HASAN KALYONCU HABERLERİ

Hasan Kalyoncu haber, Hasan Kalyoncu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Kalyoncu - 13.09.2019
Tbv ve sas'ın dijital teknoloji geliştiriciler projesinde "eğitici eğitimler"
Eğitimin ilk ayağında; İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Ankara Gazi Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi'nde farklı mühendislik ve fen bilimleri fakültesi bölümlerinde öğretim görevlisi olan 11 akademisyen, SAS İstanbul ofisinde SAS uzmanlarından eğitim alacak.
Hasan Kalyoncu - 10.09.2019
Dha yurt bülteni - 11
3. Kınık Hasat Festivali kapsamında dün (pazartesi) Kınık Hükümet Konağı önünden başlayan kortej yürüyüşü düzenlendi. Yürüyüşe, Kınık Kaymakamı Erol Türkmen, Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, MHP İzmir milletvekilleri Hasan Kalyoncu ve Tamer Osmanağaoğlu, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Şimşek ve Rafet Uslu, daire müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Kalyoncu - 10.09.2019
"Dijital Teknoloji Geliştiriciler" projesi eğitici eğitimleri tamamlandı
Bu eğitimin ilk ayağında; İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi, Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Ankara Gazi Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi'nde farklı mühendislik ve fen bilimleri fakültesi bölümlerinde öğretim görevlisi olan 11 akademisyen SAS İstanbul ofisinde SAS uzmanlarından aldıkları eğitimle geleceğin teknoloji geliştiricilerini yetiştirecekler.
Hasan Kalyoncu - 09.09.2019
"Fırat'ın doğusunda askeri çözüm kendini hissettirecek"
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Aslan, Türkiye'nin PKK/YPG'nin Fırat'ın doğusunda meşrulaştırılmasını kesinlikle kabul edemeyeceğini belirterek, "Askeri çözümün eninde sonunda kendini hissettireceği kanaatindeyim.
Hasan Kalyoncu - 09.09.2019
BİK Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Mehmet Zahid Sobacı seçildi
30. Dönem Genel Kurulu görev süresince yönetim kurulu üyeliklerine, Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcisi-Çorum Hakimiyet Gazetesi Sahibi Şevket Erzen, Medya İşçileri Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Ümit Sönmez, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı İletişim Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Zahid Sobacı, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör V.
Hasan Kalyoncu - 04.09.2019
Birinci sınıfa başlayan öğrencilerin velilerine seminer
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.
Hasan Kalyoncu - 30.08.2019
Şahinbey'de "Evlilik Okulunu" tamamlayan çiftlere sertifika
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Gaziantep İl Müftülüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Emniyet Müdürlüğü, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Şahinbey Rehberlik Araştırma Merkezi ile birlikte yürütülen Evlilik Okulu projesi kapsamında mutlu ve huzurlu toplum oluşturmak için eğitimler veriliyor.
Hasan Kalyoncu - 26.08.2019
Büyükşehir'den yeni üniversiteli öğrencilere oryantasyon turları
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, üniversitelere yeni kayıt yaptıran öğrencilere yönelik tanıtım standı kurdu. 4 üniversitesiyle yükseköğretim camiasına hizmet veren Gazi şehir, "Genç Dostu Kent", "Öğrenci Dostu Kent" kimlikliğiyle geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor. Bu kapsamda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı'nın işbirliğinde, üniversite kayıt döneminde Gaziantep Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Sanko Üniversitesi'yle İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi'ne açtığı stantlarda öğrencilere şehir tanıtıldı, broşür dağıtıldı, yıl içerisinde düzenlenecek olan oryantasyon turuna katılmak isteyen 450 öğrencinin kaydı alındı.
Hasan Kalyoncu - 04.08.2019
GTO'dan psikologlara zeka ölçeği uygulama eğitimi
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Özel Eğitim Kurumları Meslek Komitesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi iş birliğinde devlet hastanelerinde görev yapan psikologlar için zeka ölçeği uygulama eğitimi düzenledi.
Hasan Kalyoncu - 30.07.2019
HKÜ'den Anayasa Mahkemesi'nin kararına tepki
Hasan Kalyoncu Üniversitesi'nden yapılan açıklamada, Anayasa Mahkemesi'nin(AYM) siyasi hükümlü Bejdar Ro Amed'in yazdığı kitap taslağı ile ilgili kararının tartışmalı olduğunu belirterek tepki gösterdi.
Hasan Kalyoncu - 30.07.2019
Anayasa Mahkemesinin akademisyenler için "hak ihlali" kararına tepki
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Senatosu tarafından, Anayasa Mahkemesinin (AYM) "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" adıyla hazırlanan metne imza atan akademisyenlerin, terör örgütü propagandası yapma suçundan cezalandırıldıkları gerekçesiyle yaptıkları bireysel başvuruda verdiği "hak...
Hasan Kalyoncu - 22.07.2019
Gaziantep'ten kısa kısa
HKÜ mesleki deneyim sunuyor Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) CO-OP (Cooperative Education) modeli ile öğrencilerine iş dünyasının kapılarını açıyor.
Hasan Kalyoncu - 17.07.2019
15 Temmuz'u tasarladıkları afişlerle anlattılar
Hasan Kalyoncu Üniversitesi öğrencileri (HKÜ), 15 Temmuz darbe girişimine karşı milletin kahramanca direnişi ve mücadelesini tasarladıkları afişlerle anlattı.
Hasan Kalyoncu - 26.06.2019
İlkokula başlama yaşı 69 aya çıkarılıyor
"Teklif, 66 ay ısrarından vazgeçtiği için isabetlidir" MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, eğitimin en önemli işlevlerinden birisinin bireysel yeteneğe işlerlik kazandırmak ve kazanılan bu yeteneklerin etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak olduğunu belirterek, bireysel farklılıklar dikkate alınarak düzenlenen bir eğitim-öğretim programının bireylerin toplum içerisinde faydalı, mutlu ve uyumlu bireyler olarak yaşamalarını sağlayacağını kaydetti.
Hasan Kalyoncu - 25.06.2019
"3. Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Sempozyumu"
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Bölüm Başkanı Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Hasan Kalyoncu Haberleri | Hasan Kalyoncu Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Hasan Kalyoncu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Kalyoncu kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye Dış Politikası ve Dünya Beşten Büyüktür paneli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.07.2021 10:59:43. #1.13#

title