HASAN KOÇER HABERLERİ

Hasan Koçer haber, Hasan Koçer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Koçer - 12.05.2020
Yalıhüyük Belediyesi fidan dikim çalışmalarını sürdürüyor
İlk olarak merkez caddelerde, parklarda Ihlamur, çınar, dişbudak, cam, ve selvi ağaçları dikiliyor. Belediye Başkanı Hasan Koçer, bahar ayının gelmesi ile birlikte ağaç ve fidan dikme çalışmalarına hız verdiklerini belirtti.
Hasan Koçer - 29.04.2020
Yalıhüyük'te parklara ıhlamur ağacı dikildi
Ağaç dikme faaliyetine katılan İlçe Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç, Başkan Hasan Koçer ile birlikte Ihlamur ağacı ekti.
Hasan Koçer - 20.04.2020
Yalıhüyük Kaymakamı Kılınç, TOKİ inşaatın alanında incelemelerde bulundu
Yalıhüyük Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç ve Belediye Başkanı Hasan Koçer, TOKİ konut inşaatında incelemelerde bulundu.
Hasan Koçer - 16.04.2020
Kaymakam Kılınç ve Başkan Koçer vatandaşlara maske dağıttı
Yalıhüyük Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç ve Belediye Başkanı Hasan Koçer, ilçedeki vatandaşların evlerine kadar giderek maske dağıttı.
Hasan Koçer - 10.04.2020
Başkan Koçer maske dağıttı ve dezenfekte çalışmalarına katıldı
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, KOMEK'te üretilen maskelerin 65 yaş altı ve 20 yaş üstü vatandaşlara dağıtım programına katıldı.
Hasan Koçer - 28.03.2020
Ahırlı'da aşevi hizmete açıldı
Ahırlı ilçesine Bağlı Akkise Mahallesindeki AŞ evin açılışını, Ahırlı Kaymakamı Kadir Yurdagül, Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer ve dernek yöneticileri yaptı.
Hasan Koçer - 23.03.2020
Yalıhüyük'te Vefa Sosyal Destek Grubu Toplantısı
Koronavirüs vakasının görülmediğinin aktarıldığı toplantıda belediyenin yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Hasan Koçer, kamu alanları, park, bahçe ve her evin girişine kadar dezenfekte çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi.
Hasan Koçer - 16.03.2020
Yalıhüyük'de koronavirüs için dezenfekte çalışması yapıldı
Belediye olarak temizlik ve hijyene önem verdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Hasan Koçer, koronavirüs nedeniyle seferberlik başlattıklarını, hemşehrilerinin de dikkatli olmasını istedi.
Hasan Koçer - 13.03.2020
Yalıhüyük Belediyesine trampa yolu ile 77 arsa tahsis edildi
Konuya ilişkin bilgi veren Belediye Başkanı Hasan Koçer, şunları kaydetti: "Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızla görüşmelerimiz neticesinde böyle bir karar ortaya çıktı.
Hasan Koçer - 27.01.2020
Yalıhüyük ilçe danışma meclis toplandı
Belediye Başkanı Hasan Koçer de Yalıhüyük'ün büyük projelere kavuştuğunu, bununla birlikte ilçenin çehresinin değiştiğini söyledi.
Hasan Koçer - 21.01.2020
Yalıhüyük belediyesi web tapu uygulamasına geçiyor
Yalıhüyük Belediye başkanlığında Belediye başkanı Hasan Koçer ve İlçe Tapu Müdürü Zafer Oğul tarafından protokol imzalandı.
Hasan Koçer - 14.01.2020
Gölcük Yaylası'nda karın kapattığı yollar açıldı
Fen İşleri Bölge Müdürlüğü ekipleri kapalı olan ve yer yer kar kalınlığı 1,5 metreye ulaşan yayla yollarını tamamen açtı. Konu hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Hasan Koçer, "Gölcük yaylamız bu yıl bereketli bir yağış alıyor.
Hasan Koçer - 07.01.2020
Yalıhüyüklü şehit ailelerine Başkan Altay Kur'an ve bayrak gönderdi
Yalıhüyük Belediye Başkanlığı'na gönderilen Kur'an-ı Kerim ve bayrak Büyükşehir Büyükşehir Belediye Başkanı Altay adına Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer tarafından şehit ailelerine takdim edildi.
Hasan Koçer - 25.12.2019
Yalıhüyük'te metruk binalar yıkılıyor
Özellikle vatandaşların can güvenliği açısından tehlike arz eden, terkedilmiş metruk binaların yıkım çalışmalarını Belediye Başkanı Hasan Koçer, yerinde inceledi.
Hasan Koçer - 24.12.2019
Yalıhüyük Belediyesi karla mücadeleye hazır
Kışa hazırlıklarını tamamlayan Yalıhüyük Belediyesi ekipleri 2 kepçe, bir greyder ve tuzlama kamyonları ile ilçede haftanın 7 günü 24 saat hizmet verecek. Konu hakkında bilgi veren İlçe Belediye Başkanı Hasan Koçer, "Soğuk ve yağışlı havalardan ilçe halkımızın olumsuz etkilenmemesi için önlem aldık.
Hasan Koçer - 20.12.2019
Konya Valiliği Yalıhüyük'e devlet yatırım desteği verecek
Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak'ı makamında ziyaret eden Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer ilçeye 300 bin liralık yatırım müjdesiyle döndü.
Hasan Koçer - 05.12.2019
Vefakar koca yatağa bağımlı olan 49 yıllık eşine ilk günkü aşkla bakıyor
Yalıhüyük Kaymakamı Muhammed Deniz Kılınç da İlçe Belediye Başkanı Hasan Koçer ile Doğan çiftini evlerinde ziyaret ederek, sohbet etti.
Hasan Koçer - 14.11.2019
Gölcük yayla yolu tamamen asfaltlandı
Konya Büyükşehir Belediyesi ve Yalıhüyük belediyesinin birlikte yürüttükleri çalışmayla yayla yolu virajlarına sıcak asfalt döküldü. Çalışmaları yerinde takip eden Belediye Başkanı Hasan Koçer, "Çalışmalarımızda her zaman desteğini gördüğümüz Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a, Fen işleri daire başkanlığımıza ve 4.
Hasan Koçer - 21.10.2019
Başkan Hasan Koçer, muhtarları ağırladı
Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçede görev yapan muhtarları makamında ağırladı.
Hasan Koçer - 18.10.2019
Ahırlı ve Yalıhüyük'ün içme suyu sorunu bitirecek projeye başlanıyor
Ahırlı Belediye Başkanı İsa Akgül, Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer ile Anadolu Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, "Ahırlı, Akkise, Bademli, Balıklava, Çiftlik, Kayacık, Aliçerçi, Erdoğan, Karacakuyu, Büyük öz, Küçüköz, Yalıhüyük merkez ve dış mahalleri olan Ara söğüt ve Saray mahallerini kapsayacak proje sayesinde hem su sorunu çözülecek hem de su kalitesi artırılacak.
Hasan Koçer - 08.10.2019
Kaymakam Kılınç elma hasatı yapan işçilerle buluştu
Hasat yapan işçilerle buluşan Kaymakam Muhammed Deniz Kılınç ve Belediye Başkanı Hasan Koçer üreticilerle birlikte elma topladı, kendilerine bol kazanç diledi.
Hasan Koçer - 01.10.2019
Kaymakam Erdoğan'ın ziyaretleri
Makam odasında bir süre görüşen Kaymakam Erdoğan ve Kılınç daha sonra Belediye Başkanı Hasan Koçer'i ziyaret etti.
Hasan Koçer - 30.09.2019
Yalıhüyük'te asker gecesi
Belediye Başkanı Hasan Koçer de askere gidecek gençlere başarılar dileyerek sağ salim görevlerini yapıp ilçeye geri dönmelerini temenni etti.
Hasan Koçer - 27.09.2019
Asker adayları için dua yapıldı
Cuma namazına müteakip düzenlenen asker duasını İlçe Müftüsü Önder Özkan yaptı. Dua sonrası Kaymakam Muhammed Deniz Kılınç ve Belediye Başkanı Hasan Koçer askerlerle tek tek tokalaşarak hepsine hayırlı teskere diledi.
Hasan Koçer - 26.09.2019
Yol çalışması bitince kurban kestiler
Yalıhüyük Merkez'den Seydişehir - Bozkır bağlantı yoluna kadar olan bin 400 metrelik sıcak asfalt çalışması tamamlanınca Belediye Başkanı Hasan Koçer kurban keserek etini çalışanlara dağıttı.
Hasan Koçer - 19.09.2019
19 Eylül Gaziler Günü
Programa Kaymakam Muhammed Deniz Kılınç, İlçe Belediye Başkanı Hasan Koçer, gaziler, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.
Hasan Koçer - 18.09.2019
Yalıhüyük'te sivil hafızlık programı
Sivil Hafızlık programına Kaymakam Muhammed Deniz Kılınç, Konya İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, Belediye Başkanı Hasan Koçer, Bozkır, Ahırlı, Seydişehir ile çevre ilçelerin müftüleri katıldı.
Hasan Koçer - 12.09.2019
Arasöğüt Yalıhüyük bağlantı yolu asfaltlandı
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer şunları kaydetti: "Yıllardır bozuk olan Arasöğüt Yalıhüyük bağlantı yolunda stabilizede çalışmalarını geçtiğimiz yıl tamamlamıştık.
Hasan Koçer - 10.09.2019
Yalıhüyük'e üzüm sıkma makinesi
Teslim töreninde konuşan Yalıhüyük Belediye Başkanı Hasan Koçer, "İlçemize gönderilen üzüm sıkma makinası ile vatandaşlarımız daha kolay pekmez elde edebilecek.
Hasan Koçer - 08.08.2019
Kaymakam Kılınç'ın ziyaretleri
Vakıfca belirlenen yardıma muhtaç ailelerin ziyaretine Kaymakam Muhammed Deniz Kılınç'ın yanı sıra Belediye Başkanı Hasan Koçer, Vakıf Müdürü Murat Yılmaz da katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Koçer Haberleri | Hasan Koçer Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hasan Koçer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Koçer kimdir, hayatı ve biyografisi. Gölcük Yaylası'nda doğal kaynak suyu deposu yapılıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.09.2021 14:00:15. #1.13#

title