkezi’nin açılışı gerçekleştirildi.
Hasan Koçer - 27.11.2017
Kara Harp Okulu Darbe Davası
Ankara 24. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki salonda görülen duruşmada, tutuklu ve tutuksuz sanıklar ile avukatlar hazır bulundu. Tutuksuz sanık eski üsteğmen Hüseyin B, olay günü mesai sonrasında ikametine geçtiğini, Boğaz Köprüsünün askerler tarafından kapatıldığını gördüğünü, saat 23.00 sıralarında okulun WhatsApp grubuna albay Hasan Koçer'in birliğe gelinmesi yönünde attığı mesajın ardından okula gittiğini savundu.
Hasan Koçer - 24.11.2017
24 Kasım Öğretmenler Günü
Kutlamalara, Kaymakam Yakup Güven, Belediye Başkanı Hasan Koçer, daire amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Hasan Koçer - 20.10.2017
Yalıhüyük'te Asfaltlama Çalışmaları
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, gazetecilere yaptığı açıklamada, caddede sıcak asfalt çalışmalarına başlandığını ve 1 buçuk kilometrelik yolun kaplamasının gerçekleştirildiğini söyledi.
Hasan Koçer - 14.10.2017
Yalıhüyük Belediye Başkanı Koçer'den Altay'a Ziyaret
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'ı makamında ziyaret etti.
Hasan Koçer - 07.10.2017
Yalıhüyük Belediyesi Aşure Dağıttı
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, ilçe meydanında yaptığı konuşmada, muharrem ayının bolluk ve bereket ayı olduğunu söyledi.
Hasan Koçer - 23.08.2017
Bozkır'da Sünnet Şöleni Düzenlendi
Şölene, AK Parti Konya Milletvekilleri Ziya Altunyaldız, Leyla Şahin Usta, Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül ve Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer katıldı.
Hasan Koçer - 11.07.2017
İstanbul'da 3 Yere 3 Şehidin İsmi Verildi
İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Gaziosmanpaşa, Kağıthane ve Zeytinburnu'nda bulunan meydan, park ve otoparka şehit olan üç güvenlik görevlisinin ismini verdi. Şehit polis Gökhan Topçu'nun ismi Gaziosmanpaşa'da bir meydanda, şehit polis Hasan Koçer'in adı Kağıthane'de bir parkta ve şehit er Volkan Duysak'ın ismi ise Zeytinburnu'nda bir katlı otoparkta yaşayacak.
Hasan Koçer - 11.07.2017
İstanbul'da Üç Yere Üç Şehidin İsmi Verildi
Kağıthane Belediyesi ise Ortabayır Mahallesi'ndeki Santral Caddesi'nin isminin Şehit Polis Hasan Koçer Caddesi olarak değiştirilmesini istedi.
Hasan Koçer - 11.06.2017
Yalıhüyük Belediyesinden Dul ve Yetimlere İftar
Belediye Başkanı Hasan Koçer, etkinlikte yaptığı konuşmada, ilçede yaşayan her vatandaşın kendileri için çok değerli olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Böylesi mübarek bir günde dul, yetim ve yetim ailelerini unutmak ise imkansızdır.
Hasan Koçer - 02.05.2017
Yalıhüyük'te Asker Adayları Birliklerine Uğurlandı
Yalıhüyük Merkez Camisi önünde geleneksel olarak düzenlenen uğurlama programında konuşan Belediye Başkanı Hasan Koçer, gençleri, onurlu bir şekilde askerlik görevlerini ifa etmek için birliklerine uğurladıklarını söyledi.
Hasan Koçer - 19.04.2017
Kutlu Doğum Haftası
Etkinliğe, Yalıhüyük Kaymakamı Yakup Güven, Belediye Başkanı Hasan Koçer ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Koçer - 18.03.2017
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılı
Programa, Kaymakam Yakup Güven, Belediye Başkanı Hasan Koçer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nizamettin Doğan, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.
Hasan Koçer - 14.03.2017
Mehmet Akif Ersoy Yalıhüyük'te Anıldı
Törene, ilçe Kaymakamı Yakup Güven, ilçe Belediye Başkanı Hasan Koçer, ilçe Milli Eğitim Müdürü Nizamettin Doğan, vatandaşlar, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Hasan Koçer - 03.03.2017
'Peygamberler Diyarı Eğil" Ziyaretçilerini Bekliyor
"Tarihi yerleri ve doğa manzarası harika bir yer" Ziyaretçilerden Hasan Koçer de ilk kez gördüğü Eğil'in doğa harikası bir yer olduğunu belirterek, "Uzaktaki insanlara buraları gelip görmelerini tavsiye ediyoruz.
Hasan Koçer - 21.02.2017
Yalıhüyük'te Ev Yangını
Yalıhüyük Kaymakamı Yakup Güven ve Belediye Başkanı Hasan Koçer, olay yerine gelerek, Çiçek'e geçmiş olsun temennisinde bulundu.
Hasan Koçer - 20.02.2017
Yalıhüyük'te İlahi Konseri
Konser sonunda Belediye Başkanı Hasan Koçer, Günay ve ekibine teşekkür etti.
Hasan Koçer - 03.12.2016
Yalıhüyük'te Büyükşehir Yatırımlarını İncelediler
Belediye Başkanı Hasan Koçer, Büyükşehir Belediyesinin katkılarından memnuniyetini dile getirerek yatırımda yaşanan sorunları rapor halinde heyete sunduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Koçer Haberleri | Hasan Koçer Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Hasan Koçer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Koçer kimdir, hayatı ve biyografisi. Yalıhüyük Belediye Başkanı Koçer'den İnceleme.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 22:22:01. #1.14#

title