HASAN KOÇER HABERLERİ

Hasan Koçer haber, Hasan Koçer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Koçer - 31.07.2019
Yalıhüyük'de vekaletle kurban bağışı
Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğinde düzenlenen kampanya ile organizasyona katılanlar adına, bağışlanan kurbanların bir bölümü ülke içinde, bir bölümü de yurt dışında, Türkiye Diyanet Vakfı gönüllü elemanları tarafından Afrika, Balkanlar ve Türk Cumhuriyetleri'nde kesilerek ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. Yayla ziyaretinde Belediye Başkanı Hasan Koçer'e, İlçe Müftüsü Önder Özkan ve TDV muvazzaf elemanı Yusuf Çakıcı eşlik etti.
Hasan Koçer - 23.07.2019
Kur'an kursu öğrencileri mangalda buluştu
Etkinliğe Kaymakam Muhammed Deniz Kılnıç, Belediye Başkanı Hasan Koçer ve kursiyerler katıldı.
Hasan Koçer - 17.07.2019
Yalıhüyük'de "Tarla Günü" düzenlendi
İlçe Tarım Müdürlüğünün, bir çok projeyi hayata geçirdiğini dile getiren Kılınç, şunları kaydetti: "Bunların en bariz örneği de KOP ve TEYAP projeleri kapsamında ilçemize kazandırılan doğrudan ekim yöntemi, tıbbi aromatik bitkilerden olan çörek otu yetiştiriciliği ve mantar yetiştiriciliği projeleridir. Amacımız çiftçilerimizin daha verimli ve daha çok çeşitli ürünleri yetiştirmesini sağlamaktır." Belediye Başkanı Hasan Koçer de hayata geçirilen projelerin istihdam alanında yeni örnekler oluşturmasından oldukça mutlu olduklarını bildirdi.
Hasan Koçer - 12.07.2019
Sera mantarı hasatı başladı
İlk ürünün çıkmasıyla İlçe Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç, Belediye Başkanı Hasan Koçer ve İlçe Tarım Müdürlüğü'nden gelen mühendislerinin katılımıyla yetiştirilen ilk parti mantarın hasatı yapıldı.
Hasan Koçer - 04.07.2019
Kaymakam Kılınç'ın ev ziyaretleri
Yalıhüyük Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç'ın ilçedeki ev ziyaretlerine Belediye Başkanı Hasan Koçer, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı Müdürü Murat Yılmaz eşlik etti.
Hasan Koçer - 26.06.2019
Kara Harp Okulu darbe davasında karar (2)
Darbeye yardımdan ceza Mahkeme heyeti, sanıklar Ahmet Selim Ersoy, Ahmet Turan Çetinkaya, Ali Kıratlı, Celal Evci, Cüneyt Sevim, Durmuş Ali Yüksek, Emrah Kalıncı, Ercan Turgut, Ercan Türkoğlu, Erkam Güreşen, Fatih Bozkurt, Fatih Göktaş, Fatih Göktürk, Fırat Sezer, Halil Işık, Halim Dal, Hasan Aktaş, Hasan Koçer, Mehmet Çiftçisoy, Mehmet Kurtulgu, Mehmet Macar, Mehmet Burak Erdal, Mehmet Emre Doğan, Memet Erkenekli, Murat Akbulut, Musa Bahadır, Mustafa Can Arslan, Mustafa Yılmaz, Ozan Kaya, Samet Bülbül, Serkan Gümüş, Sezgin Erdem, Sıddık Güneş, Şaban Özdemir, Tarık Şentuna, Tuncer Koruvatan, Uğur Acar, Umut Yalçın, Ünal Sözen, Yasin Koçyiğit, Yılmaz Durna, Yunus Emre Toprak ve Zafer Uzun'un anayasal düzeni ihlale yardım suçundan 12 yıl 6'şar ay hapisle cezalandırılmalarına hükmetti.
Hasan Koçer - 04.06.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ - 2
OĞLUMLA GEÇMİŞ GÜNLERİMİZİ YAD EDİYORUM Bingöl Havaalanı yolunda şehit olan Hasan Koçer'in babası Hamza Koçer ise, şehitliğe gelerek oğluyla dertleştiğini belirtti.
Hasan Koçer - 04.06.2019
Edirnekapı Şehitliği'nde hüzünlü bayram
  OĞLUMLA GEÇMİŞ GÜNLERİMİZİ YAD EDİYORUM Bingöl Havaalanı yolunda şehit olan Hasan Koçer'in babası Hamza Koçer ise, şehitliğe gelerek oğluyla dertleştiğini belirtti.
Hasan Koçer - 04.06.2019
İSTANBUL- EDİRNEKAPI ŞEHİTLİĞİ'NDE HÜZÜNLÜ BAYRAM
OĞLUMLA GEÇMİŞ GÜNLERİMİZİ YAD EDİYORUM Bingöl Havaalanı yolunda şehit olan Hasan Koçer'in babası Hamza Koçer ise, şehitliğe gelerek oğluyla dertleştiğini belirtti.
Hasan Koçer - 14.05.2019
Kaymakam Kılınç'a Ziyaretler
Görevine yeni başlayan Yalıhüyük Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç'ı Belediye Başkanı Hasan Koçer, Meclis, Gençlik ve Kadın Kolları başkanları ziyaret etti.
Hasan Koçer - 09.05.2019
Vali Toprak'ın İlçe Ziyaretleri
Yalıhüyük Kaymakam Vekili Kadir Yurdagül, Belediye Başkanı Hasan Koçer ve protokol üyeleri tarafında Yalıhüyük Hükümet Konağı önünde karşılanan Vali Toprak, Yalıhüyük Kaymakamlığını ziyaretinin ardından, Cumhuriyet Meydanı'na geçerek vatandaşlarla sohbet etti.
Hasan Koçer - 31.03.2019
Konya'nın Yalıhüyük İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Konya'nın Yalıhüyük ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Hasan Koçer kazandı.
Hasan Koçer - 26.12.2018
Kara Harp Okulu Darbe Girişimi Davası
Duruşmada tutuksuz sanıklar Özkan Bali, Hasan Koçer, Sait Gürbüz ve Celal Erici savcının esas hakkındaki mütalaasına karşı savunma yaptı.
Hasan Koçer - 20.12.2018
Ağabeyini Öldüren Kardeşe Müebbet Hapis
Erzincan'da merkeze bağlı Yeniköy'deki evinin önünde ağabeyini pompalı tüfekle öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan kardeşe müebbet hapis cezası verildi. Erzincan 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu sanıklar Erkan Kara ve dayısı Hasan Koçer ile öldürülen Aziz Kara'nın annesi İpek Kara ve avukatları katıldı.
Hasan Koçer - 27.11.2018
Yalıhüyük Belediyesi, Yayladaki Köpeklere Yiyecek Bıraktı
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, yaptığı açıklamada, ilçeye 17 kilometre uzaklıktaki Gölcük Yaylasın'da kışın kimsenin kalmadığını söyledi.
Hasan Koçer - 20.11.2018
Yalıhüyük'de Mevlid-i Nebi Haftası Etkinliği
Programa Ahırlı Kaymakamı ve Yalıhüyük Kaymakam Vekili Kadir Yurdagül, Belediye Başkanı Hasan Koçer, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Koçer - 26.10.2018
Konya'dan Kısa Kısa
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, ilçede öğrenim gören ortaokul ve lise öğrencilerine test kitabı hediye etti.
Hasan Koçer - 10.10.2018
Yalıhüyük'te Yol Yapım Çalışmaları
Belediye Başkanı Hasan Koçer, çalışmaların yapıldığı bölgede yaptığı açıklamada, uzunca süre altyapı çalışmaları ve kilitli parke çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Hasan Koçer - 05.10.2018
Yalıhüyük'te Aşure Etkinliği
Belediye Başkanı Hasan Koçer, Yalıhüyük Cumhuriyet Meydanı'nda cuma namazı çıkışı yapılan aşure programında yaptığı konuşmada, aşurenin Türk geleneklerinde önemli bir yer tuttuğuna dikkat çeken "Muharrem ayının İslam dünyasında farklı bir yeri var.
Hasan Koçer - 13.09.2018
Kaymakam Güven İçin Veda Yemeği Düzenlendi
Gölcük yaylasında düzenlenen programa Bozkır Kaymakamı Emre Öztürk, Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Belediye Meclisi üyeleri, MHP İlçe Başkanı Hasan Akyıldız, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve kaymakamlık personeli katıldı.
Hasan Koçer - 11.09.2018
Yalıhüyük'de "Okul Güvenliği" Toplantısı
Toplantıda, Kaymakam Güven, 2018-2019 eğitim öğretim yılının huzur ve güven içerisinde geçebilmesi için alınacak tedbirler ve yapılacak planlamaların ele alındığını söyledi. Kentin eğitimde iyi bir yıl geçirmesi için bir takım tedbirlerin alınması gerektiğini belirten Güven, "Gençlerimiz ve çocuklarımız bizim geleceğimiz. Hepimizin görevi onlara en güvenli ortamları sunmaktır. Amacımız ve arzumuz, çocuklarımızın kaliteli bir eğitim almalarıdır." dedi. Toplantıya, Kaymakam Yakup Güven, Belediye Başkanı Hasan Koçer, güvenlik ve idari birim amirlerinin yanı sıra okul müdürleri katıldı.
Hasan Koçer - 05.09.2018
Yalıhüyük'te "Güle Oynaya Camiye Gel" Projesi
Kampanya çerçevesinde Yalıhüyük Merkez Büyük, Aşağı Mahalle, Ulu ve Arasöğüt Mahalle camilerine kayıt yaptıran 18 öğrenciden 10'u bisiklet almaya hak kazandı. Törene katılan Belediye Başkanı Hasan Koçer, "Bu güzel proje için Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a ve İl Müftülüğümüze çok teşekkür ederim.
Hasan Koçer - 25.08.2018
MHP Yalıhüyük İlçe Başkanının Mutlu Günü
Yalıhüyük Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleşen düğün törenine Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, İstanbul Yalıhüyüklüler Derneği Başkanı Mustafa Minaz ve çok sayıda davetli katıldı.
Hasan Koçer - 12.08.2018
Seydişehir'de Kalkınma Şöleni
Şölene, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, siyasi parti ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, STK başkanları, daire müdürlüri ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Koçer - 11.08.2018
Yalıhüyük'te Akülü Araç Dağıtım Töreni
Yalıhüyük Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende konuşan Belediye Başkanı Hasan Koçer, akülü araçların ilçeye getirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Hasan Koçer - 30.07.2018
Yalıhüyük Belediye Başkanı Koçer'den İnceleme
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Yalıhüyük ilçesinde yapımı devam eden Şehir Konağı'nda incelemelerde bulundu.
Hasan Koçer - 25.07.2018
Yalıhüyük Tapu Müdür Vekili Yayla Veda Etti
Tapu Müdürlüğü personeli, Belediye Başkanı Hasan Koçer'in de katılımıyla emekli olması dolayısıyla İlçe Tapu Müdür Vekili Ömer Yayla onuruna yemek düzenledi.
Hasan Koçer - 19.07.2018
Başkan Koçer, Sarıkeçili Yörüklerini Ziyaret Etti
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Yalıhüyük Yaylası'nda konaklayan Sarıkeçililer yörüklerini ziyaret etti.
Hasan Koçer - 19.07.2018
Yalıhüyük'te Çiftçiler Bilgilendirildi
Yalıhüyük sınırları içinde bulanan Suğla arazisinde 28 bin 955 dekar alanda 3 bin 624 çiftçi ecri misil ödüyordu. Bu sayının 465 kişisi Yalıhüyük ve mahalleleri, 3 bin 159 kişisi de Ahırlı, Akise ve mahallelerinde yaşayanlardan oluşuyor. Toplantıya, Belediye Başkanı Hasan Koçer, meclis üyeleri, koruma başkanları, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.
Hasan Koçer - 16.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Kaymakam Yakup Güven ve Belediye Başkanı Hasan Koçer, günün önemini anlatan konuşma yaptı.
Hasan Koçer - 26.06.2018
Yalıhüyük'te 200 Keklik Doğaya Salındı
Tüfekci, etkinlikte yaptığı konuşmada, kekliklerin ekosistem için önemli canlılar olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "Keklikleri özel beslemek isteyen vatandaşlarımız var. Doğadan alıp kendi mekanlarına götürenler var. Bunlar doğru şeyler değil, bu tür davranışlar da yasak. Bunun cezası var. Bütün vatandaşlarımıza keklikseverlerimize diyoruz ki kekliklerimizin yeri doğadır, tabiattır. Bu güzel kekliklerimizin doğada sayısı ne kadar artarsa bizler de o kadar fayda görürüz." Programa, Yalıhüyük Kaymakamı Yakup Güven, Ahırlı Kaymakam Halil İbrahim Demirçin, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül, AK Parti Seydişehir, Yalıhüyük ve Ahırlı ilçe başkanları, Konya Orman Bölge Müdürü Muhammed Çolak, Doğa Koruma Milli Parklar Konya Bölge Müdürü Tuğrul Şahin de katıldı.
Hasan Koçer - 26.06.2018
Konya'da 400 Keklik Doğaya Salındı
Kekliklerin ekosistem için önemli canlılar olduğunu belirten Tüfekci, şunları belirtti: "Keklikler, doğada ne kadar zararlı böcek varsa onları toparlıyor ve insanlığa hizmet ediyor. Bölge halkından isteğimiz, lütfen doğaya bıraktığımız kekliklerimize sahip çıkalım. Bütün vatandaşlarımıza, keklik severlerimize diyoruz ki, kekliklerimizin yeri doğadır, tabiattır. Bu güzel kekliklerimizin doğada sayısı ne kadar artarsa, bizler de o kadar fayda görürüz." Programa Tüfekci'nin yanı sıra Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül, Konya Orman Bölge Müdürü Muhammed Çolak da katıldı.
Hasan Koçer - 24.05.2018
Yalıhüyük'te Parke Döşeme Çalışmaları
Yalıhüyük ilçesi Yukarı Mahalle'de yol açma ve tahribata uğrayan yollarda parke döşeme çalışmalarına devam ediliyor. Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, göreve geldikleri günden bu yana Yalıhüyük merkez mahalleleri başta olmak üzere Arasöğüt ve Saray Mahallesi'nde toplam 30 bin metrekare kilitli taş ve bordür çalışması yaptıklarını belirterek, "Girmediğimiz, hizmet götürmediğimiz mahalle yok.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Koçer Haberleri | Hasan Koçer Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Hasan Koçer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Koçer kimdir, hayatı ve biyografisi. Kaymakam Erdoğan'ın ziyaretleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.9.2021 04:27:14. #1.14#

title